Eskişehir///26

ŞULE FIRAT HOŞ GELDİN ARAMIZA

şulefırat hoşgeldin canım umarım güzel vakit gecirirsin

Her Hafta çarpaya Gidilmez Sen Bizi çatlatcanmi

herkese günaydın güzel insanlar
eskişehir de hava nasıl bilmiyorum ama edirnede hava kapalı bügün tam misafirliğe birilerine gitme günü herkesi çaya görüteriyim buyrun gelin
şulefırat sende hoş geldin umarım iyi vakit geçirirsin

selam arkadaşlar ben yetişemedim bugün günaydınlara ....(simitler yenmiş çaylar içilmiş bensiz,afiyet olsun)

tünaydın diyorum sevgi dolu hayırlı günler hepinize..

şule fırat hoşgeldin aramıza arkadaşım
bizler güzel vakit geçiriyoruz burada umarım sende paylaşırsın bizimle aynı güzelliği...

Canim Sanada Simit Ve çqy Var Seherim Yine çarpaya Gidiyor He R Hafta çarpada

Canim Sanada Simit Ve çqy Var Seherim Yine çarpaya Gidiyor He R Hafta çarpada
saol canım bayılırım çay simit ikilisine...
evet bu hatun çatlatacak bizi..benneyaptımki.ama olsun hayırlı alışverişler olsun diyorum ben yinede..yerimseniben
bizde naparız ..birgün hepimiz siparişleri toplar veririz ..bir hafta da bizim için çıkarsengözlerimebaksanab diimi amaa

kızlar ben bugün çarpaya gidemedim gidemicem ama daha güzel bişey yapacam komşularla mantı yapıp yicez gelin hep beraber yiyelim. sonrada çay keyfimiz var el işlerimizi alıp oturcaz.tımammı? canlarım.

hıımmm mantı haa hemen geliyorum

(bende ne pis boğazmışım herşeye atlıyorum diimi)

kızlar ben bugün çarpaya gidemedim gidemicem ama daha güzel bişey yapacam komşularla mantı yapıp yicez gelin hep beraber yiyelim. sonrada çay keyfimiz var el işlerimizi alıp oturcaz.tımammı? canlarım.

AFİYET BAL ŞEKER OLSUN

musracım ve eylül ne yapyonuz kızlar budamsınız

canım iyim saol ben 1-2 saattir buradayım ama çıkıyorum şimdi yapmam gereken işler var onları halledeyim takılırım yine bi ara

öpüyorum hepiciğinizi

kız seher yeli genemi gidyon çarpaya o ne güzel eylülcüm inşallah bide gideriz bi gün bu karıl bizi kıskadrıyolar biz gidemyoz ya ondan neyse iyi aliş verişler canım öptüm kolay gelsin

canlarım gelinde inşallah hep beraber gidelim kalabalık gitmek daha zevkli oluyo pazardan sonrada alırız simitleri cayları otururuz biryere oh ne şahane :içelim: :icecream: :1hug:

canlarım gelinde inşallah hep beraber gidelim kalabalık gitmek daha zevkli oluyo pazardan sonrada alırız simitleri cayları otururuz biryere oh ne şahane :içelim: :icecream: :1hug:

GÖNÜL GELMEK İSTER KOŞA KOŞA

oh ne valla bakıyomda sizde burda mantı ziyafeti vermişsiniz afiyet olsun canlar.

günaydın herkese
nurcum yalnız ben daha anne olamadım bu günaydın benim içinde geçerli dimi
ben iyiyim sen nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…