Eskişehir///26

elacım özel mesazlamanı açarsan tam olarak yazarım nerde otrdumu cnm
baktım kapalı özel den yazarım bilmiyosan sor nerden açildğini söylerim cnm öpyorum

siteye üye olmak için o kadar çok nick denedim ki hepsi kullanılıyormuş benim oğlan 1.sınıfa başladı e-l-a-t harfleri ile başladılar ela ela yaza yaza bıkım artık o ara yine siteye girmeye uğraşıyom ela yazdım ardından 11 bilecikliyim de zati oldu kabul edildim belki 25 30 denemeden sonra .eeeeeeeeeeee şimdi beni almıycakmısınız yoksa :çok üzgünüm:ben BOZÜYÜK lü olduğum için es es e yakınım o yüzden burda
sizleri görünce çok sevindim :1no2:yanlız eylül öyle soruyonya BİLECİKLE BİR BAĞLANTINMI VAR korktum kıs sanki bi örgütle bağlantın var der gibi valla :roflol:ya ben biraz şakacıyımdır haa yanlış annamayın benihihoyyyt

şakkıdışakkıdıhahhaha
ilahi ela ne güldürdün beni sadee 11 şifresini merak etmiştim nedir diye bende bileik esk karışıkımda esk senin kadar bile yakın olmadım diyar diyar gezerim ama burdaki dostlarım bana esk kadar yakın

selam kızlar nasılsınız hepiniz afiyettesiniz inşallah....

elacım nik arama hikayen çok hoş yaa çok güldüm :))) ela haa geçen yıl bende bıkmıştım -e-la-lardan:)))ama hiç aklıma gelmemişti nik olarak kullanılacağı süpersin:)

kızlar buluşma için son gün .....haberi olan olmayan arkadaşlar için son çağrııı....
hadi bekliyoruz herkesi..buluşalım kaynaşalım:))

iyiakşamlar arkadaşlar nasıl gidiyor hic uğramıyorsunuz hadi görüşürüz

elacım özel mesazlamanı açarsan tam olarak yazarım nerde otrdumu cnm
baktım kapalı özel den yazarım bilmiyosan sor nerden açildğini söylerim cnm öpyorum

cnm ben bilemedi nasıl açılıyor bi yazıver bacım:teytey:

ela kulanıçı panaline tıkla ordan ayarlar özellikler tıkla ve ordan seçenekleri düzenle tıkla bak o sayvada ayrıntılı biçimde anlatımlı bir yazı var ordan açmak istediğin bölümlerini kutuçuklarını onayla hem mesaj bölümünüde açmış olursun:1hug::1hug:

ama kızlar ben açınca hakkımda istatistik arkadaşlar kkt başka hiç bişi yok üye olurken eksik bişi yaptım galiba napıcaz acaba zaten nasıl olsa gene kabul edilmez diye bilgilerimi rastgele yazıverdim mesele çocuk 2 adet bende orda 1 acep bunları düzenleyebilirmiyimki aranızda hekır :) olan varmı bende özel msj yazmak isterdim aslında ama bakçez bakem bi çaresine

selam kızlar nasılsınız hepiniz afiyettesiniz inşallah....

elacım nik arama hikayen çok hoş yaa çok güldüm :))) ela haa geçen yıl bende bıkmıştım -e-la-lardan:)))ama hiç aklıma gelmemişti nik olarak kullanılacağı süpersin:)

kızlar buluşma için son gün .....haberi olan olmayan arkadaşlar için son çağrııı....
hadi bekliyoruz herkesi..buluşalım kaynaşalım:))

:roflol:sorma kardeş gelinimin adını lale damadım talat torunum da ela olacak.illallah geldi bu dört isimden 4-5 harf dön dolaş, lale ile ela el ele .talat .lale elle v.b. ya bu kadar harften neler çıktı .kafayı yedim .el yazısı ne zor metinler çok komik bak hatırlarmısın nine ete elle nane etti. bu ne yaaa:dance: SEHER YELİ arkadaşım ya ben sana yanlış demişim hani sağa yatarsan dün yatınca aklıma geldi (hafta sonu yatılı misafirim vardı başka şehirden yoruldum tabi belim ağrıdı )yattım dediğim gibi rahat ediyorum öyle yatınca aaa aklıma geldi ben sana ters söylemişim sağa yatınca sol bacağını karnına çekeceksinsağ bacağını düz uzatacaksın .kusurab akma olumu denedinmi bilmiyorum ama denediysen tabi rahat edemedin tekrar kusura bakma:1no2:

iyiakşamlar arkadaşlar nasıl gidiyor hic uğramıyorsunuz hadi görüşürüz

naptınız pazar görüşme oldumu merak ettim istanbl çok soğuktu esk nasıldı?nasıl geçti accık anlatırsınız dimi ***********ROSETTE bacım sen nerlerdesin işe daldın gene. valla misafiri geçirdim sofra duruyo buradan ayrılamıyorum bi bakiim dedim kızlar ne yapıyo dün çaylar içilirken de bi ara yine yokladım dayanamıyorum sanki iyi geliyo biliyomusunuz burda sohpet evde kapı pencere tamiri var ufak bi tadilat ama yine de her yer dağınık yine de ben buraya kaçıyorum :kahve:kızlar bağimlılık yaptınız vallahi ama çok saolun bir çok arkadaşım var burda hiç boş kalmam sağolsunlar ama memleket li bi başka oluyo bee .yazarakta olsa sohbetin tadı bambaşka tekrar beni aranıza aldığınız için hepinize çooook teşekkürleryerimsenibena.s.a.s.a.s.

ela alemsin arkadaşım yaa valla çok yaşa emi..naneleri yazarken hep ajdar gelirdi benimde aklıma nane nane nane nanee nan na nannane:))))))

evet biz buluştuk arkadaşlarımla 4 kişiydik çok güzel vakit geçirdik değişiklik oldu bizler için..esk de hava çook soğuk değildi bugün sabah yağışlıydı ama öğleden sonra yumuşadı...
bu arada kolay gelsin sana tadilat falan.....

iyiki geldin arkadaşım hoş geldin renk kattın sevgiler....

meraba kızlar nasılsınız elacım teşekür ederim sorma yatakta döne döne nasıl rahat edersem öyle kalıyom :roflol: allah herkese önce sağlık versin :nazar: senin elelardan aynısını gecen yıl bizde yaşadık delikafadulden arkadaşlarnan dün buluştuk az da olsak güzeldi :kahve: öbür arkadaşlarında gelmesini tavvsiye ederim :1hug:

iii akşamlar kızlar nerelerdesiniz yahu arada bakıyorumda kimse ugramıyo artık eskisi gibi..öpüyorum hepiniziŞeniz

gnydn006zr4.jpg

cnm geç oldu amam kusura bakma elacım cnm kontrol panelıne gitioradaan
seçenekleri düzenle yazar orayı tikla cnm ordan özel ve ziyaretci mesjlamanını açabilirsin
yapamassan tekrar mj yaz kolayı gelsin

slm eskişehirli arkadaşlar evlilik nedeniyle 3 yıldır eskişehirde yaşıyorum ve cok sevdim ben bu şehri.

selam arkadaşlar
havanın etkisindenmidir nedir ben keyifsiz hissediyorum kendimi bugün sizler iyisiniz inşallah....

becadef
hoşgeldin arkadaşım hem şehrimize hem topiğimize....keyifli paylaşımlar diliyorum

selam arkadaşlar nasılsınız.ELACIM sen nasılsın bende senin dediğin gibi koşturuyorum kapı değiştirme işi bizdede vardı yeni bitti her yer çok dağılıyor ve kirleniyor ama güzel oluyor sana kolay gelsin.senin dediğin özel mesaj yerini bende yeni öğrendim sağolsun seheryelim gösterdi inşallah sende en kısa zamanda öğrenirsin herkese iyi günler sağlık ve mutlulukla kalın

X