Eski dostlar ile hayata dair her şey

herkese iyi geceler ve iyi haftasonlarıı

kızlar dün evime geldim malum, eşya yerleştirme yolculuk falan derken baya erken uyumuşum dün, bugun de sabahtan beri misafirimiz vardı, onlar gitti ben duşumu aldım biraz kozmetik hazırlıklar yaptım, malum yarın sevgilimle buluşacagım inşallah gerçi hala küsüm ben o eşşeğe amaa neysee, yarın görüşünce içimdekileri döküp rahatlarım belki

yarın sabah da erkenden kalkıp ananemlere köye gidecez kahvaltıya, ben de ordan emrah ın anına geçecem, benden havadisler böyle yani şimdi saçımı falan düzleştireyim de yarın köyde ananemlerde çok uğraşmayayım öpüyorum canlar herkesii

ve günler sonra menümü yazmaya başlıyorum

bugünki menüm

sabah: 1 bardak süt,,60 gr. otlu peynir,yarım salatalık, bi küçük domates,6 tane fındık,maydanoz,ve 5 dal kıvırcık,2 dilim ekmek

ara: grmı tamamlamak adına 3 küçük mandalin

öğle: 4 yk kaş. sebze yemeği,2 kaş. erişte,yarım su bardağı yoğurt,2 dilim ekmek,bi köfte

ara: 2 kuru incir ve 2 bardak şekersiz çay

akşam: 4 yk kaş. sebze 2 kaş. erişte,2 dilim ekmek,yoğurt ve 1 köfte

ara: 40 gr. kuru üzüm siyah olanından çay

activite: 2 mil lessie,100 mekik, eşimle dışarı çıktık hava güzeldi tam 4,5 km yürümüşüz bugün sporum tavan yaptı

bi bardak form çayı,2,5 lt su

ve bugün stepe yazıldım salı perşembe bi saat inşlh faydasını görürüm çünki kaçamağımdan sonra diete full sarılıcam benden bu kadar yarın herkes -- görsünnnnnn......

kızlar bu aralar gene herkesler yoğun iş güç derken topiğimiz garip kalmasın elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum. ve bugünn aylar sonra eşimle dışarı çıktık gezdik güzel oldu benim için ara öğünümü yanımda götürdüm hiç kaçamak yapmadım bugün
ve mükafatını aldım veeeeee bugün kendime ilk defa kalem etek aldım süper oldu bayıldımmmmmağazaya girince bedenime göre bulmak çok mutlu etti kendimi bide uzun hırka tarzı tunik aldım inşlh daha da verip inceleceğim yola devam ediyorum arada kaçırsam da size yazmak istedim sevincimi paylaşmak istedimm

cnm umarım bugün güzel vakit geçirmişsindir sevdiklerinleee

valla sırf bu yazından bile gaza gelebilirim cemremm çok sevindim bu duruma darısı hepimizin başına inşallah

cnm umarım bugün güzel vakit geçirmişsindir sevdiklerinleee

saolasın canımmm, işte birazcık kavgalı gürültülü olsa da güzel de diyebilirim tabi

bu hafta inşallah herkesin daha az yoğunlugu olur da bolca toplanırız buralarda

teşekkür ederim cnm valla benim basenlerim biraz çıkıntılıydı onlar gitmiş demek ki kalem eteğe girdim hemde rahat rahat
gel kız gaza aslında gelmesende olur sen fazla kilolu değilsin.. gerçi burada kimse fazla kilolu değil sadece dikkat etmediğimiz için minnak bir fazlamız var
kavga gürültü hayatın tadı tuzu....ya hakkaten herkesler yoğun bu aralar umarım dediğin gibi olur bu hafta daha çok toplaşırız....

Günaydınnn günaydın hayırlı sağlıklı çok huzurlu bir hafta dilerim..

hafta sonu genelde girmem ama perşembe-cuma için kusura bakmayın perşembe kendime dinlenme günü ilan ettim tam keyif yapacaktım görümcem hastalanmış içim razı olmadı çorba ilaç götürdüm biraz evde yardım ettim ,cuma acayipti heryerim her noktam agrıyor kas gevşetici,grip ilaçları krem derken gece yarısı kendime geldim hafta sonumda çok yoğundu neyseki artık bitti artık günlük klasik temizlik günüm dışında ev ile ilgili bir şey yok bu hafta bir iki eksiğimi tamamlayıp resim yüklemeyi planlıyorum, benden böyle herkez iyimi? gideyim güzel bir kahvaltı yapayım sonrada keyif kahvesii ohh mis missss gelmek isteyen buyursunn

bu arada neslişim mesajın için tşk.ederim ayrıca benim mesajımıda topiğe ilettiğin teşekkür ederim iyiki varsın

Nurdancım, evine, memleketine hoşgeldin canım Sevgili koca kafanla görüşmeniz güzel geçmiştir umarım

Cemrem, çok güzel bir haftasonu geçirmişsin, eminim çok iyi gelmiştir. Ayyy step çok severim ben yaa, ben de araştırdım ama yakında içime sinen bir yer bulamadım, heryerde pilates var Zayıflayıp ta yeni kıyafet almak gibisi var mı yaaa O eteğin de bol gelir inşallah tez zamanda Kaç beden giyiyorsun güncel olarak? Aslında fotoğraf eklesen yeni cicilerinle pek güzel olur Tartıda güzel rakamlar görmeye devam ediyorsun, anladığım kadarıyla bu haftaki rakam ekstra güzel Ben de güzel vermişim, çok motive oldum çoook, haftasonu ben de kaçamak yapmadım, Mevsimlerden Roma'ya başlayalı bugün tam 8. günüm hem programa uyuyorum, hem de aksatmadan her gün 10000 adımı geçiyorum Belki ben 1. olurum bu hafta diyordum ama galiba sana kaptırmışım

Güzel arkadaşım benim seni burada görmek ayrı keyif veriyor bana, tekrardan hoşgeldin ev işlerinin düzene girmesine çok sevindim canım. Ben de haftasonu bolca ütü yaptım, programı aksatmamak için yemek hazırladım, eskiden olsa eşime yaptırırdım ama kontrol bende olsun istedim
Keyif kahven afiyet olsun canım, en kısa zamanda fotoğrafları bekliyorum, gerçi ben canlısını görmeye de gelicem Kilo olarak ne durumdasın, tartılabildin mi? Bu koşturmacada zayıflamışsındır muhtemelen ama koruman lazım malum, ben de pek azimliyim bakalım Duyguşum, gelicem 5'li rakamlara doğru inşallah

Çok fazla birikim olmadığı için alıntılamak kolay oldu dolayısıyla hepimize güzel ve enerjik bir hafta olsun forumun birbirinden güzel hatunları diyerek giriş yapayım
Ben haftasonu zorlanırım diyordum ama öyle olmadı, sadece cumartesi akşam sardalye vardı menüde, porsiyon olarak biraz fazla kaçırdım, o da normal Eşim bir ara, "sen sürekli birşeyler yiyorsun, böyle kilo vereceğine emin misin" dedi Sabah tartıda gördüğüm rakam beni çok mutlu etti, uzun zaman sonra ilk defa bu kadar kilo verebildim bir haftada, hele de epeydir vermek bir yana az az da olsa alıyordum malum, bundan sonra da az ya da çok gideceğine inanıyorum ve elimden geleni yapmaya kararlıyım
Geçen hafta pazartesiden beri istisnasız her gün 10000 adım attım, sabahları yoga yaptım, inşallah bu düzen devam edecek. Bu haftasonu Denizliye gideceğiz bir aksilik olmazsa, orada da elimden geldiğince hem diyet programına, hem adım sayıma dikkat edeceğim

seni görmekde çokkk güzel hele böyle azimli kararlı görmek ayrı bi keyiff maşallah kilolar verilmiş enerjinde yüksek valla maşallahh devamı misli misli gelsin,bana gelirsek evet hareket halindeyim ama molalarda elime devasıl bir çikolata yada cipsle buluyorum malesef hareketli olmamı değerlendiremedim tartıma pil aldım ve tartıldım şok oldum kilo almışım ama pes etmek yok yaza dümdüz bir karın ve orantılı bir vücutla girmek istiyorum

nesli seni böyle görmek beni çokk mutlu etti yaaa

Canım benim, gerçekten enerjim yüksek bugün Kilo vermek çok moral oldu, çok ihtiyacım vardı Sen azim konusunda hepimizi sollarsın canım benim, aldığın kilo azdır eminim ve kalıcı hale gelmeden yollarsın sen Yaza kadar ben de ideal kiloma inmek ve belli bir aralıkta kalmak istiyorum, iradem devam ettikçe de başaracağımı düşünüyorum Yavaş yavaş spor, adım sayısı yarışına başlarız o zaman seninle

hoşgeldin cnm gene gribe yakalanmışsın aman çabuk geçmiş bari temizlik günün de kolay gelsin artık sende rahat bi nefes alıcan inşlhh bundan sonra işler güçler bitti....
ohhh benim memeleketime gitmişsin cnm ne güzeldir oralar şimdi sende hoşgeldiin

evet güzel bi hafta sonu geçirdim diyebilirim
aslında pilatese gidicektim sonra stepe döndüm hem daha hareket var hemde bölgesel oluyor hetarafım çalışıcak pilateste ben inceldiğimi biliyorum ama sanki bölgesel yerlerim duruyor gibi geliyor bana:44: cnm aslında bedenim 42 ile 44 arası şimdi çünki 44 beden bol 42 beden dar geliyor arasında bişeyimama genede 44 beden aldım eteği tuniği de...sende güzel kilo veriyorsun artık demem ki ne güzel işe yaramış menülerin daha da verirsin umarım...

merhaba kızlar. görüşmeyeli nasılsınız? herkes istediği kg ya düşmüştür inşallah. ben düşemedim malesef. ama o yolda ilerliyorum çok şükür

ben 58.5 oldum (maşallah)

Son düzenleme:

yaa cemrem ben resimlerde göstermiyorum galiba pek ama var benim fazlam yaa bacaklarım kalın, göbegim var, simitler desen tekerlek gibi ee yaza da kalan zaman malumm o sebeple artık gaza gelmeli yanii

duygucumm sonunda işler bitti artk keyf zamanıı bu arada çok da geçmiş olsun canım benimm, neyse ki iyisin sanırım artık, aman dikkat et de tekrarlamasın kuzum

Nurdancım, evine, memleketine hoşgeldin canım Sevgili koca kafanla görüşmeniz güzel geçmiştir umarım

hoşbulduk canımmm koca kafamla görüşmemiz biraz kavgalı gürültülü ama güzeldi, en azından tatlıya bagladıkk, hem içimdeki herşeyi de döktüm baya bi şoka girdi bakalım şimdilik hallettik gibi dee söz konusu kadın - erkek ilişkis olunca her an yeni atraksiyonlar olabiliyor yada sadece biz de öle bilemeyecem şimdi

herkese mutlu huzurlu güzel haftalar canlaarrr dilerim tartıda herkes bolca --- görür ben bu haftada bildirim yapmayacagım izninizle, bugun regl oldum onun da fazlası var e bide bi süre dikkat de etmeyince ordan gelen ++ lar da var derken şimdi listede kendimi ++ olarak görmek istemiyorum bugunden itibaren dikkat etmeye başlıyorum tabiki, önümüzdeki haftaya toparlayabildigim kadar toparlarım, hem neslicigimin dedigi blog u da inceleyecegim mutlaka gerçi detokslarla çok aram yok ama onun dışındaki düzen bana baya uyuyor gibi işte bakalım halledecegiz umarım.

bugun sabahtan da psikiyatriste gittim, panik ataktan dolayı arada kontrol olmam lazımdı ama hep ihmal ediyordum, bide ben de aşırı dikkat dagılması ve konsantrasyon bozuklugu var, onları da bi konuşalım dedim. yeni gelmiş bu doktor çok da iyi bi adamdı, psikolog gibi baya uzun konuştu benmle. uyku düzensizligim de oluncao nunla ilgili basit bi ilaç vereyim en azından düzene girene kadar kulan dedi, onun dışındakiler hastalık deil, mizaçtan kaynaklı, terapi yaparız seninle konsantrasyonla dikkat dagınıklıgıyla ilgili olan sorunları da öyle hallederiz dedi. çok içime sindi bakalımi en azından aklımdaki işlerden biri çıktı

yarın da baabnnemin sene mevludu var, onunla uğraşacagımi ondan sonra da köye gidip bi süre dinlenmeyi düşünyorum. orası iyi geliyor bana artık internette var orda dolayısıyla sizden de kopmam iyi gelir hem orda emrahla da rahat görüşürüz. evde babamdan dolayı eve girip çıkma saatleri falan hep sıkıntılı gelemiyorum artk gerginlige

ayy neyse daha çok konuşasım var da yeter bu kadar bi anda bombardımana tutmayım sizi şimdi biraz uzanıp da yeşil çayımı içeyim tekrardan herkese güzel haftalarr

Merhaba kızlar, akşam mesaisine gelen olmamış daha Doğa sporda galiba Ben de O Ses Türkiye finalini izlerken adım sayımı 10000 yaptım ve oturdum. Menümü yazayım bu arada,

Kahvaltı:
- 2 dilim çok tahıllı ekmekle hazırladığım yağsız tost
- 1 fincan şekersiz, sütlü neskafe

Ara:
- 1 elma
- 1 kase yoğurt

Öğle Yemeği:
- 1 kase yayla çorbası
- 1 avuç içi kadar fırında tavuk göğüs
- 1 kaşık fava
- 1 kaşık haşlanmış brokoli

Ara:
- 1 ince dilim kek (haftasonu yaptım)
- 1 fincan sade neskafe

Akşam Yemeği:
- 1 ızgara levrek
- 1 kase salata

Ara:
- 1 minik kare bitter çikolata

Bugün öğlen yediklerim azdı, tabağıma aslında radika ve brokoli almıştım ama ikisine de sirke koymuş aşçı, ben de yiyemedim. Ekmek hakkım vardı ama yemeyi unuttum Akşam da acıkırsak 1 kare bitter çikolata hakkımız var, ben de 8 gündür hiç yememiştim ama bugün yedim Az olunca daha bir tadını aldım sanki
Su tüketimim 2.5 litre, adım sayım bugün de 10000'i geçti

Nurdancım ne zaman hazır hissedersen o zaman bildirim yaparsın canım, anladığım kadarıyla dikkat etmeye başlıyorsun zaten, haftaya güzel bir rakam görürsün merak etme Psikiyatrist çok güzel denk gelmiş, ihmal etme canım, çok önemli bir dal ve içine sinmesi çok önemli. Köyde de güzel vakit geçir, bolca dinlen, hakettin zaten, hem baban madem anlayışsız, uzak olman daha iyi

anlayışın için saol canım neslim bugun esrayla da konuştuk biraz o da motive etti beni diyet konusunda, hatta hafiften fırçalayarak gaz verdi diyeyim çok da iyi oldu bu benim için psikiyatristte çok içime sindi, panik atak tedavisi zamanında bi profesore gidiyodum ama o çok mesafeliydi, soru soruyodu cevap veriyodum ilaç yazıp gönderiyordu, bu baya baya ilgilendi saolsun çok iyi geldi valla, ilaçları almaya başlamadan psikolojik olarak iyileştim gibi oldu tek bi ilacım var zaten yarın sabah başlayacam, onun dışında verdikleri daha çok toplu sunumlar esnasında faln kullanmam gereken şeyler, aşırı heyecan oluyor da bende öle durumlarda, onu engelleyecek bişey verdi sanırım

köye gitmeyi en çok babamdan ayrı kalmak için istiyorum zaten canım. bazen çok zor geliyor aynı evin içerisinde yüzüne bakmamak, hatta senin yüzüne bakılmaması. bi sürü şeyler işte herkes geriliyor. anneme de dedim bu akşam gideyim köye gelmiyim dedim, ananemlerin merkezde de evi var, haftaiçi orda kalırım işe gidip gelmem rahat olur haftasonu da köyde kalırım, sen görmek istedigin zaman zaten gelirsin dedim, o da böyle olunca arada kalıyor biliyorum ama aynı evin içerisinde böle de olmuyor yani. git bikaç hafta kal kafanı topla sonra dönersin dedi annem de, bakalım yarın ki mevludu atlatalım da karar verecem ondan sonra gidip de dönmek yada dönmemek konusunu.

bu arada neslicim menulerin çok güzel, takipteyim en yakın zamanda uygulayacagım da bende o ses türkiye nin finaline döneyim barii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…