Eskişehir///26

canlar bu eses in şampiyonluğu beni öbür tarafa götürecekti yorgunluktan bittim satürncüm ne zaman istersen gel bacım ben hep evdeyim sokağı biliyorsun kime sorsan evi gösterir kızlar hepiniz için geçerli teklifim anadınızmı?

:dance: :hooray: :dance:eskışehir yıkılıyoooooooo yeni gelenler hoşgeldiniz ülüfet buluşma ayarla görüşek :1hug: :sm_cool:

Son düzenleme:
eylülcüm hayırlı akşamlar :teytey:hoşgeldin bitirdinmi tatili :dance:canım iyi uykularŞeniz

günaydın eskişehirimin güzel,şirin,canayakın,delidolu cancağızlarım

GÜÜÜNAAAAYYDIIIIIIIINNNNLAAAAARRRR ESESİN HANIMLARIIIIIINAAAAA benim bugün cok işim var malum sizler neler yapıyosunuz hepinizi öptüüüüüüm

canım ya bileciğe eskişehirden gecmedinizmi tatil iyi gelmiştir ben evdeydim öptüm

gnydn009si0eu4.jpg

günaaaydıııın:sm_cool: herkese iyi günler diliyoruuuuuuum öptüm :1hug:

nurcum günaydın kusura bakma senin günaydınını aldım öptüm canım

eylülcüm günaaaydıııın nasılsın burda hava cok güzel öptüm

arkadaşlar mrb aranıza yeni katıldım bende esk liyim ama ordan çok uzaktayım şimdi ve orayı çok özlüyorum hey orda olanlar oranın kıymetini iyi bilin orası gerçekten mükemmel bi şehir

arkadaşlar mrb aranıza yeni katıldım bende esk liyim ama ordan çok uzaktayım şimdi ve orayı çok özlüyorum hey orda olanlar oranın kıymetini iyi bilin orası gerçekten mükemmel bi şehir

seher yeli ülüfet musran ve esesli arkadaşlar esesimin kımetini bilin bu arada arkadaşlar musrandan haberi olan varmı?
a.s.a.s.a.s.

iyi akşamlar bayanlar kimsecikler uğramıyor işler herkeslerde yoğun herhalde hepinizi öptüm :1hug:

merhaba hepsinin yüreği birbirinden güzel arkadaşlarıma.s.

hepinizi hasretle kucaklıyor ayrı ayrı öpüyorum..inanın hepinizi çok özledim:1hug:

canlarım benim mesajlarınızı okudum yokluğumu farkedip merak etmişsiniz inanın çok duygulandım..senağlamahepinizi çok seviyorum..

Allaha şükür bir yaramazlık yok ancak benim pc de küçük bir sorun var o nedenle giremiyorum nete..ama bugün dayanamadım hasretinize ve başka bir pc den ulaşıyorum şuan..en kısa zamanda halledeceğim inşallah..

aramıza yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum ve güzel vakit geçirmenizi diliyorum..

bu arada benim yokluğumda bir buluşma gerçekleşirse çok üzülürüm haberim olmadıda katılamadım diye.....Çok üzgünüm çoook

X