Eski Sevgilim Hayatımı Mahfetti

Bu konuyu nasıl anlatabilirim ki...
Yani Ona "bakireyim ben" demedim. Ama sözlümle hiç birlikte de olmadım.
Bi kaç kez başbaşayken ileri gitmeye kalktığında kendimi çekmiştim. Bu konuları hiç konuşmadık ama öyle sanıyo olabilir.

Gerçekten durum çok karisik yanii sözlün bence hakli hiç kusura bakma, kendine hakim olsaydin ne bilim ... Ama bu devirde zor Allah kolaylik versin cnm :KK42:

Arkadasin ustunede cok gidioruz ama hakli hic bisi yok

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bunu söylemek ne yazık ki yazıldığı kadar kolay bişi değil.
Hem bakireliği önemsediğine dair bir tutumunu, tavrını hatta ipucunu hiç görmedim 9 aydır.

söylemek kolay değil belki ama ben böyle birşeyi söylemeden ne sözlenirim ne nişanlanırım bak adam aldı başını gitti ailesine söylese napacaksın onlarda senin ailene :KK19:

Bitti sanırım:KK5::KK5:

En son iki hafta evvel, o tatildeyken konuşmuştuk.
Senin için endişeleniyorum dedim; "Burada birini bulup yatmamdan mı endişeleniyorsun? Hem sağlığım iyi merak etme. Kendi sağlığın için endişenmelisin. O çelimsiz eski sevgilin gibiler, pek temiz olmaz.
Hatta git bi elize testi filan yaptır bence."
dedi.:KK5:

Oha yaa :KK53::KK53::KK53:

Bakire olmadığınızı söylemediniz tamam ama çocuk aldırma meselesi de çok ciddi bir şey yani.. (Öyle bir şey varsa tabi, orayı anlamadım)
Çok zor bir durum..

Son düzenleme:
Eski sevgiline ulaşmaya calış telefonla konuşmak istediğini söyle ve telefonla konuş neden yalan söyled,in ben onu cok seviyorum niye iftira attın. diye saydır ve bu sırada konuşmalarını kaydet. eski sevgilinde seni kaybetmemek için yada evet iftira attım falan gibi şeyler söylerse ki ona bunu söylettir. Bu kaydı gönder nişanlına. Umarım düzelir aranız..

Bu çok iyi bi fikir:KK9:

Benim annemin bi lafi vardir kendini erkegin insiyatifine birakmiycaksin bi kadini kendinden baska kimse dusunmez der otekiyle her halti yedinde bunla nie yapmadin tobe tobe kizdim

Bilmiyorum. Facede, instegramdan, çalıştığı kurumun internet sitesinden... bi yerden bulmuştur e mail adresini.
Hiç bir şey gizli değilki.
şu face olayları çok önemlı.. herkese açık olmayack
ruh hastası bırı varsa engellenecek
bak onları yapsaydın basına bunlar gelmezdı

canim benim inanamıyorum ayni olayi yasadim bende konusailir miyz seninle:KK43: iyi gelecegine inanıyorum

Ben nasi buldunu biliom bende ole buluom cunku:))

Bakire olmadığınızı söylemediniz tamam ama çocuk aldırma meselesi de çok ciddi bir şey yani.. (Öyle bir şey varsa tabi, orayı anlamadım)
Çok zor bir durum..

Çocuk aldırma konusu eski sevgilimin attığı bir iftira.
O kadar köşeye sıkıştım ki çıkıp "ben çocuk aldırmadım, iftira" diye kendimi bile savunamadım. çünkü bi altta, birlikte çıktığımız tatilin, birlikte kaldığımız evin fotoğrafları vardı.

Sözlümden, "çocuk aldırdığını benden niye sakladın" suçlaması bile duymadım. konuşmadık, tartışmadık.
Keşke tartışıpta ayrılmış olsaydık. Böylesi içime oturuyor.

E mail yazmayı düşünüyorum. Her şeyi anlatacağım.
Bi de ayrılacaksak bile kimseye ayrılma sebebimiz hakkında birşey söylememesini rica edeceğim.
Bari bu kadarını yapsın.

Sözlün senin lafına değil de fırlamanın lafına bakıyorsa zaten adam olamamıştır derim.

Son düzenleme:
Çocuk aldırma konusu eski sevgilimin attığı bir iftira.
O kadar köşeye sıkıştım ki çıkıp "ben çocuk aldırmadım, iftira" diye kendimi bile savunamadım. çünkü bi altta, birlikte çıktığımız tatilin, birlikte kaldığımız evin fotoğrafları vardı.

Sözlümden, "çocuk aldırdığını benden niye sakladın" suçlaması bile duymadım. konuşmadık, tartışmadık.
Keşke tartışıpta ayrılmış olsaydık. Böylesi içime oturuyor.

E mail yazmayı düşünüyorum. Her şeyi anlatacağım.
Bi de ayrılacaksak bile kimseye ayrılma sebebimiz hakkında birşey söylememesini rica edeceğim.
Bari bu kadarını yapsın.

Bence söylemez, söyleyecek olsa söylerdi zaten.
Hakkınızda hayırlısı..

eski sevgiliniz sado mazoşist siz budan ayrılsanız bile başka ilerde geçmişiniz bi şekilde peşinizde olacak. o yapmasa bile bi arkadaşının arkadaşı bu kız daha önceden birisiyle şöyle böyle ilşikisi oldu dyebilir.

bence bundan sonra seçeceğiniz kişi daha anlayışlı.. kadirşinaz birisi olmalı.. sizi geçmişinizle kabul edecek insanlar seçmeye çalışın...

eski sevgiliniz sado mazoşist siz budan ayrılsanız bile ilerde geçmişiniz bi şekilde peşinizde olacak. o yapmasa bile bi arkadaşının arkadaşı bu kız daha önceden birisiyle şöyle böyle ilşikisi oldu dyebilir.

bence bundan sonra seçeceğiniz kişi daha anlayışlı.. kadirşinaz birisi olmalı.. sizi geçmişinizle kabul edecek insanlar seçmeye çalışın...

Çocuk aldırma iftira olabilir ama yalan dolandan dolayı bunu artık kanıtlayamazsın geçmiş olsun bundan sonra dürüst olmaya çalışın Bence sözlün kurtulmuş

9 ayda iş ciddiye binmiş sen ileri gidince kendini çekmişsin geri. Adam sahtekar olduğun için ayrılmıştır senden güven duymadığı biri ile neden evlensin hele ki senin ona yaptığından sonra.

Dürüst olsaydın belki geçmişin onu ilgilendirmezdi yada bu eski sevgilinin dediklerini umursamazdı.

Şanslısın sen evine gittiğinde senle birlikte olup ağır lafta edebilirdi. Çok sevmiş olmalı ve kaliteli biri olmalı li sesini çıkarmamış bırakmış seni evde öyle.

Son düzenleme:
Buraya nişan hazırlığı hakkında öneri almak için uzun süredir üye olmak istiyordum ama ne yazık ki böyle bi konuyla gelebildim.

Ben sözlüyüm, ya da sözlüydüm. Şu an tam olarak kendim bile bilmiyorum ne olduğumu:KK5::KK5:
Nişan planı yaptığımız seviyeli ve mutlu bir ilişkim vardı. Bir süre önce üniversitedeyken uzun süre sevgilim olup aldattığı için ayrıldığım şahıs, facede gelip buldu beni, baştan eski arkadaş gibiyken özledim felan demeye başlayınca tavrımı koydum tabi. Bu da çirkefleşti; hakaret etti, bende karşılık verip sildim.

Bir hafta kadar sonra, sözlümle onun semineri bitince buluşacaktık. Adam aramadı, ben arayınca da açmadı. Ben de evine gittim, içeri alırken yüzüme bile bakmadı. Ne oluyo diye daha sorumu bitirmeden bilgisayarını gösterip çıktı gitti evden. Şeref.siz eski sevgilim 2 sayfalık e-mail yollamış. Allahım neler yazmış...
Bütün mahrem şeylerimizi bire bin katarak yazmış. İftiralar bile atmış(biz onunla üniversitedeyken eve çıkmıştık, benden çocuk aldırdı...diye) Onun evinde, tatilde çektiğimiz fotoğrafları, msn dökümlerini kanıt diye koymuş.
Biz geçen hafta tartışırken, sözlümü kastederek bana "şimdide onunla mı sürtüyorsun(yumaşattım bu kelimeyi)" demişti, cevaben; "geçmiş hatalarımı tekrarlamıycam, bizim ilişkimiz saygıya dayanıyor" demiştim. Onu bile alıp sözlüme; Biz birlikte bunları yaparken, sen elini bari tutabildin mi? senle olmadıysa garanti diktirmiştir. Bak bi kaç yıl sonra bana teşekkür edeceksin. yazmış.

Telefonunu açmayınca gelince konuşmak için oturdum evinde bekledim. Akşam gelince daha ilk cümlemi bitirtmeden "Geçmişin beni ilgilendirmiyorsa, kimi ilgilendiriyor?, madem beni ilgilendirmiyor niye arkadan çekiştirip duruyorsun" diyip gitti.
Bir hafta konuşmadık, haber vermeden memleketine dönmüş.

En son arkadaşını arayıp rica minnet telefona istedim, sesi kızgın gelmiyordu ama o da iyi gitmedi.
Bir ay oldu konuşmadık, yüzüğü attı mı atmadı mı onu bile bilmiyorum.
Tayin isteyecekmiş:KK5::KK5:
Erkekler niye bu kadar hayvan olmak zorunda:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

olaylar ne kadar doğru yada iftira mı bilemiyorum ama seni anlamadan dinlemeden nasıl böle yapabilir ki?? bu erkekler hep aynı ya kendileri aynı durumda olsa 'sen bana güvenmiyor musun? derler ve olayı kendi taraflarına döndürürler bianda.. ya sözlün için kolay bi durum değil anlıyorum ama keşke bi dinleseymiş..

sözlünün bulunduğu yere gitmeye yüzyüze konuşmaya çalış bence

Son düzenleme:
X