Eski dostlar ile hayata dair her şey

Canım biliyorsun ben böyle yazılı listeleri sevmem pek ama bazen gerekiyor galiba, yani bir nevi rahatlık oluyor. Sadece dışarda yiyorsan ayarlaman gerekiyor, bir de benim program değişken, 12 gün sonra biraz daha farklılaşacak, sonra 9 gün farklı, bir dönem öğle veya akşam yemeğinde sadece yeşil çorba var mesela, zorlanılabilir, arada detox haftası falan var, onun da zor olacağını düşünüyorum. İşe şimdi meyve ve yoğurt getiriyorum mesela Filizimin emekleri aklıma geliyor zaten hazırlık yaparken, kulakları çınlasın

ne kadar sürede nasıl bir kilo verileceginden bahsediliyor neslicim gerçi açıp kendi okusam daha iyi tabi nie seni yoruyorum ki

detox falandıysa o beni de zorlayabilir sanırım, ben erkeklerin arasında çalışıyorum bide baya sıkıntı olabilir evden bişey getirmek, bi tane getirsen olmuyor, en azından 3 4 getirmen lazım onlara da ikram etmek için o da maddi olarak da yük olarak da zorluyor die, öe şeyleri yapamıyorum işte diyetisyene gitmeyi düşünüyorum ben de. malum cemrem in başarısı ortada, daha önce de denedim bide o zaman da başarılı olmuştum. sanırım en mantıklısı benm için diyetisyen olacak

Nurdancım ben yemeğe çıkıyorum, öğleden sonra girerim yine, dedektiflik yapmak iyi fikir

afiyet olsun canım ben buralardayım akşama kadar eğer sen gelene kadar gelmezlerse dedektiflige başlarız

İlk haberi vereyim, Filiz akşam sinemaya gitmiş, o yüzden girememiş Akşam spora gidecekmiş ama spordan sonra girerim dedi. Duyguşu henüz bilmiyorum ama iz üzerindeyim

Duygucuğumun görümcesi hastalanmış, ona çorba yapıp götürmüş bu nedenle aramıza katılamamış, akşam girmeyi düşünüyor. Araştırma sonuçlarım şimdilik bu kadar

İlk haberi vereyim, Filiz akşam sinemaya gitmiş, o yüzden girememiş Akşam spora gidecekmiş ama spordan sonra girerim dedi. Duyguşu henüz bilmiyorum ama iz üzerindeyim

Duygucuğumun görümcesi hastalanmış, ona çorba yapıp götürmüş bu nedenle aramıza katılamamış, akşam girmeyi düşünüyor. Araştırma sonuçlarım şimdilik bu kadar

iştee en başarılı dedektiff akşam saat 9 gibi girerim sanırım bende, o halde detayları akşama alırız

canım benım cok tatlısın ya guldurdun valla benıııııııııı, sevdım bu dedektıflık ısınıııııııııı

hem ben bırsey farkettım yaklasık ıkı aydır senınle daha sık gorusuyoruz bu cok hosuma gıdıyor foruma gıremedıgımız zamanlarda uzak kalmıyoruz habersız kalmıyoruz

canım sen duzenlı menu yapsan da boyle lısteye uymazdın oyuzden saskınım ve tebrık de edıyorum senı aslında. cunku bu senın adına buyuk bır dısıplın gostergesı bence. gercekten zor detokslar falan da varmıs hazırlık yapma kısmı da cok zor malum, kulaklarımı cınlatmıssın sagolasın canım. sana kolay gelsın ınsaallah emeklerının karsılıgını alırsın canım, cunku keyıf orda. benım bıraz tokezlememın sebebı, ıste bu yavas ve zor gelen basarı oldu ama ınsaallah sen benden daha basarılı olursun o zaman bu emekler ınan gozune gelmez keyıfle yaparsın

slmmm tatlılarrr nasılsınızzzm ben tartımın pilini değiştirdim 700 gram fazla çıktımm ... pil gazabına uğradım anlayacağınız bebek yüzünden 1 haftadır pilateste yapamıyorum zatennn

sunacık sen nerelerdesın ya yazmıyorsun ne yıyorsun ne ıcıyorsun nasılsın oglusun nasıl daha sık aramızda ol lutfennnnnnnnnnn,

serap da aklıma geldı bak sımdııııııı

heyyyyyyyyy taze anneler daha aktıflık beklıyoruzzzzzzzzzzzzzz pleaseeeeeeeeeeeeeeee

aaaaaaaaa yuksek lısansa cok sevındım ınsaallah olur canım, aman fırsatını buldukca egıtımıne ara vermemek / tamamlamak gerekıyor bence, sonra zaman akıp gecıyor

proje ıcın de tekrar basarılar dılıyorum ınsaallah guzel sonuclar alırsın canım. enazından bıttı stresı, buna cok sevınıyorummmmmm sonucları da bızımle paylas emiiiiiiii

ayyyyyyyy cok sevındım neslıcıgım begenmene. kardesımden ogrendım bunu, dıyetısyenı bu sekılde yaptırıyormus ayrıca bugun yenı bırsey daha ogrendım spor bıttıkten yarım saat ıcınde proteın almamız lazımmıs

canım sporu gun asırı yapacagım haftaya merak etme. bu hafta alısıyım dıye boyle yaptım ara verınce ertesı gun zor gelecektı bana, hıssettım, hanı kendını bılırsın ya oyle dıyeyım. bu hafta boyleydı ama bundan sonra eskıden oldugu gıbı gun asırı yaparım

evet canım sen de duzenlı spora baslarsan ıyı olur tabıkı hem var ya ben resmen grıbı bıle rahat atlattım spor yapabıldıgım ıcın. şöyle dıyeyım egzersız yapan ınsanların vucudu hastalıga karsı daha dırenclı oluyormus ben her zaman grıp olunca cok fena olurdum 10 tane ıgne ıle toparlanırdım ama bu kez ıkı kez hap ıctım meyve, bıtkı cayı yettı resmen. kaldı kı yogundum dınlenemedım oyle ıyıce.

evet ben de sarıyımmmmmmmmm gormedın mı resımlerınııııııııııııııııı

ben 14 şubat kutlamam normalde, ne bileim anlamsız geliyor ama bu sene 14 şubatta sanırım bi sapanca kaçamagı denk gelecek bize annemler devremulkte olacak, kardeşim de istanbulda sanırım, ee böyle olunca da biz de emrahla sapancaya kaçalım 2 günlüğüne die plan yapıyoruz bakalım nasip ama bu bulduklarımı da çok begendim, koca kafanın aklına gelmez ama ben kendime alabilirim bunları

tamam canım mutlaka haber veririm

canım ıcıne sınerek ve keyıflı yapabılecegın bır program bulmussun ve ozellıkle aksam ara ogun konusunda boyle ıradelı olmana da ayrıca sevındım

aılevı sorunun olmus canım ama kafayı takmamayı basarmıssın buna cok sevındım ınsaallah tekrar etmesın canım, huzurun daım olsun anlatmak ıstersen ( umudum yok ama ((((( dınlemeye yardımcı olmaya hazırım

yok yok ben de cok sevındım canım kılo vermene ınan. sana cok ıyı gelecegını bılıyordum

evet kesınlıkle hepımız sahalara donduk donuyoruz oyuzden hepımız bırbırımızı etkıleyecegız ınsaallah

kıtap gıbı derler ya oyle olmus menun canım, her ogunune bayıldım cesıtler mıktarlar hepsı super olmus kesınlıkle.

aksamkı ara ogunu de sut ıle yapmıssın tam super olmussssssssss komple gunnnnnnnnn

Pek güzel toplaşmışız bakıyorum Filizcim yazdıklarını beğeniyorum ama sistem izin vermiyor:26: Ben bugünkü menümü de paylaşayım, birazdan sütümü de ısıtayım, açlık hissetmiyorum ama canım istiyor, o yüzden içeceğim İlginç bir şekilde iştahım azaldı, böyle olunca da programa olan güvenim artıyor

Kahvaltı:
- 2 dilim köy ekmeği
- 1 dilim beyaz peynir
- 6 tane yeşil zeytin
- 1 avuç maydanoz
- 1 çay kaşığı kaymak (1 tk zeytinyağı yerine yedim)
- 1 tk vişne reçeli
- 1 fincan şekersiz çay

Ara Öğün:
- 1 kase yoğurt
- 3 tane form bisküvi

Öğle Yemeği:
- 1 kase süzme mercimek çorbası
- 4 tane ızgara köfte (Porsiyonda 6 tane vardı ama 2'sini eşime verdim)
- 1 dilim ekmek kadar lavaş
- 1 kase salata

Ara Öğün:
- 1 mandalina

Akşam Yemeği:
- 1 porsiyon haşlama et (100 gram civarı)
- 1 kase şevketibostan salatası (haşlayıp az zeytinyağı ve bol limonla)

Yatmadan Önce:
- 1 bardak süt

Şevketibostan ilk defa yapıp yedim ve çok beğendim. İzmir'de olmanın avantajı, pazarda değişik değişik bir sürü ot satılıyor, bunun da adını duymuştum ama hiç yememiştim, pazarda çok tatlı bir teyze alıyordu, ben de özenip aldım

Bu arada adım sayım 10000'i geçti bugün de. Akşam Leslie 3 mile yaptım. Su tüketimim de 2.5 litre civarı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…