Eskişehir///26

merhabalar...
umarım beni unutmamışsınızdır.yaklaşık 2 aydır nete giremedim.ev taşınma falan derken bayağı uzun sürdü.bu arada bide annemler geldiler.daha cuma günü yolcu ettim onları.yarında kaynım ve eltim gelecek.sserin memlekette oturunca herkes sırayla geliyorhihoyyythihoyyythihoyyyt....
inşaallah hepiniz iyisinizdir.bundan sonra daha sık girerim nete.tekrar görüşmek üzere....

enfertu hoşgeldin ...Allah kavuştursun.. :1hug:

bu yaz ne çok taşınan oldu aramızda güle güle otur canım evindeyerimseniben

bekliyoruz canım bizler buralardayız..artık gelinde canlansın buralar:dance::dance:

GÜNAYDIN herkesekaydirigubbakcemile2 günaydın nurcum umarım bugün daha iyidirsin :1hug:herşey gönlünüzce olsun öptüm :dance:

herkeslere merhabalar
enfurtu sende hoş geldin canım
nur abla sende kendini fazla sıkma biraz rahatla olurmu
herkesin günü güzel geçsin

kızlar dr dan gldım ve moralım sıfır hiç keyfimyok
kıstım büyüyomuş ve artı mıyomda çikti çok kötü durumdayım
haftaya perşembe günü renklı ultrason çekecekler ondan sonra karar verecekk dr arkadaşlar hepinize çok teşekür ediyorum ve sizleri seviyorum

CANIMCIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLH ŞİFA VERSİN MORALİNİ YÜKSEK TUT

hihoyyythihoyyytGÜNÜNÜZ GÜZEL GEÇSİN

:lepi::lepi::içelim:
günaydın esesimin hanımları güüüünaaaaydıııın:sm_cool:türkiyeeeeeee nasılsınız ben bugün erkenciyim hadi sizlerde kalkın güzel bir güne başlayın hihoyyyt
şenay hoşgeldin canım iyi paylaşımlar dilerim a.s.
hoşbulduk canım hep birlikte daha güzel paylaşımlar dilerim

slm bütün hemsehrılerıme herkese kucak dolusu selamlar allah herkesın ısını gucunu denk getırsın

iyi akşamlar esesin hanımları hsay hoşgeldin canım iyi paylaşımlar a.s.dilerim ben cıkıyorum herkese iyi uykular güzel rüyalar mirmirmirmirgörmeniz dileğiyle :teytey:

günaydınlar günlerin en güzeli sizlerin olsun yüzünüzden tebessüm eksik olmasın

kııızlar merhaba ben bu gün akşama kadar carşıda gezdim kendime göre kıyafet bulamadım senağlama44 46 beden güzel kıyafetler nerde bilen varsa bana yarın sabah 9 a kadar yazarsanız memnun olurum kaydirigubbakcemile5öptüm CADIARZU:enbuyukkk:

cnım hamamyolunda gecen yazmıslardı 60bedene kadar pantolnlar vardı 25milyona ama kıyafet alccaksan halıl konfeksıyona bı bak mısır çarşısına inşallah keyfıne gore bulursun cnım

iyi akşamlar hanımlar nasılsınız keyfler yerindedir umarım
nur abla sen nasılsın iyisin dimi

hayırlı akşamlar bütün hemşehrilerime herkese kocaman öpücükler

günaydın canlar hayırlı günler diliyorum

cumatebrigi028sc7.jpg
[/IMG]

günaydın hanımlar cumanız mübarek olsun bütün güzellikler sizün olsun öptüm

günaydın seher yelim

dün sormuşsun ama benim hiçbir bilgim yok çünkü uzun zamandır çarşıdan haberim yok...

yanlız yıllardan beri dr.lar caddesinin girişinde vardı bir mağaza faik miydi adını tam hatırlamıyorum kuruyemişcinin yanındaydı...orası büyük beden çalışıyor ve çok kaliteli ve şık kıyafetler oluyor...bir bak istersen....

umarım gönlüne göre birşeyler bulursun....iyi alışverişler

Lailahe illallah Cuma’nın sebebiyle, Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımı ver.

Melekler duasıyla, Ya vedüdüm, entel maksudum, Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, cennet kapılarını aç, benim günahımdan geç.

Benim günahım varsada senin gibi halikim var. Muhammed Aleyhisselam dostum var.

İlahi kabre vardığım gece lütfeyle, yalnız kaldığım gece bilmediğimi bildir. Kabrimi nur ile doldur. Kevser şarabına daldır, ulu cemalini göster.

Gece gündüz yalvarırım sana dünya ve ahiret muradımı ver bana.

Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah.

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi şahımız var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Sırrım sübhanım Allah, derdim dermanım Allah, gafil kuluna gam düşmüş, yetiş imdadımıza ya Muhammed.

Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, ya Allah, ya Muhammed umarız senden şefaat.

Lailahe illallahtır özüm, Muhammed Mustafadır sözüm, ihlas-ı şerif ile yıkadım yüzüm. Ayetele kürsü için sen kabul eyle sözüm.

Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Dinimin İslam dini olduğuna, yetmiş binin nısfına, mühürledim üstüne.

Lailahe illallah üç muradım var, biri cennet, bir ırmak diyarını görmek. Aç cemalini göster diyarını.

Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvarırım sana. Her zaman sana muhtacım, cemalini göster bana.

Cennetine davet et Allahım kabrimizde rahatlık, sıratta selamet, tatlı canımız sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.

Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle.

Lailahe illallah selalar duası için, Muhammedün Resullullah arşı ala gölgesi için hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim.

Elif Allah, Nur Muhammed tez selamet.

Ya Celil, etme zelil, gönder delil. İlahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasını ulaştır, duaya açılan elleri icabete eriştir.

Allahım senden başka kimsemiz yoktur. Lailahe illallah arşı alaya Muhammedün Resullullah şükür Mevlaya.

Yarabbi yarabbena her halim malumdur sana, cenneti alada cemalini göster bana.

Lailahe illallah günahlarımız af eyle, Muhammedün Resullullah makamımı nur eyle.

İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim.

Selatü selaya yolladım Mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya.

Lailahe illallah ve cellehü edası ile, Rabbim muradımızı ver melekler duası ile.

Lailahe illallah kalbimizi karartma, rızkımızı azaltma, kabrimizi, daraltma, senden başka kapı aratma, muhannete muhtaç etme.

Lailahe illallah imanla sabır, Muhammedün Resullullah azapsız kabir.

Allahım beni af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabını muktedir eyle.

Evvelim Allah, ahirim Allah, kalbimde beytullah Lailahe illallah Muhammedün Resullullah. “Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve rasûlühü” diyerek çene kapatmak nasip eyle Yarabbi.

Allahım şeytanın şerrinden, kabirdeki yılanlardan, çıyanlardan, ölümün dehşetinden, kabirin azabından, sıratın zulmetinden muhafaza eyle Allahım.

Ölümün hayırlısını, üç ayların birisini, Yasinin yarısını okurken ölmeyi nasip eyle Yarabbi

HAYIRLI CUMALARINIZ OLSUNN RABBİM BU GÜZEL MÜBAREK AYLARIN VE CUMALARIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE İSTEYEN HERKEZE BEBİŞ NASİP ETSİN YARABBİMMMM
amin

X