Eski dostlar ile hayata dair her şey

canımmmmmmm hem kalabalık hem cocuklu oy oyyyyyyyyyyyyyy dusunemıyorum bıle. ALLAH guc versın sabır versın canım.

oglusun yaramazlastı mı buyudukce ??????

canım bu haberı duydum cok da sevındım kılo verme derdın yok ama guzel bır beslenmeyı ogrenmen cok ıyı olacak tabıkı pko ya gore. gelısmelerden haberdar et bızı emı, ıns senın dıyetısyenın de cemremın kı gıbı ıyı cıkar

duyguşum yemek yapmayı biliyorum ben, yani evim yemeksiz kalmaz, çeşit sayım azdır belki ama onları da zamanla genişletirim sanırım ama misafir agırlayacak kadar ne yemek bilgim ne de pasta börek bilgim varr benim ıskıntım o yanii

daha evlenmeme var aylarr, ben şimdiden evime gelecek misafirleri dert etmeye başladım yuhh bana

Bayıldım menüye bayıldımmmm biraz fazla çeşit var bence ama hepsi harika şeyler şimdiden ellerine sağlık canım
sağ ol canım fazlamı gerçekden hımm eleyim o zaman bazılarını

çalışmak istiyorum bu yüzden evde okadınlara baktıkçaa iş yapasım geliyor ay birde bir tanesi okullar ara tatilde kaç gündür yoktu gelir gelmezz cam silmeye attı kendini yuhh dedimm içimden

hemde ne yaramaz bu yıl yazlığa gitmem dedim şimdiden herzee anneme bile yatılıya gitmem herhalde değşet birşey olduuu
diyetisyene ilkkezgitcem özellikle vucuddaki yağ kas oralarını merak ediyorum birde gerekli tahlillerimin sonucunda diyet listemi

oo ee biliyormuşsun işte tamam ben hiç bilmiyorsun sandımm
sen müsafir işinde bana pas at ben ana pratik ama güzel tariflerimden yollarım hepsi ölçülü %100 güzel ikramlıklar

Doğacım bu arada diyetorfoz diye bir blog var, sahibi de mevsimlerden roma listeleriyle zayıflamış, bloğu bir çeşit günlük gibi paylaşmış, menüleri de var, oradan da fikir alabilirsin canım

aynen canım benı de yadırgamayın ama sevmıyorum ben de boyle seylerı. o gun uyuma numarası yaptım valla, baktım saat 9 halen aramıyorlar. uyudugumuzu anlayınca gıttıler kaldı kı esım gercekten uyuyordu ben de her an uyuyacak durumdaydım.

nurdancıgım duyguya da neslıye de katılıyorum lutfen az esya al, hepsının tasınması da yerlesmesı de temızlıgı de zor oluyor neslının evı sade, rahattı mesela. bence boyle dusun. ben cok pısman oldum sonradan. hatta su an buyuk ev ısteyen bırı olarak buyuk ev de ıstemıyorum ama kucuk evde olabılmem ıcın vıtrın vs sacmalıklarını atmam gerekır cunku salondakı esyalarım cok buyuk benım. asıl sorun bu. bu evın salonu bıle dar oldu valla dusun. toz bellı etmeyen acık renkler al, az esya al, dekoratıf seyler ve renkler ıle canlandırabılırsın ama lutfen az esya al.

evlılıge de gelınce bence enazından bırkac ay daha emrahtan hareket bekle. babana gelınce normal, hem evlenmenı ıster hem duydugunu ıcın ıster durumundadır anneler zaten hemen hazırlık derdındeler hatta sevıyorlar bu ıslerı. sen sımdılık boyle devam et, haa emrah gecıkırse yenıden dusunursun neler yapabılecegını. benımkı aceleye geldı ama mecburduk bır bakıma. sımdıkı aklım olsa ılıskımı doya doya yasardım her hazırlıgımı yavas yavas sakın ve eglencelı yapardım

Duygucum bence çeşit gerçekten çok, 3-4 çeşit yeter bence. Gerçi sizin alışkanlığınız nasıl bilmiyorum ama senin menü çok kalabalık, hepsinden yiyemezler bence.

ben ve esım de cok severız bu tur ıslerı. yardım ısteyen olursa uc kısı olduk deseneeeeeeeeeee ben annemden alısıgım cunku babam fısı bıle takamayacak bır adamdır her ısı annem halleder ben de alısmısım annemden ama esım asıl cok cok becerıklıdır sen zaten dıyorum tam bır muhendıs hatunsun dıye pratık hızlı cozumler, el yatkınlıgı.

canım cok yoruldum yıprandım ama hersey ıyıydı sukur oyuzden sesımı ıyı almıssındır bugunlerde daha dusuk sesım aslında arasan sasırırsın

canım calısmayacak olsan bıle bence sen onlara takılma. sadece temızlık yaparak gunu gecırmek ya da kendını mutlu edebılmek gıbı bır zaafları olusmus belkı de. sen bosver onları. tamam cok tıtızsın ama onlar gıbı de kendını helak etme lutfen.

ha dogru bu yıl tatılde de yaramazdı zaten. demek kı ıyıce artıyorrrrrrrr ALLAH yardımcın olsun canım. cocuk her yasta farklı zorlugu olan bırsey demek kı.

yok yok cok ıyı olmus zaten col bılgılı bılınclısın daha da bılgıleneceksın ıste ne guzelllll

Duygucum bence çeşit gerçekten çok, 3-4 çeşit yeter bence. Gerçi sizin alışkanlığınız nasıl bilmiyorum ama senin menü çok kalabalık, hepsinden yiyemezler bence.

aslında haklısın kendimi yormaya bayılıyorum ben yaaa ben gerçekden menüyü elden geçireyimm ya halamlar 8 yıldır evliyim ilkkez evime gelecekler bir halm daha önce bir kere geldi diğeri ilkkez gelcek bazı kuzenlerimde ilkkez gelecek ondan çoştum galiba sence hangilerini eleyimm???

oo ee biliyormuşsun işte tamam ben hiç bilmiyorsun sandımm
sen müsafir işinde bana pas at ben ana pratik ama güzel tariflerimden yollarım hepsi ölçülü %100 güzel ikramlıklar

müthişsin duygucummm kesinlikle çok iyi olur valla böyle tarifler benim için anneme desem o kesin ben yaparım sen uğraşma der, bende öle olsun istemem, o yuzden pratik tarifler hayat kurtarır canımsın

oturma odası fikri bian gözlerimin önünden geçti zaten sonra kaçarak uzaklaştım o fikirden yookk ben o kadar kalabalıga gelemem zaten, rahat bir salonum olsun bide mecburen yemek masası işte bana yeter o kadarı

geçen gün bile konuştuk eylül yada ekim konusunda emrah benden daha hevesli, bana kalsa 2015 in baharına bile erteleyebilirim ama o istemiyor. aslında ben de sadece hazırlıklar sıkışacak die istemiyorum, yoksa biran önce olsun bitsin, bu gerginlikler bana fazla gelir

amaa işte bu isteme meselesi ne zaman olur nasıl olur onu hiç konuşmadık. sizden aldıgım tavsiyeler doğrultusunda da ben açmıyorum konuyu zaten. elbet bi zaman der bana ne zaman gegelim die o zaman sorarım annemlere, şimdiden boşuna telaşlanmasın kimse yaa keşke yakınımda olsaydınız mobilya konsuunda eşyalar konusunda falan da yardım ederdiniz bana

duygusum ben mısafırlık olaylarını anlamam hazır kurabıye alıp ıkram eden bırıyım ardından meyve. oyuzden neslı fıkır versın ama bana da fazla geldı canım bıraz ama bırsey demedım cunku sen dolu dolu menu hazırlıyorsun herzaman.

ben geleyım hem kız hem sev hem kucaklaaaaaaaaa

sana katılıyorum ınsan zamanla degısıyor bızım evde ev yogurdu ev yapımı recel hatırlamam gıbı. ama ben bunlara heves edıp yaptım bıle. oyuzden nurdancıgım dert etme. hanı anne olunca dogal bır becerı gelıyor dıyorlar ya cok sevdıgın bır ınsanla evlenırsen sevdıgın bır evde oturursan en hamarat hatun olursun gor bak.

erkek çocukları yaramaz oluyor derlerdi harbiden öyleymiş eşşek sıpası işine geldimi hayatım benim güzelim benim kalbim benim diyor işine gelmeyin anne şenden neflet ediyorum baba anneme kız diyor nerden öğrenmiş nefret kelimesini anlamıyorum

canı çalışsan bende hazır alırım kimsede kusura bakmazz evdeyim yaa oyüzden deliriyorum

olsun burdan da yardımcı oluruz kokoş ve incik boncuk seven, renk uyumu seven ben...... sadelık ve kuğu gıbı bır ev ıcın neslı varrrr... evını taze taze kurmus ıcımızde en taze bılgılı olan dekorasyondan anlayan tecrubelı zevklı modacı duygu varrrrrr

bak oldu bıleeeeeeeeee

heee horrorr dedin beni kaybettin duıyguşş

neoldu daaaa
okey anlaştık o zamannn yeni gelinden ikramlar güzel olurrr hem

açtım kollarımı bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…