Eskişehir///26

ülüfet Pazarin Yarisini Gezdi Tatlim Alişverişe Başladi Bilemm

canlar geldim.ay öyle güzel şeyler vardıki hemde hesaplı mağada beyendiğim etek vardı 40 ytl idi çarpadan 10 ytl ye aldım üzerinede 10 ytl ye tişört 20 ye fit oldum yani. sizin yerinizede gezdim gucularım allahtan kalabalık deyildi 1 ytlyede fiskos örtüsü aldım.

bu arada canlar ben bahçemi işletime açıyorum çay,kahve isteğe görede mangal sefası olarak düşünüyorum hepinizi beklerim adres malum odunpazarı.

ülüfetim çarpa Havasi Almiş Gelmiş Neler Almiş Neler Yazlik Bahçene Bir Uğrar Kahveni Içeriz Birde şu Konu Var Neden Ben Alinti Mesaj Yapamiyorum Bazen Oluyor Bazen Olamiyor Teşekkür Butionu? Ya Ben Acemiyim Sanirim

hanımlar bende carpadan şimdi geldim neler var ne güzel kız ülüfet benim cantalarda gözüm kaldı 1 tane kücük canta aldım birde askılı penye elbise cok uygun ya ama cok kalabalıktı insanlara değerek yürümeyi hic sevmiyorum

seheryelim aynen çantalar harikaydı ayakkabı ve terliklerde öyle aman canım hepsini bu hafta alıpta öbür hafta ne diye gitcez dimi ama ben aslında elbise niyetiyle gittim geçen hafta kalabalıktan alamamıştım bidaki sefere sırada elbise ve diyerleri var.neyse çok uzun bahsetmiyem gurbetçileri düşünmek lazım canları çekmiş zaten guzucukların kıyamam ben onlara

olsun kız sanada kolaylık olur işte bak olmuş işte bilmemek değil öğrenmemek ayıp ilk teşekkürün bana nasip oldu canım yanlış anlamadın umarım uzun uzun sağol teşekkürler dicene o butonu kullan yeter bak bize biz öyle yapıyoz önemli olan burda paylaşmak demi hemşerim

TABİKİ PAYLAŞIM PAYLAŞIMI İSTEMESEM NEDEN ARANIZDA OLUP LAF YETİŞTİREYİM HEMŞERİM BAK İLK TEŞEKKĞÜREDE SANA GİTİİ

hanımlar bende carpadan şimdi geldim neler var ne güzel kız ülüfet benim cantalarda gözüm kaldı 1 tane kücük canta aldım birde askılı penye elbise cok uygun ya ama cok kalabalıktı insanlara değerek yürümeyi hic sevmiyorum

NASIL UYGUNDUR HEMDE MAĞAZA MAĞAZA MALI UCUZ KALİTELİ ÇARPA AZMI GEZMEDİM BİZİM YERİMİZEDE GEZİN HEMŞİRİLER

selam millet ben geldim. nurcum yeni açılmadı vişnelik mahallesinde stadyuma yakın bilirsin canım

günaydın güzel ülkemin güzel bayanları nassınız gerçi nur hariç herkes uykudadır.

günaydın hanımlar nasılsınız umarım gününüz güzel gecer Şeniz

selam hanımlar bugün KK daki mesaime geciktim neyse önemli olan katılmak diimi:roflol:

çarpalılar bakıyomda çıkarmışsınız çarpanın tadını ne güzel güle güle kullanın aldıklarınızı
darısı bize inşallah..biz arkanızdan bol bol hayal kurduk. ağaç gölgesinde dinlendik, simit yedik bunlarda çarpanın olmazsa olmazlarından yaptınızmı sizde :))

ülüfet senin bahçedeki mangal keyfi , çay , kahve fikri hoşuma gitti sen hazırla biz hemen damlarız...:içelim:

nurcum ben sana dün yazmadımmı çarpayı anlattım uzun uzun:eek:klava:eek:kumuyomusun bakiyim sen benim yazdıklarımı hıı

selam hanımlar bugün KK daki mesaime geciktim neyse önemli olan katılmak diimi:roflol:

çarpalılar bakıyomda çıkarmışsınız çarpanın tadını ne güzel güle güle kullanın aldıklarınızı
darısı bize inşallah..biz arkanızdan bol bol hayal kurduk. ağaç gölgesinde dinlendik, simit yedik bunlarda çarpanın olmazsa olmazlarından yaptınızmı sizde :))

ülüfet senin bahçedeki mangal keyfi , çay , kahve fikri hoşuma gitti sen hazırla biz hemen damlarız...:içelim:

nurcum ben sana dün yazmadımmı çarpayı anlattım uzun uzun:eek:klava:eek:kumuyomusun bakiyim sen benim yazdıklarımı hıı
musrancım teşekür ederim iyi dileklerin icin ben öyle keyifnen pazar yapamıyorum vaktim kısıtlı olduğu icin acele gidip geliyorum ama olsun öylede güzel oluyor :kahve:

günaydın hanımlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar diliyorum.

yetiştim yetiştim jeyyar
cuma cuma yatılırmı hiç

günaydın güzel şehrimin güzel insanları:1hug:

musrancım teşekür ederim iyi dileklerin icin ben öyle keyifnen pazar yapamıyorum vaktim kısıtlı olduğu icin acele gidip geliyorum ama olsun öylede güzel oluyor :kahve:

güzel olmazmı seher yeli çarpa eskişehir kültürüne dahil bir olay sayılır artık..onun havasını solumakta yetera.s.

X