Eskişehir///26

kızlarr nerdesiniz??bugün kimse uğramamış buraya.bugün pazar heralde herkez gezmeye bi yerlere gitti öpüyorum hepinizi iii günlerrr.:smiley-cool:

melodies merhaba evet hafta sonları kimse girmiyo gezmeye gidiyolar yada evde coluk cocuknan ilgileniyolar bende şimdi girdim ama cıkıyom öptüm

canlar benim bir fikrim var buluşmak için benim bahçeye ne dersiniz?açık hava bol gıda çocuklar içinde gayet uygun rahat bir ortam bugün çok kalabalıktı gelenler bahçeyi çok beyeniyor sizin içinde uygunsa düşünün taşının haber verin tımammı canlar

canlar benim bir fikrim var buluşmak için benim bahçeye ne dersiniz?açık hava bol gıda çocuklar içinde gayet uygun rahat bir ortam bugün çok kalabalıktı gelenler bahçeyi çok beyeniyor sizin içinde uygunsa düşünün taşının haber verin tımammı canlar

ülüfet nasılsın canım teklifin benim icin uygundur öptüm

herkese günaydın :teytey:nurcum günaydın nasılsınız inşallah güzel güne güzel ve mutlu :icecream::1hug:başlamıştırsınız öptüm a.s.

merhabalar herkese
güzel bihafta geçirmeniz dileğiyle......

eylülcüm nerlerdesin kacgündür görünmüyosun inşallah iyidirsin öptüm

canım ya banamı diyon tamam kızı okula almaya gidiyom gelince yazışırız öptüm

bizden başka kimse yok nurcum eylülcüm iyii akşamlar görüşmek üzere

GÜNAYDIIIIIIIN ESESE ANKARAYA İSTANBULA GÜNAYDIN güne güzel başlayın inşallah

günaydın günaydıııın hanımlar
herkesin keyfi yerindedir inşaallah....:dance:

kız satürn ülüfet alyazma nasılsın inşallah sağlığın yerindedir nerlerdesiniz musran avikap sen neden esesin sayfasına girmiyosun canım hadi hepinizi bekliyorum öptüm

iyilik seherim alyazma çok meşkul satürnlede bugün beraberdik bana gelmiş çok güzel süpriz yaptı sağolasın beni çok mutlu etti. allahta onu sevindirsin sizleride beklerim öptüm

musran kayıplara karıştı pc bozuk diyordu galiba olmadı özledik gelse artık iyi olur

avikap uzun zamandır yok avukatlık zor anam millet boşanıyo moda oldu avukatlar çok meşkul olsa gerek

hayırlı akşamlar esesimmmmmmm nasılsınız canlarrrr

iyi akşamlar bayanlar bu sıralar pek fazla uğrayamıyorum işti evdi derken neyseki herşey yoluna girmeye başladı
iş yeri devraldık hayırlısıyla evide halledince herşey yoluna girecek biraz yoruluyoruz ama olsun
tekrardan herkese iyi geceler
öpüldünüz Şeniz

X