Eskişehir///26

günaydınlar sevgili hanımlar nasılsınız
dün baya hareketlenmiş burası yeni gelen arkadaşımız betl hoş gelmiş sefalar getirmiş umuyorumki güzl paylaşımlarda bulunur
sevgiyle kalın

günaydın herkese umarım herkes iyidir betl sende hoş geldin aramıza buluşmaya bende gelmek istiyorum ama inşallah zaman bulabilirim herkese mutlu sağlıklı günler

selam kızlar yeni gelen arkadaslar sizlerde hoşgeldiniza.s.ne güzel ya yine buluşma olacak inşallah bende gelebilirim..:Saruboceq:

blueeyes

özel mesajım sana gitmediğinden buradan yazıyorum:
Canım mesajını yeni okudum yaa maile bakmadığım için gözümden kaçmış.
Yardımın için çok mutluyum çünkü sporesin fotoğraflarına bayıldım. Yarın sabah ilk iş telefon açıp düğünle ilgili bilgi alacağım. tam istediğim gibi bir yer umarım çok pahalı bir fiyat çıkarmazlar bize.
Seni haberdar edeceğim. Çok öpüyorum tatlım!

günaydın esesimin hanımları nasılsınız ben bir kaç gün yokum ilçeye kayın validemlerin yanına gidiyorum kendinize iyi bakın sevgiyle kalın

merhaba hanımlar nasılsınız bayram temizlikleri nasıl gidiyor bugün çarşamba pazarına gidenler sıkı giyinsin hava çok soğuk kendinize iyi bakın hoşçakalın

günaydın hanımlar daha uyanamadınızmı hadi kalkın oturun pclerinizin başına görüşürüz

günaydın arkadaşlar...
2 gündür kayınvalideme temizliğe yardıma gitmiştim yorulmuşum zor kalktım...bugün kendi yarım kalan işlerimi tamamlarsam yarında babamın evini temizliyeceğim...
sizinde işlerinde Allah kolaylıklar versin....
öpüyorum hepiniizi sevgiler

koçaman günaydınlar yüzünüzden tebesüm hiç eksik olmasın en iyi ve en güzel dilekleri gönderiyorum sizler için

merhaba herkese nasılsınız eminim herkes bayram telaşı yüzünden yorgundur ama olsun tatlı telaş musrancım sanada kolay gelsin şimdiden herkese sağlıklı ve mutlu bayramlar hoşçakalın

selam güzel şehrimin güzel bayanları:KK66: uzun zamandır nete doğru dürüst takılamadığımdan buraya da yazamadım:KK43:( ama çok çok ösledim burda konuşmayı. umarım herkes iyidir

günaydın arkadaşlar...
2 gündür kayınvalideme temizliğe yardıma gitmiştim yorulmuşum zor kalktım...bugün kendi yarım kalan işlerimi tamamlarsam yarında babamın evini temizliyeceğim...
sizinde işlerinde Allah kolaylıklar versin....
öpüyorum hepiniizi sevgiler

ah canım ya insan hamarat olunca ordan oraya koşturuyo:a015: sana kolay gelsin kendini fazla yorma öptüm -tatlicadiarzu-

ah canım ya insan hamarat olunca ordan oraya koşturuyo:a015: sana kolay gelsin kendini fazla yorma öptüm -tatlicadiarzu-

canım ablacım teşekkür ederim...
hamaratmıyım bilmiyorum ama benimki mecburiyetten
her iki tarafında tek kızı/gelini olunca böyle oluyor...
kayınvalidem saolsun istemiyor ama babamlara yapınca içim rahat etmiyor ayırmak istemiyorum onada koşturuyorum..:eek:babamlar 3 bekar erkek senağlamaonlarada yapmak zorundayım....valla kendi işlerimi yapamıyorum...napalım sağlık olsun onların gönülleri olsun..yerimseniben

öpüyorum herkese iyi akşamlara.s.

31dq3fi3.jpg

arkadaşlar hayırlı cumalar bu mübarek günlerde allah herkesin gönlünün muradını versin amin

Köy sakinleri Yağmur Duasına çıkmışlardı.Bütün Köy ahalisi toplandı.İçlerinden birinin elinde Şemsiye vardı. Bu: İNANÇ'TIR. Babalar bebeklerini havaya hoplatır,çocuklar gülmekten bayılır.Yere düşeceklerini akıllarına bile getirmezler.Çünkü babaları onları tutacaktır. Bu: GÜVEN'DİR Yatağımıza girerken yarın uyanıp yaşamaya devam edeceğimize dair teminatımız yoktur.Ama yinede ertesine güne dair planlar yaparız. Bu: ÜMİT'TİR İnancınızı Güveninizi ve Ümidinizi hiç kaybetmemeniz dileğiyle NİCE BAYRAMLAR DİLİYORUM...

X