Eskişehir///26

seher yeliim bak ne diyeceğim biz senlen ayrı bir topik açsak hıı ne dersin

bi sen bide ben varız şu koskoca eskişehir topiğinde burayı meşgul etmeyelim bariii

:roflol::roflol::roflol:valla musrancım ben her güzel kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2:dance:eek:lan şeye varım Şeniz

kaydirigubbakcemile5ablaammmm büyüksüüünnnsüprizzzzz:lepi:

nuru unutmayalım arada o da takılır bize

Son düzenleme:
günaydıın herkese sevgilerrr

nurcum konu şu hani burada sadece sen ben ve seheryelim takılıyor ya onun üzerine sitemvari bir seslenişti aslında... ciddi bir şey yok yaniii...öpüyorum canımcım

merhaba arkadaşlar nerdesinizkaydirigubbakcemile birden hepiniz kayboldunuz kaydirigubbakcemile3hadi gelin şenlensin hihoyyytesesimizin sitesi yoksa biz ayri site acacaz:lepi:kaydirigubbakcemile2 hadin amaaaaa :sm_cool::sm_cool:

kııızlaaaaaaar satüüüüüürn alyazma ülfeeeeet aylaa nerlerdesiniz kıııııız eylüüüüüüüüül kaydirigubbakcemilehadi gelin kaydirigubbakcemile2

selam kızlaaaaarrrrr
ayol siteye giremiyoruz diye sizi unutmadık herhalde

hepinizi çok seviyoruuuummmm
iyiki varsın kk
iyiki varsınız eses26

musrancııııımmmm
buluşma haberlerinden fotoları sildin mi yada silcek misin

öpüyorum herkesi

günaydınlar herkeslere nasılsınız keyifler yerindedir umarım valla ben iyiyim işte eşimden pek fırsat kalmıyor bu aralar arada yazılanları okuyup gidiyorum
ama sizleri seviyorum ve kocaman öptüm herkesleri
kendinize iyi bakın görüşmek üzere

gnaydnvs3hg7.gif
sevgiler

günaydın herkese öptüüüüm

merhaba aylins ben eskişehirliyim.ismim filiz,izmirde yaşıyorum memleketimi çookkkk seviyorum çok güzeldir eskişehirim

filiz hoşgeldina.s. canım güzel paylaşımlar dilerim umarım güzel vakit gecirirsin kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile5

canlar esesimin güzel,candan,sevimli,sempatik bayanları sizi çok özledim ama bakıyorumda biraz uğramayınca yeni site guruplaşmalar yanınıza gelirsem kormayın hiçbirşey yapmam unutmadık ayol niye unutam aaaaaaaaaaaaaa hasta etmen adamı hepinizi öptüm yeni gelenler güzel paylaşımlar diliyorum.

iyi akşamlar hanımlar aylacım iyiyim canım sen nasılsın ülüfetcim gelin bak gelmediğiniz zaman neler olcak kaydirigubbakcemile3en iyisi sık sık gelin buluşmayada gelmediniz kaydirigubbakcemile hadi birdahakine herkesi bekliyoz :lepi::icecream:öptüüüüm :kahve:

günaydın cumanız mübarek olsun kııızlar
pelincim hoşgeldina.s. iyi paylaşımlar dilerim hihoyyyt

günaydınlar herkeslere
nasılsınız keyifler yerindedir umarım
pelincim sende hoş geldin aramıza umarım hoş vakit geçirirsin
herkesin cuması mübarek olsun

günaydın ablalarım hayırlı cumalar dilerim..nasılsnız bu sıralar pek giremiyorum k.bakmayın sevgiyle kalın

X