Eskişehir///26

günaydın herkese musran günaydın bacım erkencisin bugün nur uyuyakaldı heralde nasılsınız ?iyimisiniz?

iyiyim ülüfetcim çok saol evet bugün erkenciyim fazla takılamayacağım

sizlere günaydın demeden işlerim rast gitmiyor onun için erkenden bakıp kaçayım dedim:))

(laf aramızda) :)) nuru ben gördüm kaçak bu sabah buraya uğramamış..

öpüyorum hepinizi

güüüünaydııııınnnn
nur,musran,ülüfet ve esesli bütün arkadaşlarım
cumanız hayırlı gününüz mutlu olsun.
hepinizi seviyorum.

bu arada alyazma nerelerde ya ülüfet cebinede mesaj attım cuvap vermedi

Günaydın arkadaşlar :dance:
bu ne sıcak karsılama hepinize teşekkür ederim a.s. Cumanız mubarek olsun
kusurabakmayın ben biraz gec cevap yazdım evde int. yok. sadece işten yazabiliyorum şimdilik jeyyar
bugün sabah sabah içimde bir neşe var yahuuuu. Haqyır olsun insallah :sm_cool:

günaydın:teytey: hanımlar nasılsınız ben dün cok yorulmuşum akşam 8 de yattımfisfisfis mesajlrı yeni okudum herkese GÜNAYDINLAAAAAAAR vallahi hava soğuk olsada bugün öğleden sonra hamama gidecem :roflol:öptüm a.s.

seheryeli bence bu sogukta hamama gitme derim yasakkelime sabah işe gelirken agzımdan buhar cıkıyordu yahu. kış gibiydi aynı

evet canım bende cocuğu okula götürürken öyleydi ama napiiim bekliyom havanın düzelceği yok giyiniriz sıkıca gider geliriz

günaydınlar herkese (gerçi günaydın diye herkes demiş bi ben geç kalmışım bugün ama neyse)
seheryeli hava soğuksa çıkma yoksa üşütürsün bu havalarda hasta olunca çabukta iğleşemezsin (genel de ben öyle oluyorumda bi türlü atlatamam)

KIIIZLARRRR HAVALR NASIL OLURSA OLSUN BİZİM HAVAMIZ GÜZEL OLSUN süprizzzzz YAHU BEN BU GÜN ACAYİP ENERJİK VE NEŞELİYİM YOK MU BENİM GİBİ OLAN :dance:
OFİSİN ORTASINDA HALAY ÇEKESİM VE DE HORON TEPESİM VAR YAHUUUU :teytey: :teytey: :teytey:

surmener canımcım Allah neşeni hiç bozmasın her daim neşen yerinde olsun

MAŞALLAH tüh tüh bende keşke öyle olabilsem yerimseniben

saolasın cnm a.s. Mümkünatı tartısılsada BÜTÜN KAİNAT MUTLU OLSUUUNNNNNNN

-Peki neden...?? CADIARZU

-E çünki ben mutluyum ehehehe.. jeyyar jeyyar

acaba özel bi sebebi varmı kafamçokkarıştı :roflol:

Yok vallahi şekerim..
gerçi naşanlım askrden gelecek 12 gun sonra bunun etkısı sımdıden baslarmı bılmıyorum :1rolleyes:
hdı yaaa sizde uyusuk uyusuk oturmayın açın söyle eylencelı müzkler falan rinna rinna rinna :teytey:

tesekkurederim cnm
sen nerelere kactın hamama mı jeyyar
havada biraz güzelleştı şansına :smiley-cool:

mrb eylül
ankarada mı oturuyorsun benim nişanlım da orda asker

selam canlarr
ne güzel bugün topiğimiz pek bi hareketli maşallah maşallah hep böyle olsun istiyorum ben...

sehar yelii bacım bu ne hız birgün pazar birgün çarşı birgün hamam ....ben evden hiç çıkmayan biri olarak imreniyorum enerjine hayranım...hamamada yıllar oldu gitmeyeli bu soğukta orası sıcacık çıkası gelmez insanın..ohhohh sıhhatler olsun..:dance:

sevgiler tüm hemşerilerime..

hanımlar hamama gittim pek güzeldi ya bugün hanımlar gözükmüyolar ne iş yaparlar acaba herhalde hafta sonuna hazırlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…