Eskişehir///26

frezyam saol canım iyiyim bayramda herzamanki gibi sakin gecti inşallah sizinkide iyi gecmiştir öptüm

oh be herzamanki gibi yaşasın tatil bitti herkes okula işine bende düzenime dönücen ne o ya dokuz gün s hiç bitmicek sandım neyse umarım herkesin bayramı iyi geçmiştir daha nice bayramlara kocaman öptüm bay

günaydınlar günaydınlaar efendim herkese hayırlı bir hafta diliyorum..
herşey gönlünüzce olsun.............

Günaydın arkadaşlar Umarım bayramınız güzel geçmiştir. Hepinize iyi haftalar a.s.

günaydın arkadaşlar umarım hepiniz iyisinizdir uzun bir tatilin sonunda yine birlikteyiz hepinize güzel günler diliyorum

Merhaba arkadaşlar...herkesin geçmiş kurban bayramı mübarek olsun..umarım herkes iyidir...ben aynı koşturmaca iki ufaklıkla...sevgiyle kalın....

iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız seher yelim sen nasılsın bayramın nasıl geçti görüşmek üzere hoşçakalın

iyiakşamlar arkadaşlar rosetreem iyiyim canım iyi gecti işte umarım sizinkide iyi gecmiştir öptüm

kapanış ve açliş benden olsun esesimin güzel hanımları nerdeler
hepinize kocaman günydın ve hepinize sağlıklı vede güzel bir gün dilerim
kocaman öpyorum sizleri

merhaba canlar nasılsınız umarım herkes iyidir ben bu gün hastaneyle uğraşıyom bakalım nolcak görüşürüz

selam arkadaşlar hepiniz iyisiniz inşallah...

seheryelim hayırdır...tedavinle mi ilgili ablacım...kolay gelsin...

sevgiyle sağlıkla mutlu kalın

herkese mutlu ve sağlıklı bir gün diliyorum seheryelim geçmiş olsun yapabileceğimiz birşey varsa söyle yardımcı olalım öpüyorum hoşçakal

canlarım şimdi geldim hastaneden bel fıtığı icin gitmiştim dr ameliyat olmadan iyi olmaz dedi frezya musran rose teşekürler görüşürüz

canlarım şimdi geldim hastaneden bel fıtığı icin gitmiştim dr ameliyat olmadan iyi olmaz dedi frezya musran rose teşekürler görüşürüz

gecmiş olsun seher yeli ablam,,umarım en yakın zamanda sağlıgına kavusursun..ameliyatta zor allah kolaylık versin..

melodies sağol canım bende ameliyattan kactığım Çok üzgünüm çoook icin değişik dr lara gidiyom birisi olmana gerek yok dermi acaba :1no2: diye öptüm

geçmiş olsun canım allah şifa versin o illet bendede var ama şimdilik ameliyat yapmıyolar bence gerekiyosa vakti geçmeden ol-ameliyat zaten artık kolay lazerle falan yapıyolar tekrar geçmiş olsun umarım iyi olursun a.s.

ablacım tekrar çok geçmiş olsun ...enisenin dediği gibi artık bu tür ameliyatlar da çok kolay ve kısa sürede yapılıyor hatta hastalar ertesi gün çıkıyor hastaneden..bir yakınım olmuştu ondan biliyorum..ama ameliyatın değil sonrasının önemli olduğu söyleniyor..

umarım en kısa zamanda atlatır sağlığına kavuşursun ablacım...Allah yardımcın olsun..:Saruboceq:yapabileceğimiz birşey varsa bizler buradayız....:1hug:

kızlar herkese günaydın güzel bir gün diliyorum....:dance:
sevgiler:eek:

X