Eski sevgilime kur yapan bu çocukluk arkadaşımın karısına tav olan eski sevgilimden kurtuldum, şimdi bana yanlamaya çalışıyor?

Lalalinda

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mart 2022
58
-9
31
Merhaba kızlar. Daha önce Toksik Yakın Arkadaş diye bir konu açmıştım. Okumuşsunuzdur, bu kadın aynı zamanda eski sevgilime yakın tarihe kadar kur yaptı ... Kocası şehir dışındayken, kocasının arkadaşına benim yanımda gördüğü sevgilimi (şu an eski olan) sordurmuş, hakkında bilgi almaya çalışmış. Eski sevgilim gelip bana X bana böyle böyle ilişkimizi sordu dedi o zamanlar o kadın görmüştü o biliyordu bir tek oradan. Sonradan onun sordurduğunu öğrendim ama “hatırlamıyorum ben sormuş olabilirim” gibi şeyler demişti, bunu erkek arkadaşıma söyledim. Erkek arkadaşım hemen hemen her gün bizim burada arkadaşınıb cafesine gelmeye başlamıştı, bir defa sokaktaki bakkalda bu kadını görmüş yanında çocukları varken, bana onun çocukları var mı? Diye sordu. Var dedim bir daha bu kadını sorma dedim. Başka bir gün gelip kayınvalidesiyle mi oturuyor gibi sorular sormuştu. Neyse kadın da bunu anlamış hoşuna gitmiş storyler paylaşıp bana “ay benim kocam varken kimseye bakmam” gibi şeyler yazarak gönderme yapıyordu, her akşam canımı sıkıyordu böyle. Sonra bir gün bir şey yazdım paylaştım cevap olarak “zamanında iyi koymuşum” gibi bir şey yazmıştı tabii benim sevgilim eski sevgili oldu, bunu da öğrenmişti. Ama iş işten geçti onu dehledim. İlahi adalet zaten aşık da değilmişim, abi dediği kişiyle çok farklı tesadüfler zincirlemesi üzerine tanışıp aşık olmuştuk. Şimdi onunla çıkıyorum.

Bunlar ne varoş hayatlar...

Başlığın çevirmesi varmı....

Gözünüz aydın. Hakkınızda konuşup , sizi rahatsız etmeyi bırakmışlar.

Sonunda arzu ettiğiniz kişiye de kavuşmuşsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…