Eskişehir///26

kalp.jpg

KULLANILACAK MALZEMELER:

Bir ölçek günaydın,
İki ölçek iyi günler,
Birazcık ilgi,
Bir tutam anlayış,
Bir tutam tebessüm,
Normal ölçüde nezaket,
Bir tatlı kaşığı tolerans

Malzemeyi iç dünyanızdan alın.

YAPIMI:

Yıkamanıza gerek yok, temizdir.
Gönül teknenizde yavaşça karıştırınız;
Kokusu her yanınıza sinince duygu şerbeti ekleyiniz.
Karışımı hayal tabağının üzerine yavaşça boşaltınız;
Üzerini sevgi marmeladı ile süsleyiniz;
Birkaç parça gökkuşağının renginden de serpiştiriniz.

Gün boyunca afiyetle yiyiniz.
Sadece kendiniz yemeyiniz, herkese veriniz;
Çünkü paylaşıldıkça çoğalır bu yemek

esesli tüm güzellere selamlar
canlar bahçemi açtım menü yaprak sarması,soğan dolması,tandırda köfte fikirlerinizi bekliyorum.hatta dğişik yemek çeşiti bilenler tarif bekliyorum.hepinizi bahçeme bekliyom. ASMALI BAHÇE odunpazarı anaşıldımı?bayanlar bu programda sanal reklam uygulanmaktadır alıcınızla oynamayın teşekkürler.
ülüfetcim hayırlı olsun bacım Allah işlerini rast getirsin..menü süper soğan dolmasını bende merak ettim..asmalı bahçe ismi de çok güzel en kısa zamanda uğrayacağım..biz buluşma falan yapamayacağız herhalde bari sizleri yerinizde ziyaret edip tanıyayım diye düşünüyorum ben
selam kızlar ben iyim herkes kendine iyi baksın canlarım esesli tüm bayanlarrrrrrrrrrrrrr
alyazmalım sen nereleerdesin ya.özlettin kendini ülüfetten aldık haberlerini hayırlı olsun Allah senin de işini gücünü rast getirsin arkadaşım.arayı uzatma ama olmuyo sensiz..
kızlaaaaar ben geldim.:teytey:
esesimin güzel hatunları nasılmış bakayım.
valla kızlar gittim gördüm gezdim esesimden güzelini bulamadım.
izmirdeydim 10 gündür .güzelliğine güzel de çok büyük çok karışık anacıııım.en yakın mesafe 1 saat.
gözünü seveyim esesimin.en uzak mesafemiz sultandere-batıkent arası en fazla 1 saat sürer.
neyse evime şehrime döndüm mutluyum,gururluyum .
gelecekten umutluyum.
hepinizi seviyorum canlarım benim.Şeniz
hepinize hayırlı günler.a.s.
görüşürüüüüüzzzz.

satürn hoşgeldin arkadaşım izmir çok güzel derler ama herkesin kendi memleketi değilmii..
ben hep uzaktayım diye şikayet ederim anlattığına bakılırsa halime şükretmem lazım

ya kızlar bugün herkese laf yetiştirir gördüm kendimi:roflol:neyse idare edin

öptüm hepinizi sevgiyle kalın

esesli tüm güzellere selamlara.s.

canlar bahçemi açtım menü yaprak sarması,soğan dolması,tandırda köfte fikirlerinizi bekliyorum.hatta dğişik yemek çeşiti bilenler tarif bekliyorum.hepinizi bahçeme bekliyom. ASMALI BAHÇE odunpazarı anaşıldımı?bayanlar bu programda sanal reklam uygulanmaktadır alıcınızla oynamayın teşekkürler.
ülüfetcim hayırlı olsun bacım Allah işlerini rast getirsin..menü süper soğan dolmasını bende merak ettim..asmalı bahçe ismi de çok güzel en kısa zamanda uğrayacağım..biz buluşma falan yapamayacağız herhalde bari sizleri yerinizde ziyaret edip tanıyayım diye düşünüyorum benyerimseniben
selam kızlar ben iyim herkes kendine iyi baksın canlarım esesli tüm bayanlarrrrrrrrrrrrrr
alyazmalım sen nereleerdesin ya.özlettin kendini ülüfetten aldık haberlerini hayırlı olsun Allah senin de işini gücünü rast getirsin arkadaşım.arayı uzatma ama olmuyo sensiz..
kızlaaaaar ben geldimesesimin güzel hatunları nasılmış bakayım.
valla kızlar gittim gördüm gezdim esesimden güzelini bulamadım.
izmirdeydim 10 gündür .güzelliğine güzel de çok büyük çok karışık anacıııım.en yakın mesafe 1 saat.
gözünü seveyim esesimin.en uzak mesafemiz sultandere-batıkent arası en fazla 1 saat sürer.
neyse evime şehrime döndüm mutluyum,gururluyum
gelecekten umutluyum.
hepinizi seviyorum canlarım benim.
hepinize hayırlı günler.
görüşürüüüüüzzzz.

satürn hoşgeldin arkadaşım izmir çok güzel derler ama herkesin kendi memleketi değilmii..
ben hep uzaktayım diye şikayet ederim anlattığına bakılırsa halime şükretmem lazım

ya kızlar bugün herkese laf yetiştirir gördüm kendimi:roflol:neyse idare edin

öptüm hepinizi sevgiyle kalın

kalp.jpg

KULLANILACAK MALZEMELER:

Bir ölçek günaydın,
İki ölçek iyi günler,
Birazcık ilgi,
Bir tutam anlayış,
Bir tutam tebessüm,
Normal ölçüde nezaket,
Bir tatlı kaşığı tolerans

Malzemeyi iç dünyanızdan alın.

YAPIMI:

Yıkamanıza gerek yok, temizdir.
Gönül teknenizde yavaşça karıştırınız;
Kokusu her yanınıza sinince duygu şerbeti ekleyiniz.
Karışımı hayal tabağının üzerine yavaşça boşaltınız;
Üzerini sevgi marmeladı ile süsleyiniz;
Birkaç parça gökkuşağının renginden de serpiştiriniz.

Gün boyunca afiyetle yiyiniz.
Sadece kendiniz yemeyiniz, herkese veriniz;
Çünkü paylaşıldıkça çoğalır bu yemek

canım bayıldım bu tarife menü listemde yer alacak teşekkürler.:içelim:a.s.

alyazma nasılsın marketin hayırlı olsun görünmediğine göre cok calışıyosun herhalde kolay gelsin allah bol kazanc versin öptüm

ülüfetcim sanada hayırlı olsun asmalı bahce tam nerde belki yolumuz düşer o tarafa bir cayınızı iceriz öptüm

satürncüm sende hoşgeldin görünmüyodun demek gezmelerdeydin nasıl gecti öptüm

satürncüm sende hoşgeldin görünmüyodun demek gezmelerdeydin nasıl gecti öptüm

evet arkadaşım
biliyosunya sorunlarım vardı.
biraz kafa dinliyim diye eltime gittim.
fena değildi ama sorunlar da olsa herkesin kendi evi kendi memleketi
öptüm

günaydın nurcum bizden başka sabahçı yok bacım istanbulda havalar nasıl burası çok soğuk arada bir yağmurda yağıyor yaz gelmicek galiba

kızlar Edit butonu hiç kimsede yok galiba kaldırılmışa benziyor

selam
Eskişehirliyim,
Şu anda Edirne de oyaşıyorum.Ama akrabalarımızın hepsi orada sürekli gelip gidiyoruz.Giderek güzelleşiyor ve büyüyor gurur duyuyorum.Eskişehire ve hemşehrilerime sevgilerimi yolluyorum.

eylülcüm günaydın nasılsın cay simit hazır ne güzel sana afiyet olsun bende şimdi yapcam kahvaltımı öptüm

Eskişehirliyim,
Edirnede yaşıyorum,
Eskişehir simidini özlüyorum. "Eskişehir unundan yeni çıktı fırından" diye istasyonda sbaha karşı tren yolcularına çörek ve simit satarlardı...Hala satarlar mı bilmem, artık araba ile gelip gidiyoruz. Giderek güzelleşen ve büyüyen şehrimi seviyorum.a.s.a.s.a.s.

esesin hanımları günaydın nasılsınız bugün hava güneşli gözüküyo carpaya giden yokmu ben kahvaltımı yapıp hemen cıkcam hepinizi öptüm

X