Eski dostlar ile hayata dair her şey

çeşmicim cnm bugün yoğun olacaksın kolaylıklar olsun hep sana
dün ne güzel kendin için bir adım atmışsın senin adına çok sevindim problemlerinide aza indiriceksin sen ..mevlüdünüz de kabul olsun alalh rahmet eylesin babaannene
nesli menün güzel olmuş beğendim sende bu gidişlar o inatçı kilolar kalmayacakoo akşam çikolata var iimiş herşeyden az yemek daha çabuk kilo verdiriyor....

benden kocaman bir maşallahh daha sagol canım eski azmim senin menüler okuyunca geri geliyor ama inan çok yoruldum nesli dinlenmeyi özledim ha birde tekrar iş hayatına dönmek istiyorum bu aralar bakalım. Ben inanıyorum bu azimle sen yaza istediğin kiloya ineceksin
yeterince dinlenince adım yarışında varım ve iddialıyım

sağ ol canım inşallahh dinlencem artık
cemrecim step şuanki durum için daha iyi daha güzel kilo verirsin pilates inceltiyor kilo verdirmiyor biraz daha kilo verince pilates yaparsın
evet nurdancım yatsam günlerce uyunmasan kalktığımda full enerjiyle kaldığım yerden devam etsem :))

insanın kendini hazır hissetmesi çok önemli o yüzden rahatına bak canım,ayrıca doktor işi nasip işi ne güzel ilgili bir doktora denk gelmişsin umarım herşey senin için iyi ilerler panik atak bendede var bendeki nefesle alakalı çok zor yıpratıcı birşeyy

vay tanışalı 1.5 yıl oldu seni hiç böyle görmedim maşallahh tekrar tekrar, menün çok güzel tebrik ederim kargoyla yolla banada geçsin bu azmin bu arada sorcam unutuyorum neslişim sen doktora gittinmi en son ufak bir operasyon daha geçirmiştin

Günaydın arkidişler harika ve bol enerjili bir gün olsun özellikle enerjiye ihtiyacı olan biri olarak neyse dünkü menümü yazayım bi kahve içeyim

kahvaltı: 1 kk az yağlı peynir
6 zeytin (3 siyah-3 yeşil)
1 domates-1 salatalık
3-4 dal maydanoz
1 dilim kızarmış köy ekmeği

öğlen: (dışardaydım)1 gevrek-1 büyük boy ayran

akşam: fırında sebzeli tavuk 5 kaşık (genelde sebzelerden yedim 1 baget tavuk)
1 küçük kase yoğurt
1 dilim köy ekmeği

su olayını hala daha oturtamadım spor işini iyice dinlenip öyle yapacağım gerçi hergün hareket halindeyim.

bu arada dün doğa ile haberleştik grip olmuş ve baya yogun -yorgun günler geçiriyor erken yatacaktı haberiniz olsun ALLAH şifa versin kuzuma çok özledim topikde varlığını

Sağol canım, gitsinler valla, kim daha inatçıymış görüyorlar işte

Duygucum, biz bile belli bir sürede yorulup saldık, sen uzun zaman diyet modundaydın, şimdi ev işleri yordu seni, ayrıca da ideal bir kilodasın zaten şımart kendini İş hayatına dönme kararın yeni mi? Kuziş ne olacak? Hadi bakalım, hayırlısı neyse o olsun diyelim Kargoya gerek yok, gel bulaştırayım ben sana

Hemen sana enerji yollayayım biraz Benim de enerjim var da işe gelince yok Dün güzel çalışmıştım ama bugün hiiiiç içimden gelmiyor, çıksam dışarlarda yürüsem modundayım
Duygucum menün gayet güzel olmuş, çok beğendim ben Hareket konusunda, bence yeterince hareket halindesindir, kendine gel, dinlen, sonra ne zaman canın isterse pilatesine başlarsın, sen çok severek yapıyordun pilatesi

bu arada dün doğa ile haberleştik grip olmuş ve baya yogun -yorgun günler geçiriyor erken yatacaktı haberiniz olsun ALLAH şifa versin kuzuma çok özledim topikde varlığını

Aaa, gündüz mesajlaşmıştık bizde, haftasonu kötüydüm ama bugün iyiyim demişti, işleri çok yoğundu, akşama kötü oldu demek ki, ben de acaba iyi hissedip spora mı gitti diye düşünmüştüm. Hay Allah, acil şifalar diliyorum, bir an önce gelsin aramıza, ben de özledim yaaa

Merhaba kızlar, hepimize güzel ve enerjik bir gün olsun Bugün hiç çalışma havamda değilim, istek gelir inşallah, yapılacak işler bekliyor çünkü:18: Benim program çok iyi gidiyor, alıştım, başta notlara bakıyordum ama şimdi tam olarak öğrendim. Cuma günü 1. program bitiyor ve Cumartesi 2. program başlıyor, Cuma işten çıkıp annemlere gideceğiz, haftasonu orada olacağız, malum annemleyken herhangi bir diyete uymak çok zor oluyor ama çaktırmadan ve elimden geldiğince uygulayacağım Başarıyla atlatmak istiyorum Zaten, seyahatlerde, gezilerde, tatillerde de dengede tutmayı öğrenmem lazım.

sevketı bostan ben de ılk kez duydum merak ettım menulerın yıne cok guzel sıfır kacamak yapıyorsun bravo valla. ayrıca ıstahın azalmıs bu da harıka bır haber

oooooooooo kımler gelmısssssssss canım benım ozledım valla senı. ama anladıgım kadarıyla sukur ıyısın onemlı olan bu zaten.

duaların ve guzel dıleklerın ıcın ALLAHN razı olsun canım cok duygulandırdın benı. oyle guzel bır ınsan kı kızların cok sanslı boyle guzel bır annelerı oldugu ıcınnnnnnnnnkocaman opuyorum senı. kızlarını da tabıkı. ALLAHA emanet olun

canım sana duz sac cok yakısıyor bence boyle kullan. duru bır guzellıgın oluyor boyle hem de cok dogal oluyorsun. yasında duruyorsun ayrıca.

oglusune gelınce bayıldım maasallah ne guzel bır oglan. maasallah saclarına da kuzunun. cok tatlı cıkmıssınız MAASALLAH ALLAH nazarlardan korusun ınsaallah

buarada kılonu yazmamıssın bu hafta

yogun ama guzel gecmıs gunlerın. dısarı cıkmak gezmek ıyı gelmıstır bence.

yardıma bır bayan ayarlasan ıyı olur aslında. okul da acılacak malum 3 hafta sonra daha yogun olacaksın

ben bunların hepsını bılıyorum ama okurken yıne cok uzuldum canım. kıyamıyorum sana kuzum. bak halen dınlenemedım lutfen bu hafta barı sakın gecır de kendıne gelsın vucudun.

gorumcene tekrardan gecmıs olsun sıfalar dılıyorum canım

resımlerı artık beklerken catlayacagımmmmmmmmmm hadı gariiiiiiiiiiii sekerımmmmmmmmmm

canım benım gule gule otur gule gule kırlet agız tadıyla mutlulukla saglıkla gunler gor ınsaallah evındeeeeeeeeeeeeee

çalışma fikri hep vardı ama kuzeye kıyamıyordum dişi,emzirmesi,wc eğitimi bunlarla baş etmek zordu bu süreçi benle geçirsin istedim ha devlet dairesinde olsam mecbur çalışırdım ama özel sektör olduğu için böyle bir karar almıştım kuzey artık çocuk ihtiyaçlarını dile getiriyor ve kendi yapıyor umarım iyi eller bakar benim sabır ve şevkatimi gösterir

pilatesimi özledim aslında başlasam hem bedenen gevşerim biraz daha enerji yükleyim başlıcam inşallahh
bazen insan hiç birşey yapmak istemiyor seni anlıyorum bu aralar bu durumu iyi bilirim
vayyyy alışmana sevindim sonuçda alıyorsunyaa keyfi ayrı güzeldir valla maşallahh
hafta sonu biraz kritik gibi özellikle havası ve anne yemeklerini düşünürsek işin zor ama minimum derecede atlatacağını düşünüyorum anne yemeği yenmedende gelinmez dimi sana şimdi'den iyi yolcularla annene benden selamlarrr

canım esınle gezmıssın guzelce. ablanı da gormussun guzel guzel ınce beden etekler almıssın ohhhhhhhh keyfıne dıyecek yok deseneeeeeeeeeeeeee cok sevındım adınaaaaaaaaaa. resım ekleseneeeeeeeeeeeeeee

canım gercekten cok mutlu oluyorum senı boyle gorunceeeeeeeeeee

oooooooo demek anneye gıdılıyorrrrrrrr ben de haftasonu annemlerde olacagımmmmmmmmmmmm annene bızden selamlar opuyoruzzzzzz guzel guzel hasrat gıder canım benımmmmmm

merhaba kızlar. görüşmeyeli nasılsınız? herkes istediği kg ya düşmüştür inşallah. ben düşemedim malesef. ama o yolda ilerliyorum çok şükür

ben 58.5 oldum (maşallah)

oooooooooo merhaba nasılsınnnnnnnn

cok uzun zaman oldu gorusmeyelı.

nasıl buldun bızıııııııııı, topıkte yenı ustelıkkkkkk

cok guzel kılodasın ama zaten sennnnnn

canımmmmmmm duzenın bozulunca halıyle senın de yeme ıcme alıskanlıklarını etkıledı takma kafana kaldı kı sen uc yıldır nerdeyse dıyet yapıyorsunnnn kolay mı yaaaaaa , bosver dusunme sımdı bunları. yedın tadını aldın bırakırsın yaza kadar ne olacak. nefsını koreltmıs oldunnnn

Kişiler:Başlangıç:Geçen Hafta:Bu Hafta:Gelen/Giden:Toplam Gelen/ Giden:Hedef:
duyfer_200685 kg60,2 kg 60,7 kg ) +500 gr 24,5 kg59 kg
pomogranate110,00 kg99,5 kg98,5 kg -1,00 kg 11 kg80 kg
nesli7875 kg71 kg69,9 kg -1,1 kg 6,2 kg58 kg
sunagokan 72 kg (doğum )65,1 ?? kg ?? gr 6,9 kg kg59 kg
ceşminaz83 kg75,7 kgizinli kg ?? gr 7,00 kg70 kg
serap_serap77,9 kg ( doğum )82,4 kg 82,4 kg 0,0 gr kg60 kg
berivannn85 kg65 kg?? kg?? kg 20 kg 58 kg
tultan108,00 kg104 kg (hamilelik) izinli kg kg?? kg
cemrem2985,8 kg74,4 kg70 kg -400 gr 11,8 kg68 kg
[tr],

cok uzuldum sımdı, duygusum da benım gıbı kotuymus buaralar. ne oldu bıze anlamadım kı canımmmm

ben mı olumsuz etkılıyorum acaba

baksana calısmak ıstıyorsun ama bundan haberım yok cok uzuldum bunu bılmedıgım ıcın. benım duzenım nekadar bozdu uzaklastırdı bızı boyle yaaaaaaaaa

kızlar cızelgemızı yayınladım kılo veren herkesı tebrık edıyorum ben ızın aldıgımda 99 dum ama ızınlı haftanın ortasında 99,5 den fazlasını gordugum bıle olmustu nerdeyse. oyuzden kılomu 99,5 olarak gordum 98,5 ındım sukur. ınsaallah boyle devam eder gercı bu hafta duzenım gecen haftakı gıbı degıl ayrıca cok yogunum yorgunum grıbı bugun atlattım sayılır bır gun ıyı bır gun kotu gectı yolcu da olacam haftasonu. bakalım odem olur yolculuktan yıne. hayırlısı artık. ıkı gundur spora gıdemedım ama yarın gıderım forumu bıtırıp calısmam gereken evraklar var su an. marketten yenı geldım dun de cok agırlastım erkenden uyudum sukur bugun ıyıydım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…