Eski sevgilimin karısı ile konuşmalı mıyım?

yok artık. olmaz herhalde o kadar da. Açıkçası ben başlarda o kızı bile sırf beni kıskandırmak için uydurduğunu düşünüyordum ama evlenince anladım gerçekmiş. Bence o da bu defteri kapattı ama karısı geçmişte bildikleri yüzünden şimdi loğusalığında etkisiyle filan bu tarz fikirlere kapıldı. Hatta üstte bi arkadaşın da dediği gibi benim ağzımı aramak için bile böyle bi mesaj atmıış olabilir. Çünkü gerçekten bu yazdıklarından emin olsa bi mesajla yetinecek kadar sakin olamazdı sanırım. bi mesaj attı ve iki gündür ses soluk yok başka. Ayrıca iyi dilekleriniz için de teşekkürler :)

Ozaman hic cevap vermeyin tekrar birsey yazarsa gereken cevabi en iyi sekilde verirsiniz ... esinizede tekrar yazack olursa soyleyin hic bos yere gerilmeyin...

Tüm yorumları okumadım bilmiyorum sordular mı ama numara değiştirmeme sebebinizin sizin hayatınıza ulaşması zaten kolay olduğunu söylemişsiniz. Ortak tanıdıklar vs diye. Siz evlenmediğiniz halde evlendim derken bunun bile aslını öğrenemeyen adam,numaranızada acayip rahat ulaşamayabilir demekki.

Ayrıca, evet sorunlu olan adam ama kadının paranoyasına bir de o bizim çocuğumuzun adıydı diye katkıda bulunmak, bir kadının başka bir kadına helede evli bir kadına yapmaması gereken bir kötülük. Siz ne kadar alışırsanız alışın adamın manyaklığına ama neticede kadın sizin görüştüğünüzü ima ederken siz tutupta "Onu bunu bırakta o isim benim değişin onu" diyemezsin,dememelisin.

ahlaki sorun derken neyi kastettiğinizi daha açık yazar mısınız?

Şöyle ki; yazdıklarınıza dayarak evli bır bayansınız coktan bıtmış bır ilişkinin hala muhattabısınız. Gerek numaranız gerek sosyal ag uzerınden sızinle evli olmasına ragmen ıkı taraf ıletısıme gecebılıyor. Eskı olan hıcbır durum ve kişinin yuvanıza bı sekılde sızmaması için daha keskın setler koymalıydınız. Cokmu takıbtılı bırı engelleyın her noktadan yahut kişilerınız dısında kımse sızınle ılgılı bır bılgı sahıbı olmasın . Dogru olan bana gore bu. Hala bısekılde cevap yazayımmı sorusu var kafanızda sahsen yazdıgınız durum ahlakı degerlerıme ters. ne olursa olsa olsun eskı yasanmışlıklardan suan kendınıze pay cıkarmanız yanlış. Isım vs .. Dilerım cozumsz bır hal almaz iç huzurunuzu bozmaz bu durum ınş ızın vermezsınız yanı.

Isim neki ya??

Hayir surdan yola cikicam; belkide pekte duyulmadik bi isim degildir.
Telefon acip " sen kizinin ismi benim dusudugum isim, cabuk kizinin ismini degistir" diyipte, basbaya duyulmus bi isimse.
Iste o zmn gor rezilligi.

Edit: sormayi unuttum pardon o dediginiz isim neydi??

Bende ismi merak ettim ya özelden atın burdan paylaşmycaksanız söz ben kullanmıcam o ismi
Ayrıca hiç görmemiş gibi yapın kendi çocuğunuza koyun yine ismi, aa aynı ismi koymuşsunuz derlerse ayol onları mı takip ediyorum nerden bileyim ayrıca ismi ben bulmuştum dersiniz. Hem kadın size mesaj atmasaydı bilemicektiniz bile çocuğunun ismini, boşuna sinirlenmeyin yani.

Aynı saplantılı manyaktan bende de vardı.Sevgilim olmasına ragmen sürekli taciz ediyodu.Sonunda sevgili buldu bulaşmıyo artık. Ama ben bu süre zarfında herşeyi sevgilime anlattım bu konular bizi biraz yıpratsada kesinlikle aramızda büyük bi sorun oluşturmadı. Bence eşinize anlatın brlikte çözmeye çalışın. Başka bi şekilde duyarsa güveni sarsılabilir.

yani ismi siz yaratmamissiniz oyle bir isim varmis. isteyen istedigi ismi koyar. ayrica bu ismi ben istiyordum diye ortaya cikarsaniz hem kendi evliliginizi hem de diger evliligi tehlikye atmis olursunz.

Valla bende ismi çok merak ettim konuya odaklanmadım.
Tek anladığım adam iflah ollmaz bir pislik. ..

Bencede eşiinizle paylaşın.
Çünkü diger türlü hakliyken haksiz durumda kalma durumunuz var.
Ayrica belki size esinin durumundan mesaj atan kocasi. Oyuna gelmeyin derim

öncelikle kocanızla konuşun numaranızı degiştirin sadece eşinizde ve anne babanızda olsun face ni de kapat bi süreliğine ve kadını kesinlikle arama belki kadının haberi bile yok belki adam arıyor dur yada baskasıyla karısını aldatıyordur kadının aklına ilk gelen siz olabilirsiniz etrafımda bi kaç kişi eski sevgililerinin isimlerini kızlarına koydu ve eşleri bunu bilmiyor kimse söyleme geregi duymadı ama eski sevgilileri arayıp degiştir deseydi kafaya takarlardı yani boşverin ismi falan

Bence bu durumu esinizle paylasin, onun arkasindan is ceviriyormus gibi olmasin.
Eski sevgilinizin esine de eger sizi mesajla tekrar rahatsiz etmezse bir cevap vermeyin.
Kisisel fikrim cocugunun ismiyle ilgilide hic konusmayin.

Ben olsam isim olayini sallamazdim. Konu hortlamasin diye de eşime söylememezlik yapmazdim. Herseyi anlatirdim sonucta kendimden eminim ilerde yanlis anlasilmalara mahal vermemek icin. Adami ve karisini da savciliga sikayet ederdim. Tehdit, şantaj, hakaret.. Ne ararsan var. Telefonumu da degistirirdim.
Varsin gerisini onlar dusunsun.

85 yaşında bi nenem var. Dedem öldü şuan annem yanına aldı onu. Haliyle nenemin evini de boşalttık. Eşyaları ihtiyaç sahiplerine dağıttık. Yalnız aylardır eşyalarını ve erzaklarını sayıklıyo. Geceyarısı uyanıp anneme "o erzaklar benimdi hayırsız kız niye dağıttın. Kesin çöpe attın ben gidiyorum bu evden" diyip bohçasını toplar.
Takıntı sadece yaşlılarda olur diye biliyodum. Ha nenemin erzakları,ha senin çocuğunun ismi..

İsmi söylemen hata olur. Değiştirmez ve kadında, çocukta iz bırakırsın. Ben evlendim lütfen bana böyle şeylerle gelme, facebook profilim de bu. Ne görüştüm, ne konuştum, benim de bir eşim var söylediklerinin sonu kötüye varır diye cevapla geç bence.

Kusura bak m ayinda ne isim koyarsa koysun isun tapulugu mu var hız bulandirmayin ortalığı gorusmeyinde zaten hesap sorarsanizda yanlis s anlasilirsuniz z

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…