Eski eşim ve sevdiğim adam..

yazıyı sevgiline atman hata e hadi attın diyelim yaşının küçüklüğüne verelim.
sevgilin olacak eski kocanın aynı hamurundan olan zat neden evlenelim demedi de yıllar öncesinin intikamını almayı tercih etti? adam seni şimdi dövse bir hırsla gidip saldırır anlarım.
öfkeyle kalkmak ayrı planlayıp adam toplayıp birini dövdürtmek ayrı.
bir psikopattan diğerine resmen durumun.
ve inancına tersse el ele tutuşma sarılma zira dini nikahın geçersiz. hem inancımdan dolayı deyip hem dini nikahı oyuncak etmek olmamış.

Bu yeni sevgili hiç içime sinmedi. Eski eşinizi şiddet sebebiyle dava ettiniz mi zamanında? Bu hakaret ve tacizlerini şikayet ettiniz mi? Ayrıca hayatı çok hızlı yaşıyorsunuz dini nikah meselesine ben de girmeyeceğim bu şekilde yapılması tasvip edeceğim bir şey değil. Çocuğunuz varmış anladığım kadarıyla bir anne adımlarını çok dikkatli atmalı.

Dini nikah da sizin babanizdan habersiz el ele gezmek için kıyılan nikahtı zaten, inancınız geregi bu kadar hassasınız nikahın şartlarından da haberdar olsaydınız keske...
Birebir gidip kavga etse hiç sorun yok diye düşünürdüm ama 3 adamı ayarla dövdürt video çek, ayrica size bir ay sonra gösterecek olmasi falan asla normal biri olmadığını gösteriyor, bu adam yarın birgün size de zarar verebilir..

Dini nikah oyuncak mı? Size göre nikah gizli olunca geçerliliği oluyor mu? Tövbe haşa Allah ı mı kandırıyorsunuz? Babanızı mı? kendinizi mi? ilişkiniz baştan çürük.ayrica seçtiginiz ikinci adamda şiddetle sorun çözen biri

Dini nikah flortleşmek için kullanılan bir oyuncak mi? Konuyu okuyamadım sinirden. O kadar düşkünseniz dininize bir araştırın nikahın şartlarını. Gerçek olup olmadığını. Şimdi moda olmuş dini nikahımız var iki sene flort ederiz rahat rahat sonra evleniriz. Kendinizi mi kandırıyorsunuz Allah ı mı?

E-devlet şifresi bende zaten bakıyorum sürekli adam bekar evli olmasının mümkünatı yok

Evet bir çok darp raporum var ve bana 5 sene içerisinde bir hakaret darp vb rahatsızlık durumunda 5 aylık bir hapis cezası var

Orman nerden çıktı? Çok işlek olan bir caddede yazdım orda yanlış anlaşılan çok şey var konuda

Burda konu olan şey nikah değil ki, nikahı konuşmuşsunuz sadece. Babam hariç annem erkek kardeşim biliyor dedim nikah olayını. Cinselliğe hiç girmicem gerçekten o durum olsaydı bunu söylemekten çekinmezdim emin olun

Bunu öğrenince tabikide kendimi dağıtıp ağlamaktan heba olacak hâlim yoktu çok çektim hâlada çekiyorum eski eşimden. Resmi olarak boşanalı 2 sene oldu evleri ayıralı 3 buçuk sene oldu. Bu olayı öğreneli daha dün oldu hemen konu açtım zaten burda bana yardımcı olan çok arkadaş oldu eleştirmek yerine ne bileyim fikir alışverişi yapsak daha iyi olurdu:) burda çocuğumluk bir problem olmadığı için konuda belirtmedim çok iyi anlaşıyorlar o yüzden çocuk konusuna değinmedim, teşekkürler

Hastanelik olmadı sadece kafası şişmiş konuda yazdığım gibi iki üç gün sonra 17 yaşında bi kızı sosyal medyada bel altı taciz etmiş gayet iyi durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…