Eskişehir///26

iborek.JPG

12_94cay.jpg

çiğ böreke yetişemeyen arkadaşlar varmış buyurn buyrun arkadaşım hemde yanında mis gibi çay var

nurcum erzincansayfasındaki yazını okudum tercanlı olduğunu yazmışsın benim almanyada tercanlı arkadaşlarım vardı soyadları alganatay akraba olabilirmisiniz yada tanışık öptüm iyiakşamlar

Son düzenleme:
selam kızlar alyamalım neden aramıza katılamıyormuş öğrendim. bizim hatun market açmış haliyle bütün vakti orda geçiyor.

kız eylül yapma bacım böyle zahmet olyo sana
hı çok güelmiş ellerine sağlık bak çok aciktim şimdi burada olsaydıda yeseydik
eylülcüm bu arada sen gördüm ankara buluşmasinda
okadar bayanın içinde nasıl seçebildin gerçi ismleride yazmıştım doğru
alyazamm marketi nerdeymiş verişle alışa gideris

Bayada eskişehirli varmış merhaba herkese :-)

kızlar alyazmam çok meşkul market gökmeydanda bitanesinin adı emre market ama yenisinin adını bilmiyom gittiğim zaman onuda öğrenirim.sizlere çok çok selamı var.

günaydın arkadaşlar nasılsınız???

kızlar bugün hıdrellez koydunuzmu dileklerinizi gül ağacına:)

hayırlı, bereketli, sağlıklı sevdiklerinizle birlikte tüm dileklerinizin gerçekleştiği güzel günler diliyorum hepinize..

gününüz aydın ve güzelliklerle dolu geçsin

Günaydınnnnn

dilekde mi dileniyor ben hiç bilmiyordum hemen dileyeyim bari :)))) birde hava güzel olsaydı işten sonra pikniğe giderdik ne güzel olurdu yaaa

Günaydınnnnn

dilekde mi dileniyor ben hiç bilmiyordum hemen dileyeyim bari :)))) birde hava güzel olsaydı işten sonra pikniğe giderdik ne güzel olurdu yaaa
ben çocukluğumdan beri bilirim bu adet hep yapılır dilediklerin mesela ev-araba vs. bunların sembolik resimleri yapılır gülün dibine gün doğumundan gün batımına kadar yanlış hatırlamıyorsam birde para koyarlar ..gün doğmadan kalkılır o senenin bereketli geçeceğine inanılır.eskiden çok güzel şeyler yapılırdı bu günde şimdi hiçbiri kalmadı yada ben göremiyorum
Musracim Nasilsin Canim Yavrularin Iyidir Inşallah
Canim Hidirellez 6 Mayis Değilmi Canim Yoksa Benmi Yanlişhatrlyorum
Canim Allah Senin Dileklerinide Kabul Etsin Canim

canım çok saol yavrularda iyiler şükür kızıma okula eşimi işine gönderdim günlük rutinime başlamadan yine KK dayım

hıdrellezi bende hep yanılır her sene acaba 5 miydi 6 mydı diye düşünürüm bugün netten baktım 5 mayısmış.hıdrelleze yakıştırılan ve yapılan adetler 5 mayısta yapılıyor 6 mayısta pikniğe gidilirdi diye hatırlıyorum çocukluğumdan.. sabah eşime kalktığımda düşüncem bahçeye inip gülün altına çizmekti birşeyler ama çocuklar saolsun müsade etmediler..
Hızır aleyhisselam hepimize uğrar inşallah..

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar musrancığım yine erkencisin canım

kızlar hepinize iyi akşamlar allah hepimizin dileklerini kabul etsin. amiiiiin.ben iki hıdırellezde iki dilek tutmuştum allahım kabul etti ve oldu.bitanesi evdi geceden dua edip tuğlaları üstüste koymuştum senesine ev sahibi olduk.diyeride yine geceden bezden bebek yaptım oda oldu sizde yapın kızlar allahtan ümit kesilmez.şimdi yine yapacam olunca onuda açıklarım tımammı? canlaaaaaaaar.

ya kızlar alyazmanın yokluğu nasıl belli yarın yanına gidecem nasipse özledim bacımı söyleyimde arasıra takılsın kk böyle olmuyoki. satürnde kayboldu izmir sefası bitmedi galiba

canlar bahçemi açtım menü yaprak sarması,soğan dolması,tandırda köfte fikirlerinizi bekliyorum.hatta dğişik yemek çeşiti bilenler tarif bekliyorum.hepinizi bahçeme bekliyom. ASMALI BAHÇE odunpazarı anaşıldımı?bayanlar bu programda sanal reklam uygulanmaktadır alıcınızla oynamayın teşekkürler.

canlar bahçemi açtım menü yaprak sarması,soğan dolması,tandırda köfte fikirlerinizi bekliyorum.hatta dğişik yemek çeşiti bilenler tarif bekliyorum.hepinizi bahçeme bekliyom. ASMALI BAHÇE odunpazarı anaşıldımı?bayanlar bu programda sanal reklam uygulanmaktadır alıcınızla oynamayın teşekkürler.

iyi geceler ülüfet abla
menün güzel yalnız soğan dolmasını hiç duymamıştım gelip tatmak isterim tadı nasıldır merak ettim şimdi

iyi geceler ülüfet abla
menün güzel yalnız soğan dolmasını hiç duymamıştım gelip tatmak isterim tadı nasıldır merak ettim şimdi

günaydın canım soğan dolmasını ben meşhur ettim bacım yemek programlarına bile çıktım çok beyenildi inşallah birgün sende tadarsın odunpazarına yolun düşerse beklerim.:kahve:

kızlaaaaar ben geldim.:teytey:
esesimin güzel hatunları nasılmış bakayım.
valla kızlar gittim gördüm gezdim esesimden güzelini bulamadım.
izmirdeydim 10 gündür .güzelliğine güzel de çok büyük çok karışık anacıııım.en yakın mesafe 1 saat.
gözünü seveyim esesimin.en uzak mesafemiz sultandere-batıkent arası en fazla 1 saat sürer.
neyse evime şehrime döndüm mutluyum,gururluyum .:dance:
gelecekten umutluyum.
hepinizi seviyorum canlarım benim.Şeniz
hepinize hayırlı günler.a.s.
görüşürüüüüüzzzz.

günaydın güzel şehrimin güzel insanları
ülüfet abla ne demek gelmem mi haziranda memleketime geri dönüyorum herzaman gelirim
satürn71 sende hoş geldin gezip geldiğin yerlerde inşallah güzel vakit geçirmişsindir

X