Eski dostlar ile hayata dair her şey

kolay gelsinnn şekerimmmmm kız oğluşunu öp benim için
öperim cemrem

canım sözümü tutmak benim için çok önemli çok parlak örnek teşkil etmesede yayınladım,canım tempoda yemek yemek aklıma gelmiyor ufak bi mola benim mayışmamı sağlıyor o yüzden dinlenmiyorum ama geçici bir durum elbette

akşamda gircektim internette sorun oldu akşam 9 'da yattım harika hissediyorum şuan

:))))) valla imkansız diye birşey yokk senin gibi güzel olursa ve kalbi iyi bence hiçç mahsuru yokk
ben uyudum :)))) cadım tablo için eline emeğine sağlık kilo veren herkezi tebrik ediyorum,bana gelirsek tartımın pili bitti dün koşturmakdan unuttum açıkçası kaç kiloyum bilmiyorum bile kusuruma bakma emi son disiplinsiz haftam
canım öğle yhemeği yokmu yoksa ben yarım açık gözümle eksikmi görüyorum ben menünü beğendimm, su içimin sınırda kalmış gerçi sana diyorum ben o kadar bile içmiyorum tempoda en kısa asürede düzene gireriz inşallahh
ben menünü beğendim su tüketimin harika aktivite içimi açtı maşallahhh diyorum
bayıldımmm yazıya kim yazdıysa emeğine duygularına sağlık

valla maşallahhh tam gün herşeyi ile harika
aleyküm selam sende bizden selam söyle
bende suna,serap cemre ve özellikle neslişimi canı gönülden tebrik ediyorummm
nesli tabiri caizse ağzım sulandı ne güzel bir menü maşallahhh sanaa tebrikler güzel bir gün olmuş su ne kadar tükettin?
menün harika olmuş özellikle öğle yemeğine bayıldımmm tebirkler canım
Bu arada adım sayım da hem dün, hem bugün 10000'i geçti

Günaydınnnn günaydınnn herkez iyidir inşallahhhh harika bir gün bizim olsunnn

dünkü menüm (malesef düzensizliğe devam bu hafta böyle gider)

sabah: sade nescafe
kahvaltı yok ( aslında yapacaktım malzemeleri çıkardım ama izmir gazdan geldiler kaldı 11 gibide evden çıktım

öğlen: dışarda olduğum için adana dürüm yedim( nesli kemer altı hisar önünün orda 01 adana diye bir yer var bir ismi daha var ama unuttum aklıma gelirse yazarım mutlaka gitmelisin salaş bir yer ama adana usulü bir mekan çok'da lezzetli

akşam: piknik tüpüyle yemek yaptığım için kendime özel birşeyler hazırlayamıyorum yazdan poşetlediğim taze fasulyeden 4 kaşık ve oğlumun isteği üzerine pirinç pilavı 4 kaşık 1 küçük kase cacık 1 dilim esmer ekmek

sıvı tüketimim az, miktar olarak'da bilmiyorum
aktivite 11den 17'ye kadar dışardaydım

Son düzenleme:

Günaydın canım, ayyyy sabah girip te senin mesajını görmek ne keyifli birşeymiş Menülerimi beğenmene sevindim Duygucum, Mevsimlerden Roma'yı uyguluyorum, demiştim ya çok içime sindi diye, akşamları biraz zorlanıyorum ama yemeden de oluyormuş valla, böyle bir programa bağlı kalınca uygulamak daha kolay, ben kendi başıma çok güzel bahaneler bulup sapıtıyordum Su tüketimimi sormuşsun, 2.5-3 litre civarı su içiyorum canım.
Senin şimdilik düzene girmemesi normal, tekrar aramızda olman bile harika Öğlen için önerini aklıma yazdım Mavişehirde de var 01 Adana diye bir yer ama restoran şeklinde. Adana dürümün afiyet olsun, enerji versin sana Akşam yemeğin gayet güzel, kahvaltıyı ihmal etme diyeceğim ama özel bir sebep olmuş, yoksa kahvaltının önemini sen hepimizden çok biliyorsun

yeni topiğe günün sorusu yakışırr..

bulunduğunuz şehir dışında yaşamak istediğiniz şehir/ülke (yurt içi , yurt dışı )

Eveeet, Duygudan bir klasik ve günün sorusu, topiğin ilk sorusu gelmiş okumuştum ama cevaplayamamıştım. İşin aslı yaşadığım şehri gerçekten çok seviyorum, o yüzden Türkiye'de başka yerde yaşamak istemezdim, İzmirim İzmirim güzel İzmirim Sanırım istediği şehirde yaşayan şanslı insanlardanım
Yurtdışı olarak düşünürsek, Avrupa'da küçük bir kasabada yaşamak isteyebilirim

Canım hem menülerini, hem de sporunu çok beğendim Spora gittiğin günlerdeki beslenme şeklin de çok güzel bence Sporu ayarlayabilirsen gün aşırı yapmanı öneririm ben. Sen ağırlık ta çalışıyorsun, kaslarını bir gün dinlendirmiş olursun böylece.

herkese günaydınlaarrrrr kızlar dün malesef giremedim, daha doorusu girdim okudum yazılanları ama çok yorgundum cevap yazamadım, bugunden itibaren düzenli olarak aranızdayım ama menu paylaşımı adapazarına dönünce bu ara biraz kilo aldım sanırım tartıya pek çıkmıyorum ama, birazını vereyim de pazartesi öle başlayım bari bildirime

şimdi topiğin başından beri konuşulanlara tek tek laf yetiştireyim

filizimm, öncelikle geçirdigin kötü günler için çok çok üzüldüm, ama Rabbim karanlıgın ardından güneşi mutlaka doğuruyor, bak ne güzel sana da öle olmuş. DOĞA nız çok çok hayırlı olsun inşallahh istanbula gidecek olursam eğer mutlaka adres alacam senden iş yerindeki sıkıntılar da inşallah tez zamanda düzene girer, hatt aklımdan geçti, keşke istanbula taşınsanız, şuan orda bi iş imkanı da var, şu insanlardan bi kurtulsanız ne rahat edersiniz yani de inşallah hayırlısı olsunn

neslicim de yeni bir programa başlamış, en yakın zamanda bende inceleyecegim mutlaka menulerin gayet güzel gözüküyor, eğer böle bişeyse o diyet ben seve seve uygularım yani

duygucum da düzenini oturtmaya çalışıyor, ev fotografları da istiyoruz tabi en yakın zamanda duygucum soruna da cvp vereyim büyük şehirde yaşamak istemezdim sanırım, o yuzden adapazarından memnunum ama orda da çok fazla aile akraba var biraz sıkıntım o yuzden o yuzden adapazarına yakın sahil kenarında bi yerde yaşamak isterdim, amasra olabilir, karadeniz ereğli olabilir, çok fazla uzaklaşmadan istedigim zamn aileme yakın olayım, istemedigm zamanda kendi evimde olayım. hatta emrahla da böle bişey düşündük ama işte malesef bırakıp gidemiyoruz adapazarını, o yuzden böle hayal olarak kalıyor sadece ama desen ki dünyada görmek istedigin yerler, ohooo,ben her sene 1 2 yer olarak dunyayı yavaş yavaş dolaşmayı çok isterdim özellikle venedik paris ve yunanistan çok merak ediyorum gerçekten

cemrem de diyete ayen devam ediyor, gerçi burda artık sadece diyet yok herşey var ne de güzel olduu herkes herşeyini anlatsın bakalım artk

taze anneler de aramızda oohh daha ne isteriz kii

Hoşgeldin Nurdancım, programı incele valla, pek güzel Mevsimlerden Roma diye yazınca çıkıyor zaten İlk 12 gün bu formatta devam edecek, sonrasında biraz farklılıklar olacak.
Sen bitirdin mi projeni? Geçmiş olsun diyelim mi artık:26: Ben de çalışma planları oluşturuyorum, arka arkaya yapılacak o kadar iş var ki, öyle olunca da gözümde büyüyor

değişiklik derken zorlaşacak mı yoksaa :18::18: inceleyecem canım da once bi kendimi hazırlamam lazım ruhsal olarak diyet olayına, bikaç gündür yine hiçbişey yememe modundayım çünkü, ortasını bulamıyorum :18:

projeyi dün teslim ettik canım sonuçları bekleyecez artk, çok umutlu deilim ama olsun denedik en azından şimdi bikaç bişey daha var ama biraz dinlenmem adapazarına gidip kafamı toplamam lazım, sonra gerisine bakacagız kocaeli üniversitesinde yüksek lisansa başlama ihtimalım de var falan, bakacaz yani

ayy anlıyorum valla senii, yavaş yavaş başla bakalım da inşallah biter gider

slmmm tatlılarrr nasılsınızzzm ben tartımın pilini değiştirdim 700 gram fazla çıktımm ... pil gazabına uğradım anlayacağınız bebek yüzünden 1 haftadır pilateste yapamıyorum zatennn

Merhaba kızlar, topiğimiz ne kadar sakin böyle, nerelerdesiniz bakayım:26: Herkes iyidir inşallah. Ben dün iş çıkışı pazara gittim, sonra balık pişiren bir yerde ızgara balık yaptırdım, akşam da telefonda ailevi meselerle uğraştım Dolayısıyla da çok yorgun hissettim ve erken yattım ama hala dinlenebilmiş değilim.
Pazar gerçekten çok güzeldi, coştum zaten Bolca yeşillik, haşlamaya uygun sebze falan aldım, iyi oldu. Bu programda değişik sebze ve meyvelere ihtiyaç duyuyorum. Dünkü menümü de paylaşayım bu arada;

Kahvaltı:
- 2 dilim çok tahıllı ekmek
- 1 dilim beyaz peynir
- 6 siyah zeytin
- 2 cherry domates (üzerine 1 tk zeytinyağı)
- 1 avuç maydanoz
- 1 tatlı kaşığı vişne reçeli
- 1 fincan şekersiz, sütlü neskafe

Ara Öğün:
- 1 armut
- 10 fındık

Öğle Yemeği:
- 1 kase erişteli çorba
- 3-4 kaşık çılbır (haşlanmış yumurta, üzerine yoğurt, yağ)
- 3-4 kaşık z.yağlı bakla
- 2 kaşık yoğurt

Ara Öğün:
- 3 tane form tahıllı bisküvi

Akşam Yemeği:
- 1 ızgara levrek
- 1 büyük kase salata (1 kaşık z.yağı ve nar ekşisi ile)

Su tüketimim 2.5 litre, adım sayım 10500.
İlk iki gün zorlanmıştım ama dün çok rahattım, hatta ara öğünleri hiç açlık hissetmediğim halde sırf programa uymak için yaptım. Akşam da balık ve büyük boy salata çok tok tuttu, eskiden olsa üzerine mutlaka tatlı birşeyler yerdim ama yemedim Hatta eşime birisi Bursa'dan kestane şekeri getirmiş, tadına bile bakmadım, yarın ara öğünde yerim dedim ama sabah getirmeyi unuttum Şimdilik halimden memnunum yani, bir de güzel güzel kilo verirsem daha da memnun olacağım

ayyy kk nın yeni düzenine göre begeni yapamıyorum yaa başka mesajları değerlendirmem lazımmış o ne demkse

neslicimm ben seni görmemişim meger sen buralardaymışsın sevindim seni gördüğüme düzenin tam oturdu valla en güzel, haftaya bende başlıyorum inşallah, güzelce bir inceleyip kendimi motive edip başlıyorum, şubat ayı geldi sayılır, ardından mart nisan yani bahar aylarıı, kıyafetler incelecek falan ıskıntılar büyükk o zamana kadar halletmem lazım

biraz can sıkıcı şeyler olmuş ama hiç takma canım benim, tez zamanda düzelir inşallah ayrıcaa evet yaa kimseler yokkk filiz gündüzleri giremeyecek zaten dün akşamda yorgundur belki ama nerde bizim taze annelerimiz cemremm, duyguu

Eş zamanlı gelmişiz muhtemelen Nurdancım Filiz dün spora gitmeyecekti ama evde işlerini halletmiş olabilir, Duyguş ta yok bu sabah, çıtır anneler ve Cemrem de gelmemiş:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…