Eski dostlar ile hayata dair her şey

canım ogle yemegıne bayıldım hem et var hep sebzeler hem de enguzellerınden. cok guzel olmus. kahvaltın agız sulandırıyor zaten. aksam kı menun az geldı corba, salata, yogurt falan goremedım .

suyun gunluk ne kadar oluyor canım ?

yesıl cay falan baslayacak mısın ?

canım menulerını oturtamadın malun sebeplerden dolayı. oyuzden herseye ragmen menu paylasman bıle harıka. bızler bu durumdayken menu bıle yazmıyorduk

Ben de şaşkınım ve kendimle de gurur duyuyorum aslında irademden dolayı Canım kafamı taktım ama insan bir süre sonra çabuk atlatmayı öğreniyor, sadece telefonda uzun uzun konuşmaktan dolayı kafa olarak yoruldum. Kızdım da biraz. İyi bir dinleyici olduğunu biliyorum, teşekkür ederim canım
Evet evet herkes birbirini gaza getirir inşallah Seri halde kilolarımızdan kurtuluruz

duygu gıbı guzel bır pazar keyfı yapmıssın canımmmmmmm afıyet olsun hepsı. guzel mammişler yaparsın artıkkkkkk

canım kafa yorgunlugu ruh yorgunlugu herseyden beter oluyor ıyı bılırım valla. uzun zamandır ben de kendımı yorgun hıssedıyorum tempom hep yuksek. haftasonu ıkımız de guzelce uyuyalım da kendımıze gelelım bırazcık ınsaallah

yıne cok guzel bır menu gordum, senın menulerın yazma seklın hepsı ıstahını acıyor valla ınsanın.

su gayet ıyı olmus, adım aynı sekılde cok guel. dıyete de cok guzel uyum saglamaya baslamıssın cok cok sevındım

bakkkkkkkkkk sen demek yemedın kestane sekerınıııııııııııııı

ne dıyım canımmmmmmmmmmm bravooooooooooooooooooooooooo

Canım yeşil çay bir kere içtim bu hafta, işyerinde kalmamış, almam lazım, evde var aslında ama akşam canım istemiyor. Su 2 litreden fazla oluyor, bazen 3 oluyor. Akşamları çorba yok maalesef, ilk 12 gün bittikten sonra akşamları çorba var, iple çekiyorum Et olduğunda yoğurt yok, o yüzden akşamları yoğurt yok, zaten ara öğünde yediğim için sanırım canım da istemiyor.

yok yok bence de gurur duy canımmmmmmmm cok azıml cok programlı gordum senııııııııı bravo vallaaaaaaaaaaa

rıca ederım canım, senın yıne aklında olsun emıııııııııı, madem kı kendımızı degıstırmeye calısıyoruz bırbırımızden bırseyler ogrenıyoruzzzz klasık neslı olmayı da bırakabılırsın sen de, yanı ıcıne atmayıp paylasabılır hafıfleyebılırsın ınsaallah canım benım.

ayyyyyyy ınsaallah elımızde sıhırlı bır degnek mısalı hepınmıze sans getırelım bu konuda ınsaallah. moral olarak da cok ıhtıyacımızzz var kesınlıkleeeeee

hımmmmmm anladım canım, ben de bırkac gundur ıcemıyorum ısyerındekı sebil bozulmus sıcak su almak cok zor oluyor mutfaktan, cunku o bıle sorun oluyor bızım ısyerınde. sebıl yarın tamır ettırılır ınsaallah ben de sıcak suyuma kavusup rahat rahat yesıl cay ıcebılırım gunluk ıctıgım ılık suyu bıle mutfaktan temın etmek zor oluyor bu durumda.

hımmmmm anladım canım ben de corba cok sevıyorum hele bu yıl ıyıce dustum corbaya. corba dıyınce aklıma senın guzel tarıflerın gelıyor hep zaten. cok basarılısın bu konuda.

hımmmm menunun sebebını de ıyıce anlamıs oldum

Nurdan sen ne zaman dönüyorsun Adapazarına? Kavuşmaya ne kadar kaldı? Bakıyorum 1 ay önceden sevgililer günü hazırlığı yapılyor

benım ıcın de op annesııııııııııııı

canım bılmıyormuyum senın plan, soz konusundakı karakterını ama yıne de sartlar zorken kendını hırpalama emı, bız nasılsa senı tanıyoruz bılıyoruzzzzzzz

menulerımı begenmene cok sevındımmmm cok kotuydum son zamanlarda.

aleykum selam canım soylerım selamlarınızı hem berıvana hem sultana

canım ben senı bu donemde kılo konusunda zaten beklentısız bır sekılde yaklastım sen ne zaman ızınlı yazma dersen o zaman bıldırım olacaktı oyuzden hatırlatmak ıstemedım zaten pıl de bıtmıs bak ıyı olmus sormadıgımmmmm canın sıkılacaktı aksılık oldu dıye

evet evet spor konusunda sahalara dondum eskısı gıbı tam gazzzzzzzzzzzzzzz

pazar gunu unuttum canım suyu yaaa, bır de ben evdeyken az su ıcıyorum her zaman. normalde o kadar az su ıcmıyorum. pazar gunlerı de ogle yemegı yapmıyorum malum gec kahvaltı oluyor bır de dolu dolu oluyor

tesadufen gordum canım, nazlı ılıcak 'a aitmiş. kendısı sevmem de bu yazı guzeldı

ah canımmmmmm benım sen guzelsın oglusun guzel, kalplerınız zaten anlatılmaz oyuzden ben vernmeyım de kım versın sıze kızını yaaaaaa canımmmm, ayrıca benı utandırma oyleeeeeeee emiiiiiii

Nurdan sen ne zaman dönüyorsun Adapazarına? Kavuşmaya ne kadar kaldı? Bakıyorum 1 ay önceden sevgililer günü hazırlığı yapılyor

yarın sabah dönüyoruz neslicimm ama emrahla pazar günü görüşebilecegiz ancak gerçi bu ara hiç göresim yok onu ya neysee, mecbur gidiyorum iştee

bizim aslında svegililer günü deil de işte dedigim gibi tesaduf o tarihe denk geliyo iyi de oluyo bakalım

canım sagolasın nduaların ve guzel dıleklerın ıcın. bakalım ınsaallah ısyerımızı haftaya tam olarak devralıyoruz su an menu, el afısı calısmalarını falan yaıyor esım, odeme ıcın para gelecek bır yerden, onu da haftaya odup herseyı hızlandıracagız ınsaallah sanırım gelecek pazartesı degıl sonrakı pazartesı annemler aktıf bır sekılde ısyerımızde baslamıs hatta yemek yapıyor olabılırler ınsaallah ısler bır otursun onlara da bıze de planladıgımız kar mıktarlarını getırırse gıdecegız canım, kafamızda cok proje var dusundugumuz gıbı olursa yanı annemın calıstıgı dıger yerler gıbı olursa , dıger subelerı acma ısı buyutme olanagımız da olacak ıns. bakalım hayırlısı artık. en kotu ıhtımalde haftasonu ısyerımızle ılgılenıp hafta ıcı su ankı yaptıgımız ısı bır sırkette yapıyor olacagız bakalım planlar nasıl olacak. yanı gıdecegız de ne zaman gıderız kısmet artık.

nurdan, hayırdır emrahla bozukmusunuz bakemmmmmmmmmmmmmm

proje bıttı, gunlerın nasıl gecıyor nelern yapıyorsunnnnnnn

kızlar merhabaaaaaaaaaaaaaa

ıyı aksamlar dıyeyım barııııııııı

dun eve geldık yemek yıyıp yuruyerek sınemaya gıttık eve donus 10 bucuk oldu oyuzden gıremedım malum gunduzlerı de artık gıremıyorum kusura bakmayın ınanın su an bıle zor yazıyorum cunku laptop esıme hep lazım oluyor aksamları artık, ısle alakalı seylerı organıze ettıgı ıcın.

dıyet ve spor gayet ıyı. ıs kurma hazırlıkları devam edıyor ısyerınde de ortam halen aynı, hatta ayrılmayı dusunen depresyona gıren ınsanlar var artık. hepımız hakkında hayırlısı artık. ıslerımız de gecen yıla gore erken yogunlastı baya yogunum aksama kadar. esım de haftasonu seyahate gıdecek sonrakı haftaya da ıstanbula ben gıdecegım sımdılık benden haberler boyle.

yarın aksam gorusuruz ınsaallah

menulerımı yazıp cıkmam lazım esım durdurmuyor artıkkkkkkkkk

nurdan, hayırdır emrahla bozukmusunuz bakemmmmmmmmmmmmmm

proje bıttı, gunlerın nasıl gecıyor nelern yapıyorsunnnnnnn

canım salı günü bitti zaten o gün 12 ye kadar arkadaşlarımlaydım, dün de bütün gün dinleindimmm bugun de eşya toplama falan derken geçti gitti işte

yaa emrahın kafasını kopartacam o kadar kızgınım ki onaaa

askerden döndüğünden beri bizim sürekli sorun yaşadıgımız konu, onun bi yere giderken bana haber vermeyi unutması.. ben normalde hiç takmam böle ibşeyi, hatta ilk başlarda o askerdeydi ben dışardaydım, sorudug zaman napıyosun die sölüyodum dışardayım falan die, sonra bana dedi ki, bi yere gitmeden önce haber verir misin, salaklık bende ki evet dedim ona o zmana

neyse işte biz hep bu konuda emrah unutuyo die tartışıyruz. bigun söylüyosa ertesi gün mutlaka unutuyo, artk zoruma gitmeye başladı.ç yaa haksız mıyım sanki kaale alınmıyormuşum gibi deil mii

dün akşam iş çıkışı yine dışarı gitmiş, ben anladım tabi bunu, nromalde gülerek şaka yollu laf sokardım ama bu sefr tepem attıı, bende saydım döktüm, bundan sonra bende haber veremeyecem sana madem öle karşılıklı olsun dedim.. koca kafanın ettigi lafa bakk " hep yapmayacam diyosun yapıyosun bi yap da görelim bakalım noluyoo "

benm şalter attı tabii, salagım ben yaa bildigin salakk, adamla aram bozulmasın ılımlı olayım mevzu uzamasın die alttan aldıkça meger beyefendi tepeme çıkmış da ben anlamamışım, özgüvene egoya bak yaa adamdakii dedim o kocaman egonu ya al yere indir ya da konuşma bnoşunaa yeter artkk, ben en baştan sen benden rica ettin die yapıyorum ama görüyorum ki hataymış yazık sana dedimm o da işte tamam zaten hep sen haklısın falan dmeiş cvp vermedm bende

bugun de izinliydi, bende aramadım sabah, msj da yazmadım bu msj attı bana öğleden sonra amcası ameliayt olacakmış da hastaneye gidiyomuş, sen kalbimi kır paramparça ett, sonra haber ver bana ne faydası var artkk

şimdi bozuğuz iştee, ben tripliyim, ben tripli die o tripli.. ne olacagı varsa da olsunn, ya o egoyu indirecek yere, yada hiç uğraşamam ben ilk defa bu kadar kızgınım onaa

carsamba

sabah 7:00

ıkı dılım cavdar ekmegı
yarım domates
bır salatalık
bır bardak yarım yaglı sut
ıkı cevız
dort zeytın
bır kk suzme peynır

08:30 500 ml ılık su

09:00 250 ml ılık su

09:30 ıkı cevız

10:00 bır portakal

oglen: 12

bır bucuk kepce mercımek corbası, bır adet fırında but, 4-5 kasık salata, 4 kasık bulgur pılavı

12:30 500 ml ılık su

15:00 4-5 adet kepeklı kraker

16:00 yarım elma

17:00 500 ml ılık su

18:00 aksam yemegı

1 kase corba, bır tabak marul salatası, 4-5 kasık kepeklı makarna domates soslu, 5-6 kasık mantar sote

20:30 500 ml su, bir meyveli soda, bır avuc patlamıs mısır

adım sayım toplam 7000 oldu bunlar ıcerısınde ıkı kez 7. kata ındım cıktım asansor kullanmadım dınlenme gunumdu ama hareketsız kalmak ıstemedım

toplam suyum 3 gectı sanırım bugun.

Oyyy kıyamam yaa, çok kızdırmış seni, toplaşıp yolarız bak onu, üzmesin kızımızı Kızmakta da haklısın bence.

persembe

07:00

bır bardak yarım yaglı sut
ıkı dılım tam bugday ekmegı
bır salatalık
yarım domates
uc zeytın
bır kk suzme peynır

ara: bır portakal, ıkı cevız

oglene kadar suyum 1 lt

oglen: 12:00 bır bucuk kepce ezogelın corbası, bır tabak yogurtlu ıspanak,yogurt bır kepce kadar ve suzme

15:30 ara bır sandevıc ıcıne bıraz mantar sote koydum

aksama kadar 1 lt daha su ıctım

cıkmadan ıkı cevız ve bır elma yedım

spor yaparken acıktım 5-6 adet kepeklı kraker yedım

toplam suyum 3 lt oldu,

ara 20:30 bır tane nar

ıs cıkısı 6 da spora basladım bır bucuk saat calıstım

30 dk hafıf tempolu yuruyus, 10 dk bısıklet, 5 dk twıst, gerı kalan surede mekık, kol ve bacak hareketlerı yaptım

Sizin de epey hareketli günler olacak gibi, kolay gelsin canım. Lokantanız hayırlısıyla açılsın, bol bol yemekleriniz ve bol bol müşterileriniz olsun, kazancınız bereketli olsun Ben de şimdi sütümü içiyorum, bitince de yatmayı planlıyorum, dinlenmem lazım, haftasonu ev işleriyle uğraşacağım biraz, çok birikti, geçen haftasonu misafir olduğu için hiçbirşey yapamadım. Ama en azından geç kalkmayı planlıyorum haftasonu Sana iyi geceler canım

Oyyy kıyamam yaa, çok kızdırmış seni, toplaşıp yolarız bak onu, üzmesin kızımızı Kızmakta da haklısın bence.

ayy valla yolun neslicim yaaa, bişey söyledigim zaman ben büyütüyo oluyorum die içime atıyordum meger beyefendinin gözünde dedigini yapmayan biri olmuşum adamı 2.5 aydır görmüyorum nerdeyse, inan bana pazar günü bile görüşesim yok, bişey çıksa da görüşmesem diyorum nerdeyse yarın eve dönecegimi bile söylemedim daha düşün yanii, kırgınlıgı da geçtim artk bildigin kızgınım

Canım, yine de yüzyüze görüşün, arada uzaklık olunca gerilim daha çok artıyor, karşılıklı konuşurken o noktaya gelmeyebiliyor. Yalnız erkeklerin ne olursa olsun ataerkil bir yapısı var, o yüzden çok ta bu konudaki egolarını okşamamak lazım. Yoksa eski kafa yanları ortaya çıkabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…