Eskişehir///26

günaydın arkadaşlar nasılsınız

biz sabah vardiyesi yine tam kadro burda.

kızlar bu ne soğuk yaa..Allah ın işine karışılmaz ama yaz gelmeyecek heralde bu sene

günaydın arkadaşlar nasılsınız

biz sabah vardiyesi yine tam kadro burda.

kızlar bu ne soğuk yaa..Allah ın işine karışılmaz ama yaz gelmeyecek heralde bu sene

iyiyiz müsran sen nasılsın?ewet doğru söylüyosun müsrancım ya hava bi sıcak bi soğuk.dengeler değişti iyce ....

capkin-cocuk.jpg

günaydınlar arkadaşlar

merhaba arkadaslar ben de eskişehirliyim aranıza yenı katıldım
dolu dolu bir site cok begendim
hepnize sevgiler

hoş geldin surmener canım umarım iyi vakit geçirirsin

canlarım nasılsınız ben yenice girdim eve carşıda işlerim vardı sürmener sende hoşgeldin canım hepinizi öptüm

kızlar ben geldim ama kimse yok galiba huuuuuuuu nirdesiniz ayol seherim bakıyoda maşallah bigün çarpa bigün çarşı bi evde otur gı açıyorum kimseler yok soğuk ben gidemiyom.fesatlıktan çatlıcam.gerçi ben sıcaktada çarşı pazar gezemem astım denilen bu illet beni her türlü hava şartlarından alıkoyuyor.

hepnize sevgiler

aramıza hoşgeldin sürmenercim biz burada çok hoş vakit geçiriyoruz inşallah sende seversin güzel paylaşımlar.:içelim:a.s.

eylülüm sen biran evvel gel canım hep beraber çarpaya,şerefe,yunusemre halk çarşısına,espak,karfur,ve hatta çoğunlukla yapı malzemelerini satan koçtaşı bile gezelim.ben senin gidişatını heç beğenmiyem bacım sen artık sürekli hasret memleket kokusuyla yanıp kavruluyosun en azından ben böyle düşünüyorum.

hiç biriniz yokyaaaaaaaa yazcak bişey bulamadım.hepinize iyi geceler yarın kar yağcak gezmeye gitmeyin oturun evinizde açın kk yı canınız sıkılmaz. yanlış anlamayın kendimi düşünüyosam namerdim sizin iyiliğiniz için hasta olmayın tımammı?canlarım benim

zaten artık kar yağsada insanlar şaşırmaz her halde mevsimler okadar değişti ki hangi mevsimi yaşadığımız belli değil

hiç biriniz yokyaaaaaaaa yazcak bişey bulamadım.hepinize iyi geceler yarın kar yağcak gezmeye gitmeyin oturun evinizde açın kk yı canınız sıkılmaz. yanlış anlamayın kendimi düşünüyosam namerdim sizin iyiliğiniz için hasta olmayın tımammı?canlarım benim

tabi tabi ülüfet haklı kar yağacak çıkmayın biyere oturun evinizdeyasakkelime
kesinlikle sizin iyiliğiniz için arkadaşlarjeyyarjeyyar

hepnize sevgiler

a.s.surmener hoşgeldin arkadaşım..umarım sende bizlerle beraber güzel vakit geçirirsin burada
sevgiler canım:enbuyukkk:

günaydın herkese musran günaydın bacım erkencisin bugün nur uyuyakaldı heralde nasılsınız ?iyimisiniz?

günaydın arkadaşlar

cumanız mübarek olsun

sevdiklerinizle hayrlı bereketli güzel günler diliyorum hepinize

sevgiyle mutlu kalın

X