Eski sevgili

5-6 sene önce lisede önce tanışıp sonra 4-5 ay çıktığım birisi vardı. Ben liseyi bitirip yurt dışında okuyacağım kesinleştiği için uzak mesafe ilişkinin onun için olmayacağını bu yüzden ayrılmak istediğini söyleyip benden ayrılmıştı. Bugüne kadar çok nadir insta da dmleşiyorduk ama son 1 ayda daha sık konuşmaya başladık ve arkadaşça beraber 1 haftalığına yurt dışına japonya ya tatile gideceğiz. Ben ona karşı ufakta olsa birşeyler hissediyorum fakat onun sanırım böyle bir düşüncesi yok. Ama ben birazda olsun bana eskisi gibi bakmasını istiyorum. Sizce bu tatil sürecinde nasıl bir tutum izlemeliyim?
Mutlu bol gülen resimler paylaş istagramda
ilgisi varsa yazar yoksa da yapacak birşey yok

Ben yaşadığım ülkeyi söylemek istemiyorum ama Asya tarafında bir ülkedeyim. Adam Bulgar ve ben Türkiye ye dönmeyi düşünmüyorum. Ola ki yakınlaşma oldu ben kendim açısından onu ve çevresini azda olsa tanıyorum ve yapabileceğimi düşünüyorum. Ama O benden ayrılırken uzak mesafe ilişkisi yapamayacağını düşündüğü için ayrılmıştı. Bende bir umut belki olgunlaşıp değiştiğini düşünüyorum. Bu yüzden ne tarz davransam bana tekrar o anlamda bakmasını sağlayabilirim onu düşünüyorum. Çünkü sevgiliyken kavga vs hiç etmemiştik teneffüslerde okul çıkışında vs buluşup beni evime kadar bırakırdı.
bundan 5-6 sene öncesinde de uzak mesafeye sıcak bakmazdım
şimdi buzz gibi bakar oldum
adam belli ki yakında olmak sürekli görüşmek, beraber zaman geçirmek istiyor
telefonla ilişki yaşamak istemiyor
bu konudaki fikrinin değişmesi zor çünkü temelinde yatan gerekçeler belli

Ben yaşadığım ülkeyi söylemek istemiyorum ama Asya tarafında bir ülkedeyim. Adam Bulgar ve ben Türkiye ye dönmeyi düşünmüyorum. Ola ki yakınlaşma oldu ben kendim açısından onu ve çevresini azda olsa tanıyorum ve yapabileceğimi düşünüyorum. Ama O benden ayrılırken uzak mesafe ilişkisi yapamayacağını düşündüğü için ayrılmıştı. Bende bir umut belki olgunlaşıp değiştiğini düşünüyorum. Bu yüzden ne tarz davransam bana tekrar o anlamda bakmasını sağlayabilirim onu düşünüyorum. Çünkü sevgiliyken kavga vs hiç etmemiştik teneffüslerde okul çıkışında vs buluşup beni evime kadar bırakırdı.
oo demek evine kadar bırakıyordu vay be ne büyük aşk. Kesin şu an senin için Türkiye'yi bırakıp gelir yurtdışına.

Fazla peşinde koşma koşarsan daha çok kaçar kendine aşık edebilirsen et ama çocuk uzak mesafeyi istemeyerek ergenlikte bile mantıklı düşünmüş. Pek oluru yok gibi duruyor.

X