Eski eşim ve sevdiğim adam..

Eski eşinizden bir farkı kalmadığını anlatır, hayatımdan çıkmasını söylerdim ben olsam.
Bu benim en sakin tepkim olur mesela.
Diğerlerini anlatmayayım, konu dağılır.
Videodan sonra uyuyamadım dediğim gibi ne olursa olsun şiddeti asla kaldıramam o yüzden yazmak istedim cevapladığınız için çok sağolun.

Konu sahibi olayı şuan yha beni sahiplenioo anlattıklarıma dayanamamış dövdürmüş ne kadan da sahiplenen bir erkek diye görüyor galiba ama bu adam sakat ben size söyleyeyim.Tabi ki şiddete karşıyım ama madem öyle kendi döveymiş üç adam toplatıp da dövdürmek bi de video ya çektirmek bunlar sağlıklı kafanın yapacağı işler değil.Nasıl tepki vereceğim diye konu mu açılır ya.Kaçıp kurtaracağınıza kendinizi töbe ya.

Konunun sonlarını okusaydınız "benim için dövürmüş beni çok sahipleniyo sahiplenen erkek böyle olur" demediğimi ve demeyeceğimi anlardınız, yinede düşünüp cevapladığınız için teşekkür ederim:) nasıl tepki vereceğim diye sormaktaki amacımda sakin mi yoksa sert bi dilde mi yaptığının yanlış olduğunu anlatmalıyım, bu.

Ne diyeceğimi bilemedimsanırım öyle‍♀️
Ay hak verdin. Şuan çok mutlu oldum. Kendine bi iyilik yap, ayrıl bu sevgilinden. Ötekini de şikayet et. Düzgün adamlar var gerçekten. Şimdiki sevgilin belki sana çiçek gibi davranıyor ama şimdilik emin ol, onu öfkelendirdiğinde gazabından, o tehlikeli yanından sen de nasibini alacaksın. Yazık değil mi canına neler yaşamışsın. Yoğurdunu üfleyerek yemen gerekiyor artık senin.

Videodan sonra uyuyamadım dediğim gibi ne olursa olsun şiddeti asla kaldıramam o yüzden yazmak istedim cevapladığınız için çok sağolun.
Şiddet eğilimi bir insanda ya vardır ya yoktur.
Bunun erkeği, kadını, hayvanı ya da eşyası olmaz.
Elbette can ve mal güvenliği söz konusu iken oluşan kavga ortamlarını, müdafadan bahsetmiyorum ama durup dururken, öfke anında ya da tasarlayarak birine zarar vermek çok ürkütücü şeyler.
Akıl mantığın ve vicdanın taşımayacağı kadar ağır şeyler yaşamışsınız, bundan sonra evladınız için bin kere düşünmeniz gerek.
Tek önceliğiniz onun sağlığı ve iyiliği olmalı.
Eminim ki evladınız, çiçeği dalından bile koparan babayı haketmiyordur.
Çiçeğin koparılırsa öleceğini, her şeyin yerinde güzel ve bitkilere de zarar verilemeyeceğini ilke edinen ve öğreten bir babayla büyümesi layığıdır.

Ay hak verdin. Şuan çok mutlu oldum. Kendine bi iyilik yap, ayrıl bu sevgilinden. Ötekini de şikayet et. Düzgün adamlar var gerçekten. Şimdiki sevgilin belki sana çiçek gibi davranıyor ama şimdilik emin ol, onu öfkelendirdiğinde gazabından, o tehlikeli yanından sen de nasibini alacaksın. Yazık değil mi canına neler yaşamışsın. Yoğurdunu üfleyerek yemen gerekiyor artık senin.
Çok doğru söylüyosunuz. Yazdıklarınızı dikkate alıcam, bir kadın olarak şiddetin erkeği kadını olmaz diyorum uyuyamadım bu saate kadar konuşup rahatlamak istedim en yakın zamanda kafamı toplayıp konuşucam

Konunun sonlarını okusaydınız "benim için dövürmüş beni çok sahipleniyo sahiplenen erkek böyle olur" demediğimi ve demeyeceğimi anlardınız, yinede düşünüp cevapladığınız için teşekkür ederim:) nasıl tepki vereceğim diye sormaktaki amacımda sakin mi yoksa sert bi dilde mi yaptığının yanlış olduğunu anlatmalıyım, bu.

Konuyu tamamen okudum hala ayrılmayı düşünmediğinize göre kafanıza takılmadığını düşündüm doğal olarak...Ne kadar sevdiğiniz adam da olsa bu yaptığı korkunç bir şey.Ben olsam ona tekrar aynı gözle bakamazdım tiksinirdim adamdan,daha önce bir ruh hastasıyla yaşamışsınız üstelik,ağzının payını verir ayrılırdım.

Şiddet eğilimi bir insanda ya vardır ya yoktur.
Bunun erkeği, kadını, hayvanı ya da eşyası olmaz.
Elbette can ve mal güvenliği söz konusu iken oluşan kavga ortamlarını, müdafadan bahsetmiyorum ama durup dururken, öfke anında ya da tasarlayarak birine zarar vermek çok ürkütücü şeyler.
Akıl mantığın ve vicdanın taşımayacağı kadar ağır şeyler yaşamışsınız, bundan sonra evladınız için bin kere düşünmeniz gerek.
Tek önceliğiniz onun sağlığı ve iyiliği olmalı.
Eminim ki evladınız, çiçeği dalından bile koparan babayı haketmiyordur.
Çiçeğin koparılırsa öleceğini, her şeyin yerinde güzel ve bitkilere de zarar verilemeyeceğini ilke edinen ve öğreten bir babayla büyümesi layığıdır.

Çok güzel yazmışsınız, defalarca okudum. Konuya dahil olup cevapladığınız için çok teşekkür ederim..

Konuyu tamamen okudum hala ayrılmayı düşünmediğinize göre kafanıza takılmadığını düşündüm doğal olarak...Ne kadar sevdiğiniz adam da olsa bu yaptığı korkunç bir şey.Ben olsam ona tekrar aynı gözle bakamazdım tiksinirdim adamdan,daha önce bir ruh hastasıyla yaşamışsınız üstelik,ağzının payını verir ayrılırdım.

İçimde bir soğuma var mı? Evet var. 1buçuk senedir bu duyguyu hissetmemiştim sanki maskenin ardında başka bir insan varmış gibi geldi o yüzden sakin bir tepki verip bitirmek daha mantıklı gibi

İçimde bir soğuma var mı? Evet var. 1buçuk senedir bu duyguyu hissetmemiştim sanki maskenin ardında başka bir insan varmış gibi geldi o yüzden sakin bir tepki verip bitirmek daha mantıklı gibi

Eminim bitirmeyeceksiniz ama lütfen dikkat edin öncelikle çocuğunuz için bu adamın eski eşinizden kafa olarak bir farkı yok.

Eski kocani dovduysa gebeyken seni dovdugune saysin.. ama sevgilinide aklamiyo bu duruM. Bence bu adamdan bisey olmaz:))

Dini nikahta olsa .. nikah duyurmaktir bi gecerliligi olmaz. Ha isimi gorene kadar muta nikahi yaptik dersen.. dinen boyle birsey yok! Vakti zamaninda bir cemaatin uydurdugu bir zirvaliktan baska bisey degil

Bir psikopattan kaçıp diğerini bulmakta marifet doğrusu. Ayrıca sizin gibiler dini hassasiyeti sadece cinsellik sanıyorya orada bitiyorum ben. Bizim dinimiz her türlü günahtan sakınmayı emrediyor. Misal KUL HAKKI .. Birini vicdansızca döverek hastanelik et sonrada dini hassasiyet tasla. Hadi oradan

babamı aradı bir kere hayatında biri var diye
Eski eşin neden hala babani arayabiliyor, engelle babanın telefonundan arayamasın.....

eski eşim en son o adam evli sende dost hayatı yaşıyorsun dedi ve konuyu cinselliğe kadar vurup sosyal medyada paylaştı evli değil dedim kimliğini mi göstereyim illa edevletten ss mi alayım ne yapayım
Eski eşinle neden hala görüşüyorsun ve laf dalaşındasın , engelle her yerden ulasamasın sana....

Son olarak eski eşin yeni hayatını mahvetme yolunda epey yol katetmiş....

Bu yapilan suc.burada nice suclular bulundu ve adalete teslim edildi. K Kazen Mune Mune mutlaka buna egilir.hayatiniz tam bir kaos.sevgilinizi tahrik etmek yerine darp raporu alip yasal yollarda hakkinizi arasaydiniz

Ne bu anlatılanlar romantık, ne de siz gercekcısınız. İmam nikahını niye kıydınız belli.
Eski esınız ve sımdı ki arasında olanlarda siz yine dogru secimler yapmamıssınız belli. Bugun eski kocanı dovduren yarın senide dovecek

Ben konuyu ve yapılanları tasviplemiyorum yanlış anlaşılmasın lütfen, sadece bunu bana söylediğinde ne gibi bir tepki vermeliyim konunun sonunda yazdığım gibi..
Yo sizin gayet hosunuza gıtmıs olanlar
Siz niye imam nikahı kıydınız niye resmi nikah kıymadınuz ha kuzum

X