Eski eşini döven aşağılayan bir adam yeni eşine bunları yapar mı ?

mermadefendi

Çekil huzurumdan 👑
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2021
629
155
Herkese merhaba belki beni tanıyanlarınız olacaktır bu siteye seneler önce sorular sormuştum. Benim 2021 yılında boşanmış çocuklu bir adamla ilişkim vardı adama çok aşıktım kendisi 1982 doğumlu ben ise 99 doğumluydum zaten sorunlu bir ilişkiydi ve maddi anlamda çıkarımda yoktu sadece aşık olmuştm sonra ayrıldık kendime gelemedim depresyona girdim bi adamla tanıştım benden yaşca büyük 52-53 yaşlarındaydı (utandığım için başka üyelik açıp size öyle soru sormuştum kimliğim ifşa olmasın diyede troll demiştim o adama hissiyatlarım doğruydu ama gerçek hayatta da adam tanınmış bir iş adamı olduğu için bazı detayları salladım tanınmasını istemiyordum)
herneyse oda sonlandı derken benim hayatıma biri girdi bu adamda 32 yaşında gerçekten tüm yaralarımı sardı beni çok sevdi annemin yapmadığı anneliği babamın yapmadığı babalığı yaptı ama herkese tapan mermad bu adamı bir türlü sevemedi.ama ben şıpsevdiyimdir mesela çok kolay aşık olurdum neyse gel gelelim konuya buda boşanmış ve bir çocuklu (benle tanıştığında evliydi ve gidip boşandı yani şöyle benle tanıştığında karısı babasının evindeydi ortada açılmış bir dava yoktu sonrasında bu gidip davayı açtı ve boşandı) benim içime sinmeyen konu şöyle bu adam geçmişte eski karısını dövermiş aldatırmış küfür edermiş insan yerine koymazmış ve kendisi bana evlenme teklifi etti kabul ettim ama bir yanım o kadına yapılanlwr bana da yapılacak belki diye korkuyor :KK43: konuyu çarpıtmayın ve bana akıl verin eski eşini sevmiyormuş bu arada asla duygusal bişey yok sevmereyek aile baskısı ile evlenmiş

Son düzenleme:
Herkese merhaba belki beni tanıyanlarınız olacaktır bu siteye seneler önce sorular sormuştum. Benim 2021 yılında boşanmış çocuklu bir adamla ilişkim vardı adama çok aşıktım kendisi 1982 doğumlu ben ise 99 doğumluydum zaten sorunlu bir ilişkiydi ve maddi anlamda çıkarımda yoktu sadece aşık olmuştm sonra ayrıldık kendime gelemedim depresyona girdim bi adamla tanıştım benden yaşca büyük 52-53 yaşlarındaydı (utandığım için başka üyelik açıp size öyle soru sormuştum kimliğim ifşa olmasın diyede troll demiştim o adama hissiyatlarım doğruydu ama gerçek hayatta da adam tanınmış bir iş adamı olduğu için bazı detayları salladım tanınmasını istemiyordum)

herneyse oda sonlandı derken benim hayatıma biri girdi bu adamda 32 yaşında gerçekten tüm yaralarımı sardı beni çok sevdi annemin yapmadığı anneliği babamın yapmadığı babalığı yaptı ama herkese tapan mermad bu adamı bir türlü sevemedi.ama ben şıpsevdiyimdir mesela çok kolay aşık olurdum neyse gel gelelim konuya buda boşanmış ve bir çocuklu (benle tanıştığında evliydi ve gidip boşandı yani şöyle benle tanıştığında karısı babasının evindeydi ortada açılmış bir dava yoktu sonrasında bu gidip davayı açtı ve boşandı) benim içime sinmeyen konu şöyle bu adam geçmişte eski karısını dövermiş aldatırmış küfür edermiş insan yerine koymazmış ve kendisi bana evlenme teklifi etti kabul ettim ama bir yanım o kadına yapılanlwr bana da yapılacak belki diye korkuyor :KK43: konuyu çarpıtmayın ve bana akıl verin
Sizin ondan bir farkınız yoktur onun gözünde. Size de aynı şekilde davranır tabii.

Prensipleriniz yok mu sizin? Insan insanlik adina böyle bir ruh hastasina bakmaz. Siz sadece bana yapar mi derdindesiniz ama bu serefsiz bunlari esine, cocugunun annesine yapmis. Yüzüne tükürmek icin yeterli sebep ken evlenme teklifini kabul etmissiniz. Siz de normal degilsiniz
sevmeyerek evlenmiş ve eşinin yalanlarını gördükçede eşinden soğmuş tiksinmiş tabi ki kulağını çektim bazı konulardan dolayı ve gerekçe olarak söylediklerimi gösteri asla bi kadın şiddeti haletmez ne olursa olsun

ama onu sevmeyerek evlenmiş
Sizi sonsuza kadar sevecek mi?

Ya sevgisi biterse, sonunuz aynı olacak.

Bir kadının yaşamaması gereken her şeyi yaşatan bir adamla, kendinize ve diğer kadınlara olan saygınızdan ötürü birlikte olmamanız gerekmez mi?

Bence psikolojik destek al . Hayatına hep sorun teşkil edecek erkek seçmende ki ana neden nedir diye. Ben küçüklükte oluşan anne baba travması diye düşünüyorum ama kesinlikle uzman birinden yardım al
çocukluktan gelen aile travmaları destek bi işe yaramaz

Sizi sonsuza kadar sevecek mi?

Ya sevgisi biterse, sonunuz aynı olacak.

Bir kadına yaşamaması gereken her şeyi yaşatan bir adamla, kendinize ve diğer kadınlara olan saygınızdan ötürü birlikte olmamanız gerekmez mi?
bana bebek gibi davranıyor hatta eski eşiyle konuşunca yaptıklarını gösterince inanamadım bunları bu mu yaptı nasıl yapar dedim o derece

herneyse oda sonlandı derken benim hayatıma biri girdi bu adamda 32 yaşında gerçekten tüm yaralarımı sardı beni çok sevdi annemin yapmadığı anneliği babamın yapmadığı babalığı yaptı ama herkese tapan mermad bu adamı bir türlü sevemedi.ama ben şıpsevdiyimdir mesela çok kolay aşık olurdum neyse gel gelelim konuya buda boşanmış ve bir çocuklu (benle tanıştığında evliydi ve gidip boşandı yani şöyle benle tanıştığında karısı babasının evindeydi ortada açılmış bir dava yoktu sonrasında bu gidip davayı açtı ve boşandı) benim içime sinmeyen konu şöyle bu adam geçmişte eski karısını dövermiş aldatırmış küfür edermiş insan yerine koymazmış ve kendisi bana evlenme teklifi etti kabul ettim ama bir yanım o kadına yapılanlwr bana da yapılacak belki diye korkuyor :KK43: konuyu çarpıtmayın ve bana akıl verin eski eşini sevmiyormuş bu arada asla duygusal bişey yok sevmereyek aile baskısı ile evlenmiş
Bu hikayede kurtulan eski eş olmuş. Siz de evlenin mis gibi toplumsal temizlik olur.

Evlen çocuk yap.

Bu hikayede kurtulan eski eş olmuş. Siz de evlenin mis gibi toplumsal temizlik olur.
uff klasik kk üyesi kadını herşeyden duyar kasar normal hayatta çok mükemmel ve bu kadar kibarsınız dimi asla inanmıyorum hiç biriniİn bu kadar kibar olduğuna konudan çekil hadi bb

ama onu sevmeyerek evlenmiş

Sevmeyince boşanirsin, sevmiyor diye dövüp küfretmek normal mi oluyor? Bu insanin karakterini belirler sevmemek hic bir canliya insana siddet uygulamayi normal yapmaz.
Sevmek dediginiz şeyin de ömür boyu süreceginin garantisini kimse veremez. Yarin sizin de kucaginiza bi cocuk verince sevgisi azalirsa yer dayagi oturursunuz.
Kendinizi diger kadindan cok farkli bulunmaz, vazgecilmez bisey sanmayin fazladan ilgi gorunce oyle olsaniz bu adama kalmazdiniz simdiye kadar.

X