Eski eşin annesi görüşmemizi istemiyor olabilir mi?

3. Şahısları dahil etmemeyi öğrenmeli eski eşiniz ama böyle insanlar hemen her halta inanır ve çabuk yönlendirilir .. beraber çift terapisine gidin orda çözün durumu bence yada hiç ısrar etmeyin çocuğu da göstermeyin eğer çocuğunu düşünmüyorsa özlemiyorsa görme hakkı yok gidin hemen. Resmî olarak önlemini alın yarın Birgün almaya kalkmasın çocuğu. Bu olan biteni resmiyete dökün.
Ne alakası var ya ! İnat ugruna çocuğu babasız mi bırakacak. Eşle bulusmaya hayır demiş çocukla değil.

Bence çocuğun da aklı karışır. Ayrıldılar mi birlikteler mi falan. Güzelce konuşup özel gunlerde bir araya gelirsiniz yeter. Çocuğa da umut vermenin anlamı yok. İdrak etmeli ki yarın öbür gün ikinizin de hayatına birileri girebilir.
Zaten haftalık bir araya gelelim dememiştim mesela okula başlayacak seneye. İlk okul günü gelebilir veya doğum günlerinde gibi. Maalesef baya bi linç edildim, bizim insanımız medeniyetten anlamıyor anlaşılan.

Teşekkür ederim evet gerçekten de öyle oldu şimdi arada görüyorlar umurlarında bile.olmuyor,ha sokaktan birisi ha babaları.Ama tabii yavrucaklar maalesef olmaması gereken çok şeye de şahit oldular,aynı evin içinde bazen haftada bir bazen 2 haftada bir görüyorlardı o da 10 dakika en fazla,son 2 seneydi böyleydi,3 4 de gelir sabah giderdi.15 Ekim terazi mi akrep mi oluyor.yani doğum ayı 15 ekim.bir arada gercekte Ocak dedi ama kimlikte 15 Ekim.
anladım. daha fazla yazıp sizi de üzmek istemiyorum. ama o yazdığınız gerçekten beni çok üzmüştü. inşallah çocukların hiçbir zaman ona ihtiyaçları olmaz ve eksikliğini de Allah fazla fazla başka şekilde gösterir yavrularınıza :KK200:

Zaten haftalık bir araya gelelim dememiştim mesela okula başlayacak seneye. İlk okul günü gelebilir veya doğum günlerinde gibi. Maalesef baya bi linç edildim, bizim insanımız medeniyetten anlamıyor anlaşılan.
Bunları yazsanız kimse bir sey demezdi, açın dönün başta ne yazdığınıza bakın ilk önce. Bunun medeniyetle alakası yok.

Siz böyle söylemediniz ilk mesajinizda, hiç carpitmayin.
Daha sık görüşelim diye karar aldık çocuğun psikolojisi için dediniz ki ben bunun kılıf olduğunu düşünüyorum.

Geçen hafta karar almıştık ve bundan sonra çocuğumuz için daha sık bir araya gelecektik. Bugün kararını değiştirdi ve benimle görüşmek istemediğini söylüyor. Aramızda bir sorun yoktu askında, neden böyle bir karar aldığını anlayamıyorum🤦‍♀️. Bir araya gelmek istememin nedenide oğlumun son zamanlarda psikolojik olarak ayrılıktan etkilendiğini hissediyorum.
Not: annesi bende nefret ediyor ve bir araya gelmemizi istemeyeceğini düşünüyorum.
Başka neden böyle davranır ki bir baba, sizin aklınıza başka bişey geliyor mu?
Yani sonuçta ayrılmışsınız. Gönül isterdi anne babasıyla mutlu bir yuvada büyüsün ama nasip olmamış. Ayrı ayrı ebeveynlik yapın sizde. Sonuçta her ayrılan çift bu şekilde görüşmüyor hatta şeytan görsün yüzünü diyorlar çocuklarda pek ala büyüyor. Ortamınız uygun olsa çocuğunuz için bir araya gelseniz belki daha iyi olabilir ama olması da şart değil bence bu kadar annesi dıdısı vıdısı takmayın kafayı. Canları cehennme deyin geçin

anladım. daha fazla yazıp sizi de üzmek istemiyorum. ama o yazdığınız gerçekten beni çok üzmüştü. inşallah çocukların hiçbir zaman ona ihtiyaçları olmaz ve eksikliğini de Allah fazla fazla başka şekilde gösterir yavrularınıza :KK200:
Allah razı olsun sizden çok teşekkür ederim.Estağfurullah istediğinizi yazabilirsiniz.Maalesef çocukların maddi anlamda çok ihtiyacı var ailesiyle kirayı vs... ödüyorlar.Bir de 2 buçuk yaşında oğlum var.Elimden geldiğince çalışıyorum ama henüz düzenli bir işe girebilecek,kirayı faturaları ödeyebilecek durumda değilim.Abileri kız kardeşlerinden çok severler beni,Allah sizden onlardan razı olsun şimdilik idare ediyoruz bir şekilde.Çocuk okul çağına gelsin Allah ın izniyle yavaş yavaş her şey kolay olacak🙂

Allah razı olsun sizden çok teşekkür ederim.Estağfurullah istediğinizi yazabilirsiniz.Maalesef çocukların maddi anlamda çok ihtiyacı var ailesiyle kirayı vs... ödüyorlar.Bir de 2 buçuk yaşında oğlum var.Elimden geldiğince çalışıyorum ama henüz düzenli bir işe girebilecek,kirayı faturaları ödeyebilecek durumda değilim.Abileri kız kardeşlerinden çok severler beni,Allah sizden onlardan razı olsun şimdilik idare ediyoruz bir şekilde.Çocuk okul çağına gelsin Allah ın izniyle yavaş yavaş her şey kolay olacak🙂
rica ederim ne demek. herşey beklediğinizden daha güzel olsun inşallah

Geçen hafta karar almıştık ve bundan sonra çocuğumuz için daha sık bir araya gelecektik. Bugün kararını değiştirdi ve benimle görüşmek istemediğini söylüyor. Aramızda bir sorun yoktu askında, neden böyle bir karar aldığını anlayamıyorum🤦‍♀️. Bir araya gelmek istememin nedenide oğlumun son zamanlarda psikolojik olarak ayrılıktan etkilendiğini hissediyorum.
Not: annesi bende nefret ediyor ve bir araya gelmemizi istemeyeceğini düşünüyorum.
Başka neden böyle davranır ki bir baba, sizin aklınıza başka bişey geliyor mu?
Neden boşandığınızı bi hatırlayın, sebepleri tek tek gözden geçirin. Bu adamla daha sık vakit geçirmekten çok barışmak istediğinizi hissediyorum. Babası daha sık görsün istiyorsan adama daha fazla görüş günü istediğini söyle, beraber vakit geçirsinler. Sizi sık sık bir arada görmek çocuğunuzun durumu normalleştirmesine değil barışacağınızı düşünmesine sebep olabilir. Tabi beklentiniz bu da olabilir, o ayrı

X