Eski dostlar ile hayata dair her şey

yaa atasına tüküreyim erkilini dee adamı zıvanadan çıkarıyor yaaa en çok zoruma giden şey zaten ben alttan aldııgım için bunu yüzümer çarpması valla çok zoruma gitti yaa, takdir görmeyi beklemiyordum tamam daa insanın suratına tokat gibi geldi o söledigi...

özür de dileyemez kolay kolayy, egonu indir yere dedim ya zoruna gitmiştir ama giderse gitsin, beni paramparça etti, onun egosu da parçalansın biraz..

Nurdancım bu durumda biraz sürünmesinde fayda görüyorum, gerekirse de yolmaya geliriz toplaşıp, sen hiç sıkma canını, o düşünsün, kendini affettirsin. Sen şimdi evine, memleketine döneceksin, projeyi de bitirdin, kafan rahatladı en azından. Zaten evlenince iki taraf ta birbirinin ne yaptığından haberdar oluyor, olması lazım, ortak bir yaşam çünkü. Bu tavrını evlendikten sonra sürdürmemesi lazım, yoksa ilişkinize çok zarar verir. Ben aradaki mesafenin de olumsuz etkisi olduğunu düşünüyorum, o görüşmek ister zaten kısa bir süre içinde, daha rahat iletişim kurabilirsiniz. Telefonda ya da yazı dilinde yanlış anlamalar çok olabiliyor. Biz de eşimle ayrı şehirlerdeyken sudan sebeplerden tartıştığımız oluyordu telefonda, birlikte olduğumuzda ise sorun falan kalmıyordu

Nurdancım bana müsade, yatayım dinleneyim biraz, sana yarın sabah için iyi yolculuklar canım, sağ salim varın evinize inşallah, yarın Adapazarından haberlerini bekliyoruz

bu sefer bende biraz süründürmek taraftarıyım neslicimm, beni üzdügünü başka türlü anlamıyo çünkü. bakalım görüşünce daha etraflıca konuşuruz, umarım o beni anlar bende onu şükür ki mesafeler kalkıyor ortadan artk sonundaa

Nurdancım bana müsade, yatayım dinleneyim biraz, sana yarın sabah için iyi yolculuklar canım, sağ salim varın evinize inşallah, yarın Adapazarından haberlerini bekliyoruz

çok teşekkür ediyorum neslicimm, sana iyi uykularr güzel ruyalarr

yeni menün ve yeni diet listen hayırlı olsun hep sana sağlıklı kilolarının gitmesini sağlasın...
ben bu hafat reglyim kaçırdım biraz ama haftaya telafi edicem
kızlaarrr bakın ne bulduummmmm

http://www.buldumbuldum.com/hediye/star_lover_romantik_projeksiyonlu_gece_lambasi/?ref=25175

bayıldım buna yaa ama stokta yokmuş ppfff
cnm çokkkkkk güzelmiş yaa bende bayıldımmmmm
slmmm tatlılarrr nasılsınızzzm ben tartımın pilini değiştirdim 700 gram fazla çıktımm ... pil gazabına uğradım anlayacağınız bebek yüzünden 1 haftadır pilateste yapamıyorum zatennn
pili değiştirince -- çıkarsın takam kafana ee bebiş annesine pilates yaptırmıyo demek baksen bıcırığa

cnm menünü beğendim çok düzgün ve sağlıklı bence sen bu listeyle ohooooooooo kilo milo kalmaz sende

çeşmi cnm emrahla tartışmışsın okudum yazını umarım oda anlar senin düşüncelerini ve anlaşırsınız ve aranızda ki sorunlar düzene girer güzelim:26:

tinşallah cemrem teşekkür ederim

bana gelince ben dün ablama gittim yaklaşık 3 aydır görmüyordum onu aynı şehirde olmama rağmen..ama pek iç açıcı değildi yolalr benim için
dün reglymin 2.ci günüydü ve eşimle sabah otobüse bindik tabii benim ağrılar başladı midem bulandı ablama gidene kadar zor anlar yaşadım şükür gittim çok güzeldi dün nete girdim okudum ama tabii ablam yeğenlerim muhabebt derken okuıyup çıktım kızlar
veeeeeeee diet miet kaçtııııı ablam beni görünce şok oldu nasıl güzel incelmişsin dedi tabi bu gazla yememem lazımken ben yedimablamda aman ye nasılsa yarın eve gidicen düzenine devam edersin dedi bende hemen kabul ettim niyeti bozmak benim de içimde varmış anlıcanız dün ablamda kaldım bugün eve geldim yarın eski düzene başlıcam aslında bu hafta izinli olmak istiyordum hem regly ++sı hemde kaçamak ++sı alırım diye ama sonra vazgeçtim -- de olsa++ da olsa bu hafat suç benim diye devam haftaya menülerimi yazarım hepinize iyi uykularrrrrrr

tinşallah cemrem teşekkür ederim
cnm düzen oturu yavaş yavaş üzme tatlı canını bakim şimdiden böle üzülürsen sen evlenince hepten sulu göz olursun benim gibi heeeetatlım ufak tefek sorunlar olur geçer gider biter sonu güzel olur

aaaaaaaaaaaaa bu arad kızlar yeni fark ettim çizelgeler silinnmişşşşşşşşşşşşşşşşşş

aaa hakkaten yaaa off yaa ben nasıl yaptıgımı unuttum bilee nolcak şimdii
bu değişikliklere de alışamadan yeni bişyler geliyor kafamı allak bullak oluyor :44::44:
artık bende çizelgeyi haftabaşı yenilerim
hatırlarsın belki bilgisayarın hafızasına kayıt etmiştir yazınca çıkıyor ama dene şansını

çeşmi cnm bunlar çizeleler hafızadaymış kullanıcı paneline gir orda çizelge takvim gösterilsinmi yazıyor onlayla değişikliği kaydet hepsi aynen geliyorrrrrrrrrrrrrrrrr

iyi gecelr kızlar bizim gece mesaimizbaşladı benim bebek geceleri gündüzlerle karıştırıyo gece hep ayaktayızzz....2 gündür yediklerime dikkat etmedim yarından itibaren toparlıyorum .... kızlar doga canım giremiyorum bazen valla yetişemiyorum size malum bu hafta hem misafirim vardı hem ben misafirlikteydimm ama size oğluşumla bir resmimizi paylaşıyorumm büyüdü sıpaaa

Eklentiler

• $1608385_687720794593336_1741420409_n.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 33
tatlım maşallah oğluşun büyümüşşş
gece mesailerine dayanma zordur ama umarım bebişin büyüdükçe alışır gece uykusuna:26:

Sunacım oğlun çok tatlı olmuş, maşallah, tam yemelik Sen de çok güzel görünüyorsun

Günaydın kızlar, nasılsınız? İzmir'de bahardan kalma bir hava var, kendimi dışarı atmak istiyorum ama şimdilik camdan izlemekle yetiniyorum. Haftanın son günü, yaşasın haftasonu, hem dinlenmem lazım, hem ev işleri ve ütü var, halledeceğim artık bir şekilde. Bu arada Duygu'nun yoğun temizlik sonrası her tarafı tutulmuş, dinlensin ve yeni haftaya bomba gibi başlasın inşallah Ben de çalışmaya döneyim, kaçış yok

günaydın cnm istanbul yağmurlu bir güne merhaba dedi..evet haftasonu geliyor bu haftayı da geride bırakıyoruz.ev işlerinde kolay gelsin sana duyguşun evi mis gibidir şimdi dinlenip yeni haftaya zımba gibi başlıcak
görüşmek üzere cnm

herkese güzel geçmesi dileğiyle mutlu haftasonları.....

umarım yeni haftaya yeni umutlar ve tartıda bol -- lerle girerizzzz

Merhaba arkadaslar diger topik bitmis yeni baslangic herkese guzellikler getirsin
Birazcik iz surup buldum sizi.bi kac sayfa okudum ve Doga nin yazdiklari taaa derinden etliledi beni.canim yeni isinuz hayirli ugurlu olsun bol jaxanclar nadip olsun .sikintilarin son bulsun.ben senin erkek bebis istefigini zannederdim.insallah Doga n bu sebe kollarinda olur canim.bunu taaa kslbimin derinletinden hissderek soluyorum emin ol.istemektsn korkma.dile getirmektsn korkma Rabbim cok buyuk ins sanada cemrdmede isteyen herkesede nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…