Eski eşim ve sevdiğim adam..

Gidip herseyi sevgilinize yetistirmeyin.
Eski esi de kuzen araciligiyla da olsa takibi birakin

Bence de siz bir sevgilinizin e devletine girip bakın.. Doğru olabilir.. Neden imam nikahı kıysın da.. Kaç yaşında o adam? Yaşınız küçük.. Bence ara verebilrdiniz.. Erkeksiz yaşanmıyor mu, onu da anlayamıyorum..
Bir işiniz olsun, ayaklarınızın üzerinde durun.. Koca da bişey yok.. Onlardan çok var.. Bu kadar genç iken hayatınızı geri kazanabilirsiniz.. Bugün eski eşinizi döven, dövdüren yarın sizi döver.. Şiddet başka bişey.. Aması, nedeni Vs yok..
Kaçarak uzaklaşın

Defalarca dövmüş , hastanelik etmiş, parmak kırmış , hamileyken tekmelemis , tecavüz etmiş kişi , daha sonra yeniden bulasirsa bende gidip o anın öfkeliyken döverdim erkek olsaydım.

Bir güzel dayak atardım. Böyle konularda şiddete karşı değilim..

Hukuk sistemi işleyene kadar adam gününü gün ediyor.

Buradaki sıkıntı , aletlerle ve sayıca fazla kişilere bunu planlı programlı yaptırması. Bu yüzden dikkat edin bu kişinin de ruhuna.

Saklanmış bir hali olabilir.

Evliliğiniz süresinde , darp raporu alıp şikayet ettiniz mi , ne kadar ceza verdiler ?

Sevdiğiniz adamda "haklıysam döverim" anlayışı var. Dikkatli olmalısınız. Bu size de dönebilir. İyi düşünmeniz gerek. Aynı eve girince işlerin rengi değişebilir. Evladınız da varmış. Dayak olayı yerine, size savcılığa suç duyurusunda bulunmak için destek olsaydı eli öpülesi adam diyebilirdim

Babaniz nikahı bilmiyorsa o nikah geçersiz. Ayrıca tek kişiye 3 kişi aletle dalmak ters bir hareket. Tek başına erkek erkeğe dövseymis. Bu adam da şiddet yanlısı ben söyleyim.

Imam nikahi dedigin cevreye duyrulmasi lazim bu yuzden sahitler olur. tabiku anne baba ruzasi da sart.. dersin evli gibi yasiyiz ayni evde olabikir normaldir derim ama nikah yok gibi.. bunun disinda iyi olmus keske sakat biraksalarmis omrunu baskasina muhtac olarak gecirseymis subyanci pislik.. birde 1 sene olduysa tanisali hala daha erken evlenme zaten.. ikinci kez kotuye dusme.. bu sefer uzunca tanis gez toz hayatini yasa

Sevgilinize eski eşinizin mesajını gösterince ne yapmasını beklemiştiniz?

“Konu ben olunca gözü dönüyor” gibi cümlelerden ben bu maganda tavırlardan hoşlandığınızı düşündüm. Zaten mesajın gösterilme amacı da o büyük ihtimalle.

Sevgiliniz de magandanın teki. Büyük ihtimalle maganda olmayan insanlar size yeterince erkeksi gelmiyor.

Tavsiyem ayrılın. Bunu yapacağınızı düşünmüyorum. O yüzden bu konu açılırsa şiddeti onaylamadığını ve şiddet uygulayan insanlardan korktuğunu söyleyebilirsin.

Mesleği tehlikeli dediğine göre bu adam döve eşkıyalar polis muhtemelen.

+1000000000
Karincayi incitmeye korkarim ama adam gelecek siddet uygulayacak, tecavuz edecek,her turlu iskenceye maruz kalacagim ve bin sidditi kirsiyim mi diyecegim!Adamda kadin savunma halindeyken dövmüş ve tecavuz etmis zaten cok adil bir karsilasmaymismismis....Hadi ordan!Sadece midemi bulandıran videoya cekip 3 kisiyle isini halletmesi olmus...

Şiddete karşıyım diyenler ,tecavüzcülere içeride gebertilsin diyenler çoğunlukla.

Evli olunca mi sorun kalkıyor ortadan.

Klişe sözler işte.

Videoyu sana gösterdiğinde ayrıl o zaman. Ele ele tutuşuyoruz muhafazakarız diye nikah kıymak nedir ele ele tutuşmayıverin madem çok değişik kafalarınız var. 2 yıl olmuş boşanalı 1buçuk yıl olmuş sevgili yapalı kesinlikle sağlıklı karar vermemişsiniz eski eşinizin yarattığı psikolojik tahribatı ne ara onardınız da sevgili edindiniz hayatınızdaki kişi de bu öngörüsüz psikolojik anlamda bitik ruhsal anlamda muhtaç hissettiğiniz dönemi çok iyi değerlendirmiş evlendiğiniz de ilk evliliğinden farklı bir yaşantın olacağını sanmıyorum hatta şimdiki sevgilin daha fena gibi geliyor. Kendini kandırma dövmesini istemişsin içten içe bi nebze de olsa yaşattığını hissetmesi hoşuna gitmiş üzülmüş de olabilirsin ama emin ol sevgilime nasıl tepki versem diye düşünmezdin gerçekten üzülsen. Şiddete gerçekten karşı olsan şiddet gösterenin yanında durmazdın o yüzden evladın için en doğru kararı ver...

Bu adam size bu kadar kotuluk etti niye darp raporu almadiniz polise gitmediniz.Dini nikah olayi da gostermelik olmus.Yani siz icinizi rahatlatiyorsunuz babanizda bilmiyor.Yasinizda kucuk koca geç mi kaliyorBi toplasaydiniz kendinizi.Her neyse hakkinda hayirlisi olsun.

tatlı su hümanistleri basmış burayı.
valla ben de şiddeti onaylamıyorum. yeni sevgilinin eski kocayı dövmesini de onaylamıyorum. ama bi de insan fıtratı var. konu sahibi benim kızım olsa mesela ya da kardeşim olsa ben gider benim canımdan olan birini hamileyken döven, tecavüz eden, parmağını kıran birine şiddet uygulardım.

dini nikah olaylarına vs girmiyorum. konu özelinde onayladığım şeyler değil. dediğim gibi herkes gidip birilerini dövsün de değil olay. ama olay başınıza gelmeden bilemezsiniz.

İmam nikahı niye?
Siz ikinizde bekarsanız 1.5 yıllık ilişkide niye resmî nikah yok?
Çok ilginç geldi konu
Ben buraya takıldım
Ayrıca gidip adamı dövmek yerine savcılığa verin oraya versin hesabını hak var hukuk var

Bildiğiniz bir olayı size nasıl anlatıyor ki?
Bilmediğinizi mi sanıyor onu anlamadım.

Offff offfff yine geldi aklıma İlber Hocam.........

Hangi ara boşanıyorsunuz,
Hangi ara yenisini buluyorsunuz,
Hangi akla hizmet Dini Nikah kıyıyorsunuz.
Ve bilmez misiniz ki Ananın babanın bilgisi dışında kıyılan nikah hükümsüzdür. (severim sizin kendi deyiminizle mutaassıplığınızı)
Hıııııı şunu da söylemeden geçemeyeceğim. 1 kişiyi 3 kişi döven O erkek arkadaş müsveddeniz
Dua edin de yarın bir gün ayağına bastığınız da O muştaları sizde yada evdeki diğer insanlarda denemesin...

Adam sinirlenmiş, gidip yumruk yumruğa kavga etmiş değil yalnız. Öyle olsa burda biz de eline sağlık haketmiş derdik. 3 4 kişi ormana çekip ne olduğunu bilmediğim o aletle saldırmış videoyaya çekmiş. Bu adamın sınırları yok. Kendini haklı gördüğünde yapacakları korkunç, mesele bu. Yoksa eski kocaya acımadık yani. Endişelendiğimiz konu sahibi. Olaki herifi aldattı, olur ya dünya hali, yada yanlış anladı vs vs, gider bu adam o ümraniyede otelde karısını bıçaklayan şerefsiz gibi bu kızı bıçaklar. O potansiyel var bu adamda. O yüzden umarım konu sahibi ayrılır da sonu böyle olmaz. Bize tatlı su hümanisti demeden bi daha düşünün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…