Eskişehir///26

canım öncelikle hoşgeldin nişanın hayırlı olsun eskişehirde istediğin her şekilde mekan mevcut acık hava kapalı cayır düğünü yapmak istersen yani gündüz cok güzel yerler var fiyat olarak onu kendiniz anlaşır konuşursunuz şimdi isim olarak bildiğim bir yer var ama reklam olyormu bilmiyorum bursa yolu üzerinde posta bahce var anadolu üniversitesi karşısında havuzlu bahce var ismi elegance dı herhalde bir yer daha var oranın ismini öğrenince yazarım yakın zamanda allah rast getirsin

Canım 1. söyledğini yeri duyup araştırdım. Şehir merkezine epey uzakta olduğu ve mekan tamamiyle çim olduğu (dans için ayrı bir pist olmadığında topuklar toprağa batıyor çok rahatsz edici oluyormuş) için vazgeçtik. yoksa yemyeşil çok güzel bir mekan. 2. havuzlu mekanı ben internetten buldum ancak web siteleri yapım aşamasında olduğu için nasıl bir yr bilemiyorum. Kafamıza yatarsa orayı düşünüyoruz. 3. mekanın ismini de öğrenebilirsen harika olur canım.
İlgilediğin için çok teşekkür ederim. öptüm tatlım!

bütün herkese merhaba umarım herkes iyidir feefifo sende aramıza hoş geldin nişanlıymışsın tebrik ederim ve mutluluklar dilerim seher yelim sen nasılsın ben bildin gibi koşturmaca devam ediyor herkese sevgiler hoşçakalın

arkadaşlar kızım hasta olduğu için gelemedim inşallah herkesler iyi dir
hepinzi öpyorum
[/QUOTE]

Frezya umarım güzeller güzeli kızın iyileşmiştir. Kocaman öpüyorum onu!

Arkadaşlar merhaba. frezya kızın inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur.Benimde oğlum hasta.Bu havalar tam hastalık havası.aylacım sanada geçmiş olsun.seher yeli sen nasılsın? feefifo sen de hoşgeldin.hepinize selamlar..a.s.

emeSELAM:)) hoşbuldum çok sıcak insanlar var burada! senin oğlun da umarım bir an önce iyileşir.

Selam, ben foruma yeni üye oldum. Bu başlıkta aradığım cevaba ulaşabileceğimi umuyorum. Bu yaz nişanlımın ailesi Eskişehirli oldukları için Eskişehir'de düğünüm olacak. Ancak ben İstanbul'da nişanlım da Ankara'da yaşadığımız için Eskişehir'e gidip düğün mekanı araştırmaya imkanımız pek olmayacak gibi görülüyor. En azından bir fikir sahibi olup zamanımızı denk getirdikçe belirlediğimiz yerlere bakabileceğiz. Yaz düğünü olacağı için açık havada olmasını istiyoruz. Yemekli bir düğün olmasını düşünüyoruz. Eskişehir'de bize tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?

Çok endişeleniyorum, internetten çok araştırdım ama bu konuda içime sinen biryere rastlayamadım. yardımlarınızı 4 gözle bekliyorum güzeller!! şimdiden çok teşekkür ederim.
sevgiler..

aramıza hoş geldin canım hayırlı olsun inç bi ömür çok mutlu olursun mekan konusunda yardım atmek isterdim ama malesef ben pek bilmiyorum her şey gönlünce olsun ALLAHAemanet ol bayya.s.

1012016221042vw7az7.gif

günaydınlar sevgili hanımlar nasılsınız ben iyi olmaya çalışıyorum işte

herkeslere mutlu bir gün diliyorum herşey gönlünüzce olsun

aramıza hoş geldin canım hayırlı olsun inç bi ömür çok mutlu olursun mekan konusunda yardım atmek isterdim ama malesef ben pek bilmiyorum her şey gönlünce olsun ALLAHAemanet ol bayya.s.

Enisecim çok teşekkür ederim canım yine de! Gönlündeki güzel dilekleri duymak bile çok mutluluk verici. Senin de Allah işlerini rast getirsin canım. a.s.

iyi akşamlar hanımlar nasılsınız huuhuhuhuhhhhhuuuu nerdesiniz:mymeka: kayıplardasınız yine musran eylüüül satürn aaayla öbürküler hadiii hihoyyyt bekliyorum öptüm kaydirigubbakcemile3

kızlar sizi anlıyorum bende çok yoğunum bu aralar malum çocukların dersleri biraz yoğunlaştı sınavlar falan bide burda oğlan 1 ebaşladı bu sene okulu çok uzak sabah baba götürüyo ama öğlen almaya gidiyorum ikisini de kız büyük 7.sınıf ama burası istanbul işte böyle toplayıp gelene kadar öğlen geçiyo sonra doyur sula ikindi ödev di falandı akşam yemek derken inanın evi bile tam temizleyemez oldum yani evli olanların bir çoğu aynıdır sanırım burada uzun zaman geçirip sohbet etmeyi çok isterim ama malesef .feefifo hoşgeldin allah tamamına erdirsin işallah .rosetteciğim sanada selamlar bayramda kahve dünyasına mutlaka geleceğim tüm arkadaşlar kahvemi sizdenmiş gibi içeceğim işallah

GÜNAYDIIIIIN hihoyyyt umapım iyisinizdir herkese güzel bir gün diliyorum :sm_cool::dance:

günaydın aslında bende çok yoğunum ama inanın aklım sizlerde son mesajları okumadan yazıyorum hepinizin yüzünden tebesüm eksik olmsın herşey gönlünüzçe olsun

günaydın esessin güzelleri umarım herkes iyidir mutlu bi gün geçirir benimki pek iyi başlamadı ama olsun hepinize kucak dolusu sevgiler herşey gönlünüze göre olsun allaha emanet oluna.s.

SELAM KIZLAR BUGÜN HAREKETLENMİŞ TOPİK İİİ HERZAMAN BÖLE OLSA KEŞKE ÖPÜYORUM HEPİNİZİŞeniz

iyi akşamlar hanım nasıl gidiyor umarım herkesin keyfi yerindedir feefifo canım o dediğim düğün salaonun adı es bahce kara bayır tarafında ilgilenirsen kolay gelsin görüşürüz

Lailahe illallah Cuma’nın sebebiyle, Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımı ver.

Melekler duasıyla, Ya vedüdüm, entel maksudum, Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, cennet kapılarını aç, benim günahımdan geç.

Benim günahım varsada senin gibi halikim var. Muhammed Aleyhisselam dostum var.

İlahi kabre vardığım gece lütfeyle, yalnız kaldığım gece bilmediğimi bildir. Kabrimi nur ile doldur. Kevser şarabına daldır, ulu cemalini göster.

Gece gündüz yalvarırım sana dünya ve ahiret muradımı ver bana.

Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah.

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi şahımız var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Sırrım sübhanım Allah, derdim dermanım Allah, gafil kuluna gam düşmüş, yetiş imdadımıza ya Muhammed.

Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, ya Allah, ya Muhammed umarız senden şefaat.

Lailahe illallahtır özüm, Muhammed Mustafadır sözüm, ihlas-ı şerif ile yıkadım yüzüm. Ayetele kürsü için sen kabul eyle sözüm.

Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Dinimin İslam dini olduğuna, yetmiş binin nısfına, mühürledim üstüne.

Lailahe illallah üç muradım var, biri cennet, bir ırmak diyarını görmek. Aç cemalini göster diyarını.

Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvarırım sana. Her zaman sana muhtacım, cemalini göster bana.

Cennetine davet et Allahım kabrimizde rahatlık, sıratta selamet, tatlı canımız sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.

Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle.

Lailahe illallah selalar duası için, Muhammedün Resullullah arşı ala gölgesi için hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim.

Elif Allah, Nur Muhammed tez selamet.

Ya Celil, etme zelil, gönder delil. İlahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasını ulaştır, duaya açılan elleri icabete eriştir.

Allahım senden başka kimsemiz yoktur. Lailahe illallah arşı alaya Muhammedün Resullullah şükür Mevlaya.

Lailahe illallah günahlarımız af eyle, Muhammedün Resullullah makamımı nur eyle.

İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim.

Selatü selaya yolladım Mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya.

Lailahe illallah ve cellehü edası ile, Rabbim muradımızı ver melekler duası ile.

Lailahe illallah kalbimizi karartma, rızkımızı azaltma, kabrimizi, daraltma, senden başka kapı aratma, muhannete muhtaç etme.

Lailahe illallah imanla sabır, Muhammedün Resullullah azapsız kabir.

Allahım beni af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabını muktedir eyle.

Evvelim Allah, ahirim Allah, kalbimde beytullah Lailahe illallah Muhammedün Resullullah. “Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve rasûlühü” diyerek çene kapatmak nasip eyle Yarabbi.

Allahım şeytanın şerrinden, kabirdeki yılanlardan, çıyanlardan, ölümün dehşetinden, kabirin azabından, sıratın zulmetinden muhafaza eyle Allahım.:Saruboceq:​

cumanız mübarek olsun

günaydın şehrimin güzel ve özel insanları nasılsınız
kar yağcak herhalde bugün hava baya bi soğuk yada ben üşüyorum bilmiyorum ama dışarı çıkacaksanız şaldı eldivendi almayı unutmayın
musrancım hoş geldin a.s.sefalar getirdin seni kayıp nerelerdeydin ne işiler yaptın yokken
cumanız mübarek olsun arkadaşlar görüşmek üzere ,
kendinize iyi bakın üşütüp hasta olmayın:eek:

Son düzenleme:
X