Eski dostlar ile hayata dair her şey

kolay gelsinnn şekerimmmmm kız oğluşunu öp benim için :KK34::KK34::KK3:
öperim cemrem :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

duygusum menu yazmana cok sevındım helal olsun sana bu durumda bıle sozunu tuttun menunu yazdın canımmmmmmm:KK9:

ama uzuldummmmm:KK50: cunku o kadar tempoya ragmen cok az yemıssın ara ogunler yok ogle yemegı yok sabah ekmek yememısın aksamın da az be guzelım. evı ıyıce toparlayınca az yeme olur mu söz müüüüüüüüüüüüü:KK50:

canım sözümü tutmak benim için çok önemli çok parlak örnek teşkil etmesede yayınladım,canım tempoda yemek yemek aklıma gelmiyor ufak bi mola benim mayışmamı sağlıyor o yüzden dinlenmiyorum ama geçici bir durum elbette

ohhhhhhhhhhhhh mis gibiiiiiiiiiiiii bir acılısssssssss olmusssssssssssss:KK16:

amınnnnnnnnnnnnn dıyorum canımmmmmmmm amınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK16:

ben topıgı artık acamayacagımmmmmmmmm sen boyle guzel guzel acarsınnnn ınsaallahhhhhhhh:KK16:
akşamda gircektim internette sorun oldu akşam 9 'da yattım harika hissediyorum şuan
bence herkesın ıcıne sındı canım. tek tek sorduk ve herkesın sınerjısı de su an harıka gelıyor bence ısmı cok sevdı herkes ve bu da ılk adım oldu hepımız ıcınnnnnnnn:KK9:

ınsaallah canım ınsaallah bır gelsın sag salımmmmmm, :KK16:

kızzzzzz, ben ogluna bayılıyorum zaten, verdım gıttı valla benım kızııııııııı:KK16: anasını sevıyorum oglunu sevıyorummmmm kızımı verdım gıttııııı:KK1: dogmamıs kızı, besık kertmesı yapacagım az kaldıııııııı:KK1:

:))))) valla imkansız diye birşey yokk senin gibi güzel olursa ve kalbi iyi bence hiçç mahsuru yokk
ıyı aksamlar kelebeklerrrrrrrrrrrrrrr

nasılsınız bakalım gorusmeyelııııııııııı

hepınız uyudunuz mu yoksaaaaaa bakemmmmmmmm:KK1: ben fena yorgunummm cokkkkkk ama sızı daha fazla bekletemem dıye cızelge ıcın gırdım. sohbetler de koyulasmıssssssss ohhhhhhh mıs gıbııııııııııııı

hem cızelgemız hem menulerımız ıle sızlerleyımmmmmmm bu aksammmmmmmmm:KK16:
ben uyudum :)))) cadım tablo için eline emeğine sağlık kilo veren herkezi tebrik ediyorum:KK76::nazar:,bana gelirsek tartımın pili bitti dün koşturmakdan unuttum açıkçası kaç kiloyum bilmiyorum bile kusuruma bakma emi son disiplinsiz haftam
Pazar:

Sabah 11 kahvaltı

Uc dılım kızarmıs tam bugday ekmegı
Bır cay kasıgı tereyag
Bır cay kasıgı recel
Yarım domates
Ikı catal patates kızartması ( activry de yapıldı )
4 zeytın
Bır haslanmıs yumurta
Bır kk suzme peynır
5-6 adet marul
Acık sekersız cay

Aksama kadar suyum 1,5 lt oldu
Aktıvıte olarak grıbın etkısı azaldıgı ıcın evı supurdum toparladım , haftalık yemekler yaptım sureklı ayakta ve hareket halındeydım Cumartesı gunu yataktan hıc kalkamadım ama Pazar gunu sukur ıyıydım

Ikı defa bıktı cayı ıctım aksama kadar ( zencefıllı lımonlu cay ıle ekınezyalı cayını karıstırıp ıcıyorum resmen bu cay benı ayaga kaldırdı dogru duzgun hap bıle ıcmedım bu hastalık donemınde )

Ara: bır portakal, ıkı cevız

Aksam 18:00 yemek

Bır kase corba, 4 kasık kepeklı makarna domates soslu, ıkı kepce havuc karalahana turp salatası, uc kasık mantar sote, bır bardak ayran

Suyum 1,5 lıtre olarak kaldı

Ara: bır bardak sut 20:30
canım öğle yhemeği yokmu yoksa ben yarım açık gözümle eksikmi görüyorum ben menünü beğendimm, su içimin sınırda kalmış gerçi sana diyorum ben o kadar bile içmiyorum tempoda en kısa asürede düzene gireriz inşallahh
Pazartesi

Sabah 07:00 kahvaltı

Bır bardak yarım yaglı sut
Bır kk suzme peynır
Bır yumurtadan omlet
Ikı dılım tam bugday ekmegı
Yarım salatalık
Ikı cevız

08:00 bıtkı cayı ( grıp ıcın olan )

09:00 500 ml ılık su

10:00 bır bardak yesıl cay, bır portakal

Oglen 12:00 yemek
4 kasık bulgur pılavı, 7-8 kasık kuru fasulye, yarım turp, bır salatalık

12:30 bıtkı cayı ( grıp ıcın )

13:00 500 ml ılık su

14:00 bır bardak yesıl cay, bır kuru kayısı ıcıne kayısı cekırdegı koyup Malatya usulu 

15:00 500 ml ılık su

16:00 500 ml ılık su

17:00 bır kase corba, peynırlı domateslı sandevıc cavdar ekmegıne, ıkı cevız, uc kuru kayısı

18:00 spora basladım 19:30 bıtırdım

35 dk kosu bandında yurume orta tempoda, 20 dk bısıklet, 5 dk twıst , gerı kalan surede kol, bacak ve agırlık calıstım

Toplam suyumu 3 lt yaptım

20:00 ıkı bardak yarım yaglı sut ıcerek aclıgımı da bastırmıs oldum.

Spora gıttıgım gunler bu sekılde beslenecegım. Dıyetısyen tavsıyesıymıs. Spora gıtmedıgım gunler aksam evde yemegımı yıyecegım normal vaktınde.
ben menünü beğendim su tüketimin harika aktivite içimi açtı maşallahhh diyorum:nazar:
Küçük şeyler...
Küçük bir beden, çoğu kez büyük bir ruha yataklık edermiş. Ufak balıklar daha lezzetli olurmuş. Ateşe küçük odunlar atılırsa alevler artarmış, büyük odunlar alevi söndürebilirmiş. Her küçük şey mutlaka bir işe yararmış. Sağanak dediğimiz, küçük damlalardan ibaretmiş. Ufacık bir yağmur, kocaman bir toz bulutunu yok edebilirmiş. Muazzam bir aydınlık, küçük bir delikten görünebilirmiş. Küçük bir saman çöpü, rüzgârın yönünü gösterebilirmiş. Büyük bir geminin batmasına, küçük bir delik yetermiş. Çok veren malından, az veren canından verirmiş. Yükte hafif olmak, pahada ağır olmaya engel değilmiş. Deve büyükmüş ama ot yermiş, şahin küçükmüş ama et yermiş. İnsan, küçük bir adama iyiliği dokunduğu zaman, cömertliği öğrenebilirmiş. Büyük makineleri küçük çarklar çalıştırırmış. Büyük adamın büyüklüğü devam ediyorsa bunun sebebi, onun küçük adamlara gösterdiği özenmiş. Bazen büyük bir aşkı başlatan, küçük bir gülümsemeymiş. Ulu bir çınarın veremediği kokuyu, küçük bir yasemin verebilirmiş. Büyük paralara alınan hediyelerin sağlamadığı mutluluğu, küçük bir bakış sağlayabilirmiş. Küçük sevinçleri bilmeyenler, büyük keyifler yaşayamazmış. Öyleyse 'küçük' deyip geçmeden önce, ne kadar 'büyük' sonuçlara varabileceğini düşünelim. Küçük bir damlayı, bir gülümsemeyi, noktayı, virgülü, bir ağacın dibinde biten gülü, bir susam tanesini, sevgilinin sesini hafife almayalım. Küçük dediklerimizin aslında ne kadar büyük olabileceklerini, onların yok olmasını beklemeden fark edelim. Çünkü yanımızdayken değerini bilmediğimizi, bildiğimizde bulamayabiliriz.
bayıldımmm yazıya kim yazdıysa emeğine duygularına sağlık
salı

Sabah 07:00

Gec kalınca kahvaltıma ısyerınde devam ettım

08:30
Bır kk suzme peynır
Bır yumurtadan omlet
Ikı dılım cavdar ekmegı
Ceyrek salatalık ceyrek domates
Ikı cevız

Aralarda zaman zaman normal cay da ıcıyorum ama onları yazmıyorum genelde.

09:30 bır portakal

10:00 750 ml ılık su

10:50 bır bardak ılık su, bır bardak yesıl cay

6-7 kasık marul salatası, 5 kasık bulgur pılavı, 6-7 kasık etsız turlu yemegı, bir bardak ayran

13:00 bıtkı cayı ( grıp ıcın )

14:00 500 ml ılık su

15:00 bır bardak yesıl cay

16:00 bir portakal

16:30 500 ml ılık su

17:00 bır bardak ayran

17:30 bır kase corba, haslanmıs yarım yumurtave yesıllıklı sandevıc cavdar ekmegıne, ıkı cevız

18:10 spora basladım 19:40 bıtırdım

30 dk kosu bandında yurume yuksek tempoda, 15 dk bısıklet, 5 dk twıst , gerı kalan surede kol, bacak ve agırlık calıstım mekık de cektım ayrıca. cesıtlı hareketler yaptım yanı hocanın gosterdıgı. bugun cok yoruldum hareket fazlalıgı cok oldu oyuzden mı, yoksa ıkı gun arka arkaya oldu oyuzden mı bılmıyorum

Toplam suyumu 3 lt yapıp yatacagım

21:00 5 kasık yarım yaglı yogurt

valla maşallahhh tam gün herşeyi ile harika
kızlar berıvanın selamı var dıkkat etmeye baslamıs yenıden ama yıne de kılo aldım dedı cok da selam soyledı

annelerımız yıne kılo vermısler maasallahhhhhh, cemrem yıne tam gaz kılo verıyor ona da maasallahhhhhh, neslıcıgım kılo vermıs en cok ona sevındım yalan degıl. cunku canı sıkılıyorduuuuuuuuu

nurdan, eve gıdınceye kadar ızınlı, ben bu hafta ızınlı olmak ıstemıstım hatırlarsınız, duygu menu yazdı ama henuz duzenını kuramadı oyuzden sanıyorum bu hafta da ızınlı olmak ıster dıye dusundum hatta kılo sormadım bıle bu konuyla mesgul etmemek ıcın. ama bıldırım yaparsa cızelgeyı gorunce, elbet yazarım duygusumu daaaa.

ınsaallah bu hafta daha guzel kılolar verırızzzzzzzz hepımızzzzzz

ılk cızelgemızzzzzzzzz hayırlı olsun ınsaallah hepımızeeeeee

uykusuzluk, yorgunluk, asılacak camasırlar, yarına kıyafet ayarlamak benı beklıyorrrrrr ayrıca esım de laptopu beklıyorrrrrrrr hepınızı opuyorumm guzel arkadaslarımmmmmmm
aleyküm selam sende bizden selam söyle
bende suna,serap cemre ve özellikle neslişimi canı gönülden tebrik ediyorummm :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Sütümü aldım geldim, menü paylaşımımı yapayım;

13.01.2014
Kahvaltı:
- Çok tahıllı 2 dilim ekmek, 1 dilim beyaz peynir, 1 çay kaşığı çemen ve 1 avuç maydanozla yaptığım tost
- 2 tane cherry domates
- 1 fincan şekersiz, sütlü neskafe

Ara Öğün:
- 1 küçük elma, 1 mandalina
- 2 ceviz

Öğle Yemeği:
- 1 kase mercimek çorbası
- 1 porsiyon ızgara tavuk şiş
- 1 dilim ekmeğe eşit miktarda lavaş
- 1 kase salata
- 1 büyük avuç maydanoz

Ara Öğün:
- 3 tane form tahıllı bisküvi
- 1 fincan şekersiz çay

Akşam Yemeği:
- 1 porsiyon et sote
- 6 tane fırında mantar
- 1 kase haşlanmış brokoli ve havuç (az zeytinyağı ve limonla)

Yatmadan önce:
- 1 bardak süt
nesli tabiri caizse ağzım sulandı ne güzel bir menü maşallahhh sanaa tebrikler güzel bir gün olmuş su ne kadar tükettin?
14.01.2014
Kahvaltı:
- 2 dilim çok tahıllı ekmek
- 1 çay kaşığı çemen
- 1 haşlanmış yumurta (4'te 1'ini eşime verdim)
- İnce ve küçük bir dilim peynir
- 5 zeytin
- 2 cherry domates
- 1 avuç maydanoz
- 1 fincan şekersiz çay

Ara Öğün:
- 1 küçük muz
- 1 kase yoğurt

Öğle Yemeği:
- 1 kase sebze çorbası
- 1 dilim beyaz ekmek
- 4-5 kaşık fırında patlıcanlı köfte
- 2 kaşık z.yağlı ıspanak
- 2 kaşık z.yağlı kereviz

Ara Öğün:
- 10 badem

Akşam Yemeği:
- 1 tabak mantarlı sebze sote
- 1 porsiyon et sote

Yatmadan:
- 1 bardak süt
menün harika olmuş özellikle öğle yemeğine bayıldımmm tebirkler canım
Bu arada adım sayım da hem dün, hem bugün 10000'i geçti:KK8:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Günaydınnnn günaydınnn herkez iyidir inşallahhhh harika bir gün bizim olsunnn

dünkü menüm (malesef düzensizliğe devam bu hafta böyle gider)

sabah: sade nescafe
kahvaltı yok ( aslında yapacaktım malzemeleri çıkardım ama izmir gazdan geldiler kaldı 11 gibide evden çıktım

öğlen: dışarda olduğum için adana dürüm yedim( nesli kemer altı hisar önünün orda 01 adana diye bir yer var bir ismi daha var ama unuttum aklıma gelirse yazarım mutlaka gitmelisin salaş bir yer ama adana usulü bir mekan çok'da lezzetli

akşam: piknik tüpüyle yemek yaptığım için kendime özel birşeyler hazırlayamıyorum yazdan poşetlediğim taze fasulyeden 4 kaşık ve oğlumun isteği üzerine pirinç pilavı 4 kaşık 1 küçük kase cacık 1 dilim esmer ekmek

sıvı tüketimim az, miktar olarak'da bilmiyorum
aktivite 11den 17'ye kadar dışardaydım

Son düzenleme:
Günaydınnnn günaydınnn herkez iyidir inşallahhhh harika bir gün bizim olsunnn

dünkü menüm (malesef düzensizliğe devam bu hafta böyle gider)

sabah: sade nescafe
kahvaltı yok ( aslında yapacaktım malzemeleri çıkardım ama izmir gazdan geldiler kaldı 11 gibide evden çıktım

öğlen: dışarda olduğum için adana dürüm yedim( nesli kemer altı hisar önünün orda 01 adana diye bir yer var bir ismi daha var ama unuttum aklıma gelirse yazarım mutlaka gitmelisin salaş bir yer ama adana usulü bir mekan çok'da lezzetli

akşam: piknik tüpüyle yemek yaptığım için kendime özel birşeyler hazırlayamıyorum yazdan poşetlediğim taze fasulyeden 4 kaşık ve oğlumun isteği üzerine pirinç pilavı 4 kaşık 1 küçük kase cacık 1 dilim esmer ekmek

sıvı tüketimim az, miktar olarak'da bilmiyorum
aktivite 11den 17'ye kadar dışardaydım

Günaydın canım, ayyyy sabah girip te senin mesajını görmek ne keyifli birşeymiş:KK16::KK16::KK16: Menülerimi beğenmene sevindim Duygucum, Mevsimlerden Roma'yı uyguluyorum, demiştim ya çok içime sindi diye, akşamları biraz zorlanıyorum ama yemeden de oluyormuş valla, böyle bir programa bağlı kalınca uygulamak daha kolay, ben kendi başıma çok güzel bahaneler bulup sapıtıyordum:KK1: Su tüketimimi sormuşsun, 2.5-3 litre civarı su içiyorum canım.
Senin şimdilik düzene girmemesi normal, tekrar aramızda olman bile harika:KK16: Öğlen için önerini aklıma yazdım:KK34: Mavişehirde de var 01 Adana diye bir yer ama restoran şeklinde. Adana dürümün afiyet olsun, enerji versin sana:KK16: Akşam yemeğin gayet güzel, kahvaltıyı ihmal etme diyeceğim ama özel bir sebep olmuş, yoksa kahvaltının önemini sen hepimizden çok biliyorsun:KK56:

yeni topiğe günün sorusu yakışırr..

bulunduğunuz şehir dışında yaşamak istediğiniz şehir/ülke (yurt içi , yurt dışı )

Eveeet, Duygudan bir klasik ve günün sorusu, topiğin ilk sorusu gelmiş:KK1: okumuştum ama cevaplayamamıştım. İşin aslı yaşadığım şehri gerçekten çok seviyorum, o yüzden Türkiye'de başka yerde yaşamak istemezdim, İzmirim İzmirim güzel İzmirim:KK16::KK16::KK16: Sanırım istediği şehirde yaşayan şanslı insanlardanım:KK16:
Yurtdışı olarak düşünürsek, Avrupa'da küçük bir kasabada yaşamak isteyebilirim:KK34:

Pazar:

Sabah 11 kahvaltı

Uc dılım kızarmıs tam bugday ekmegı
Bır cay kasıgı tereyag
Bır cay kasıgı recel
Yarım domates
Ikı catal patates kızartması ( activry de yapıldı )
4 zeytın
Bır haslanmıs yumurta
Bır kk suzme peynır
5-6 adet marul
Acık sekersız cay

Aksama kadar suyum 1,5 lt oldu
Aktıvıte olarak grıbın etkısı azaldıgı ıcın evı supurdum toparladım , haftalık yemekler yaptım sureklı ayakta ve hareket halındeydım Cumartesı gunu yataktan hıc kalkamadım ama Pazar gunu sukur ıyıydım

Ikı defa bıktı cayı ıctım aksama kadar ( zencefıllı lımonlu cay ıle ekınezyalı cayını karıstırıp ıcıyorum resmen bu cay benı ayaga kaldırdı dogru duzgun hap bıle ıcmedım bu hastalık donemınde )

Ara: bır portakal, ıkı cevız

Aksam 18:00 yemek

Bır kase corba, 4 kasık kepeklı makarna domates soslu, ıkı kepce havuc karalahana turp salatası, uc kasık mantar sote, bır bardak ayran

Suyum 1,5 lıtre olarak kaldı

Ara: bır bardak sut 20:30

Pazartesi

Sabah 07:00 kahvaltı

Bır kk suzme peynır
Bır yumurtadan omlet
Ikı dılım tam bugday ekmegı
Yarım salatalık
Ikı cevız

08:00 bıtkı cayı ( grıp ıcın olan )

09:00 500 ml ılık su

10:00 bır bardak yesıl cay, bır portakal

4 kasık bulgur pılavı, 7-8 kasık kuru fasulye, yarım turp, bır salatalık

12:30 bıtkı cayı ( grıp ıcın )

13:00 500 ml ılık su

14:00 bır bardak yesıl cay, bır kuru kayısı ıcıne kayısı cekırdegı koyup Malatya usulu 

15:00 500 ml ılık su

16:00 500 ml ılık su

17:00 bır kase corba, peynırlı domateslı sandevıc cavdar ekmegıne, ıkı cevız, uc kuru kayısı

18:00 spora basladım 19:30 bıtırdım

35 dk kosu bandında yurume orta tempoda, 20 dk bısıklet, 5 dk twıst , gerı kalan surede kol, bacak ve agırlık calıstım

Toplam suyumu 3 lt yaptım

20:00 ıkı bardak yarım yaglı sut ıcerek aclıgımı da bastırmıs oldum.

Spora gıttıgım gunler bu sekılde beslenecegım. Dıyetısyen tavsıyesıymıs. Spora gıtmedıgım gunler aksam evde yemegımı yıyecegım normal vaktınde.

salı

Sabah 07:00

Gec kalınca kahvaltıma ısyerınde devam ettım

08:30
Bır kk suzme peynır
Bır yumurtadan omlet
Ikı dılım cavdar ekmegı
Ceyrek salatalık ceyrek domates
Ikı cevız

Aralarda zaman zaman normal cay da ıcıyorum ama onları yazmıyorum genelde.

09:30 bır portakal

10:00 750 ml ılık su

10:50 bır bardak ılık su, bır bardak yesıl cay

6-7 kasık marul salatası, 5 kasık bulgur pılavı, 6-7 kasık etsız turlu yemegı, bir bardak ayran

13:00 bıtkı cayı ( grıp ıcın )

14:00 500 ml ılık su

15:00 bır bardak yesıl cay

16:00 bir portakal

16:30 500 ml ılık su

17:00 bır bardak ayran

17:30 bır kase corba, haslanmıs yarım yumurtave yesıllıklı sandevıc cavdar ekmegıne, ıkı cevız

18:10 spora basladım 19:40 bıtırdım

30 dk kosu bandında yurume yuksek tempoda, 15 dk bısıklet, 5 dk twıst , gerı kalan surede kol, bacak ve agırlık calıstım mekık de cektım ayrıca. cesıtlı hareketler yaptım yanı hocanın gosterdıgı. bugun cok yoruldum hareket fazlalıgı cok oldu oyuzden mı, yoksa ıkı gun arka arkaya oldu oyuzden mı bılmıyorum

Toplam suyumu 3 lt yapıp yatacagım

21:00 5 kasık yarım yaglı yogurt

Canım hem menülerini, hem de sporunu çok beğendim:KK9: Spora gittiğin günlerdeki beslenme şeklin de çok güzel bence:KK9: Sporu ayarlayabilirsen gün aşırı yapmanı öneririm ben. Sen ağırlık ta çalışıyorsun, kaslarını bir gün dinlendirmiş olursun böylece.

herkese günaydınlaarrrrr :KK16::KK16: kızlar dün malesef giremedim, daha doorusu girdim okudum yazılanları ama çok yorgundum cevap yazamadım, bugunden itibaren düzenli olarak aranızdayım :KK16::KK16: ama menu paylaşımı adapazarına dönünce :KK34: bu ara biraz kilo aldım sanırım tartıya pek çıkmıyorum ama, birazını vereyim de pazartesi öle başlayım bari bildirime :KK1::KK1:

şimdi topiğin başından beri konuşulanlara tek tek laf yetiştireyim :KK1::KK1:

filizimm, öncelikle geçirdigin kötü günler için çok çok üzüldüm, ama Rabbim karanlıgın ardından güneşi mutlaka doğuruyor, bak ne güzel sana da öle olmuş. DOĞA nız çok çok hayırlı olsun inşallahh :KK16::KK16: istanbula gidecek olursam eğer mutlaka adres alacam senden :KK34: iş yerindeki sıkıntılar da inşallah tez zamanda düzene girer, hatt aklımdan geçti, keşke istanbula taşınsanız, şuan orda bi iş imkanı da var, şu insanlardan bi kurtulsanız ne rahat edersiniz yani de inşallah hayırlısı olsunn :KK16::KK16:

neslicim de yeni bir programa başlamış, en yakın zamanda bende inceleyecegim mutlaka :KK34: menulerin gayet güzel gözüküyor, eğer böle bişeyse o diyet ben seve seve uygularım yani :KK1::KK1:

duygucum da düzenini oturtmaya çalışıyor, ev fotografları da istiyoruz tabi en yakın zamanda :KK1::KK1: duygucum soruna da cvp vereyim :KK34: büyük şehirde yaşamak istemezdim sanırım, o yuzden adapazarından memnunum ama orda da çok fazla aile akraba var biraz sıkıntım o yuzden :KK50:o yuzden adapazarına yakın sahil kenarında bi yerde yaşamak isterdim, amasra olabilir, karadeniz ereğli olabilir, çok fazla uzaklaşmadan :KK34:istedigim zamn aileme yakın olayım, istemedigm zamanda kendi evimde olayım. hatta emrahla da böle bişey düşündük ama işte malesef bırakıp gidemiyoruz adapazarını, o yuzden böle hayal olarak kalıyor sadece :KK43::KK43: ama desen ki dünyada görmek istedigin yerler, ohooo,ben her sene 1 2 yer olarak dunyayı yavaş yavaş dolaşmayı çok isterdim :KK34: özellikle venedik paris ve yunanistan çok merak ediyorum gerçekten :KK17:

cemrem de diyete ayen devam ediyor, gerçi burda artık sadece diyet yok herşey var ne de güzel olduu :KK16::KK16: herkes herşeyini anlatsın bakalım artk :KK33::KK33:

taze anneler de aramızda oohh daha ne isteriz kii :KK16::KK16:

Hoşgeldin Nurdancım, programı incele valla, pek güzel:KK34: Mevsimlerden Roma diye yazınca çıkıyor zaten:KK34: İlk 12 gün bu formatta devam edecek, sonrasında biraz farklılıklar olacak.
Sen bitirdin mi projeni? Geçmiş olsun diyelim mi artık:26: Ben de çalışma planları oluşturuyorum, arka arkaya yapılacak o kadar iş var ki, öyle olunca da gözümde büyüyor:KK37:

Hoşgeldin Nurdancım, programı incele valla, pek güzel:KK34: Mevsimlerden Roma diye yazınca çıkıyor zaten:KK34: İlk 12 gün bu formatta devam edecek, sonrasında biraz farklılıklar olacak.
Sen bitirdin mi projeni? Geçmiş olsun diyelim mi artık:26: Ben de çalışma planları oluşturuyorum, arka arkaya yapılacak o kadar iş var ki, öyle olunca da gözümde büyüyor:KK37:

değişiklik derken zorlaşacak mı yoksaa :18::18: inceleyecem canım da once bi kendimi hazırlamam lazım ruhsal olarak diyet olayına, bikaç gündür yine hiçbişey yememe modundayım çünkü, ortasını bulamıyorum :18:

projeyi dün teslim ettik canım sonuçları bekleyecez artk, çok umutlu deilim ama olsun denedik en azından :KK34: şimdi bikaç bişey daha var ama biraz dinlenmem adapazarına gidip kafamı toplamam lazım, sonra gerisine bakacagız :KK34: kocaeli üniversitesinde yüksek lisansa başlama ihtimalım de var falan, bakacaz yani :KK34:

ayy anlıyorum valla senii, yavaş yavaş başla bakalım da inşallah biter gider :KK34:

slmmm tatlılarrr nasılsınızzzm ben tartımın pilini değiştirdim 700 gram fazla çıktımm ... pil gazabına uğradım anlayacağınız bebek yüzünden 1 haftadır pilateste yapamıyorum zatennn

Merhaba kızlar, topiğimiz ne kadar sakin böyle, nerelerdesiniz bakayım:26: Herkes iyidir inşallah. Ben dün iş çıkışı pazara gittim, sonra balık pişiren bir yerde ızgara balık yaptırdım:KK56:, akşam da telefonda ailevi meselerle uğraştım:KK19: Dolayısıyla da çok yorgun hissettim ve erken yattım ama hala dinlenebilmiş değilim.
Pazar gerçekten çok güzeldi, coştum zaten:KK1: Bolca yeşillik, haşlamaya uygun sebze falan aldım, iyi oldu. Bu programda değişik sebze ve meyvelere ihtiyaç duyuyorum. Dünkü menümü de paylaşayım bu arada;

Kahvaltı:
- 2 dilim çok tahıllı ekmek
- 1 dilim beyaz peynir
- 6 siyah zeytin
- 2 cherry domates (üzerine 1 tk zeytinyağı)
- 1 avuç maydanoz
- 1 tatlı kaşığı vişne reçeli
- 1 fincan şekersiz, sütlü neskafe

Ara Öğün:
- 1 armut
- 10 fındık

Öğle Yemeği:
- 1 kase erişteli çorba
- 3-4 kaşık çılbır (haşlanmış yumurta, üzerine yoğurt, yağ)
- 3-4 kaşık z.yağlı bakla
- 2 kaşık yoğurt

Ara Öğün:
- 3 tane form tahıllı bisküvi

Akşam Yemeği:
- 1 ızgara levrek
- 1 büyük kase salata (1 kaşık z.yağı ve nar ekşisi ile)

Su tüketimim 2.5 litre, adım sayım 10500.
İlk iki gün zorlanmıştım ama dün çok rahattım, hatta ara öğünleri hiç açlık hissetmediğim halde sırf programa uymak için yaptım. Akşam da balık ve büyük boy salata çok tok tuttu, eskiden olsa üzerine mutlaka tatlı birşeyler yerdim ama yemedim:KK34: Hatta eşime birisi Bursa'dan kestane şekeri getirmiş, tadına bile bakmadım, yarın ara öğünde yerim dedim ama sabah getirmeyi unuttum:KK1: Şimdilik halimden memnunum yani, bir de güzel güzel kilo verirsem daha da memnun olacağım:KK16:

ayyy kk nın yeni düzenine göre begeni yapamıyorum yaa :KK53::KK53: başka mesajları değerlendirmem lazımmış o ne demkse :KK47::KK47:

neslicimm ben seni görmemişim meger sen buralardaymışsın sevindim seni gördüğüme :KK16::KK16: düzenin tam oturdu valla en güzel, haftaya bende başlıyorum inşallah, güzelce bir inceleyip kendimi motive edip başlıyorum, şubat ayı geldi sayılır, ardından mart nisan yani bahar aylarıı, kıyafetler incelecek falan ıskıntılar büyükk :KK53::KK53: o zamana kadar halletmem lazım :KK53::KK53:

biraz can sıkıcı şeyler olmuş ama hiç takma canım benim, tez zamanda düzelir inşallah :KK34: ayrıcaa evet yaa kimseler yokkk :KK53::KK53: filiz gündüzleri giremeyecek zaten dün akşamda yorgundur belki ama nerde bizim taze annelerimiz :KK47::KK47: cemremm, duyguu :KK47::KK47:

Eş zamanlı gelmişiz muhtemelen Nurdancım:KK34: Filiz dün spora gitmeyecekti ama evde işlerini halletmiş olabilir, Duyguş ta yok bu sabah, çıtır anneler ve Cemrem de gelmemiş:26:

X