Eskişehir///26

dilek10010bg1.jpg
[/IMG]

tünaydıııın esesin hanımları inşallah mutlu ve güzül gün gecirmenizi dilerim aylacım geliyomusun pikniğe musrancım ne karar veriyosunuz öptüm

seheryeli ablacım daha belli değil tabiki gelmek istiyorum ama genede kısmet

tünaydıııın esesin hanımları inşallah mutlu ve güzül gün gecirmenizi dilerim aylacım geliyomusun pikniğe musrancım ne karar veriyosunuz öptüm

eskişehir buluşma haberlerine yazdım ablacım

pazar günü hastanennin altındaki çay bahçesi bir kaç birşey hazırlayıp geleceğiz

ben sizi kararlaştırdığımız saatte hastanenin önündeki duraktan alacağım eeğer yeri biliyorsanız direk gelirsiniz..:eek:

kaydirigubbakcemile3merhaba nasılsınız kaydirigubbakcemile5 ben geldimmmm keyifler nasıl?

musrancım benim cumartesi pazar yoğun oluyorum ben ne yapacağımı cumartesi bildiririm öptüm

musrancım benim cumartesi pazar yoğun oluyorum ben ne yapacağımı cumartesi bildiririm öptüm

ablacım profiline yazdım ama farketmemiş olabilirsin msn nini açarmısın

sen yazmışsın ama yetişemedim kusura bakma bekliyorum seni

slm iyi akşamlar kandiliniz mübarek olsun hayırlı kandillerr..nasılsınız hanımlarrr inş.iyisinizdir

merhaba canlar nasılsınız secil hoşgeldin canım güzel paylaşımlar dilerim a.s.a.s.

merhaba secil hoşgeldin :)

seher yelim sen nasılsın ben dünden sonra kendimi daha iyi hissediyorum:)))

iyi akşamlar musrancım valla bende cok iyiyim kaydirigubbakcemile2umarım herkes iyidir öptüüüüüüüm :icecream:kaydirigubbakcemile5

esesin hanımları GÜÜÜÜNNNAAAAAYYYDIIIIIIIIIIIN nurcum sanada kocamaaaaaaan GÜNAYDIIIIIIIINburlar cak sıcak ist öyledir herhalde öptüüüüüüüm

kızlar hepimiz için güzel bir gün olur umarım..

nasılsınııızz afiyettesiniz inşallah..

öpüyorum hepinizi sevgileeerrrr

iyi akşamlar hanımlar nerlerdesiniz bende şimdi kücük kadınları izlicem görüşürüüüz

X