Eski dostlar ile hayata dair her şey

ya bır yasında cocuk alo alo dıyıp herseyı kulagına goturuyor kırkır gorunce alıyor halıyı kırkırlıyor ve hatta ıcındekı sacları cekıyor temızlıyor yanıııııı hercocuk ayrı bır canavar ya sımdı, gozum korktu vallaaaaaa herseyı yapıyorlar herseyı anlıyorlar duyuyorlar goruyorlarrrrrrr
sen mısafırlerı alma bıle benceeeeeee daha once cok agırladım sızı, kotanız doldu dersınnnnnn

yaa benim koca kafaa bide hamur işi seviyomuş paşamm benim önüme börek koy ben senden başka bişey istemem dio sanki 40 yıllık fırıncıyım ben işi de baştan sıkı tutmak istiyorum aslında, evde sevmedigi bişey olursa annesi nasıl olsa aşağı katta olacak gidip orda yerse çok bozulurum kavga eda ederiz kesin o yuzden evde onun sevecegi şeyler olması lazım, yavaştan öğreneyim bari ben bunları

benim evi hep bir elden kuracaz o zaman yaşasıınnnn

neoldu daaaa

okey anlaştık o zamannn yeni gelinden ikramlar güzel olurrr hem

açtım kollarımı bekliyorum

izleyemiyorum ben korku filmii paranormal activity i ilk izledigimde tam sahurdan önceydi, sonra hepimiz kalktık sahur yapıyoruz, kardeşimin ayagı degmiş bana masada Allahımmm benden bir çığlıkkkk bişey dokundu bana bişey dokundu feryat figanım evdee o zaaman anladım ki korku işleri bana göre deil, yüreğim kaldırmıyo benmm :26::26:

valla ev nasıl oldu görünce değerlendirirsiniz elbet ben eşyalara 5 yıl ömür biçtim hayatımın bu dönemi yani 20li yaşlardan çıkma arifesinde içimde biraz kokoş duygu varmış oysa başlı başına sadelikden yanaydım 35 geldiğimde daha yalın sade tarza geçerim herhalde
demeye getirdiğim ev dekorasyonumda ben neslinin çizgisini sevdim

ayyyyyyyyyyy nasıl ozlemısım burda sızınle sohbet etmeyııııııııııııııııııııı
bende bende bendeeee

canım cok cok gecmıs olsun allah beterınden korusun duygunun ıs olayı, neslının dogum gunu, babanın hastalıgı bunları gec ogrendım cok uzuldum sızlerın yanında olamadım dıye. ne cok sey kacırmısım zatennnnn baksana, guya sık sık gorusuyorduk da ama burdayken uzun uzun yazmak daha ıyı oldugu ıcın hayatı daha fazla paylasabılıyoruz ıste.

Duygucum madem sordun, alıcı gözle bakayım menüne Bence

Mercimek köftesi, marul ve limon süper
rus salatası (aslında ben olsam yoğurtlu bir salata tercih ederim, mesela yoğurtlu havuç salatası gibi, hem daha kolay, hem daha sağlıklı)
Portakallı kurabiye (güzel fikir)
Kırpık ne bilmiyorum ama anladığım kadarıyla bir çeşit börek, ya bunu ya patatesli böreği yap bence, ikisi birden çok.
Bence profiterole de gerek yok, hele kendin yapacaksan çok zor bir şey, onun yerine bisküvili bir pasta yapabilirsin mesela.

Benim önerilerim bunlar, ben de epey misafir ağırladım ama sen daha tecrübelisin, son kararı sen vereceksin en güzel şekilde

super freshın hazır boreklerı var ondan al sen ona paket pakettttttttttttttt

evet evet beraber kuracagız ınsaallahhhhhhhh

kız borek falan cok kolay sıpsak ogrenırsın merak etme canını sıkma bunları kafaya takıp daaaaaaaaaaaa

yaaa lütfen böyle diyip de daha da çok utandırma benii senin telaşların belki hepimizinkinden de fazlaydı canım olur mu öle şeyy hem biz bi yere kaçmıyoruzz yaa yazdık yazdık seni bekledik dedikodusunu yapmak için iştee

ayy ne bileim ben fazlasıyla takıyorum bunları yaaa biraz sanırım kaynana alt katta olacak die takıyorumm, bidee ne bileim begenir mi begenmez mii, bambaşka bir hayat olacak, adam mızmızz sebze hiç yemiyoo yemek düzeni korkutuyo sanırım beni biraz

ya ben bayılıyorumzaten o dizi geç yayınlanıyor biliyorsun ben korku filim aşığı biriyim birde üstüne gidiyorum nurdan lambayı kapatıyorum gece izliyorum sadece üç harfli fimleri gündüz izlerim şimdi sor sana 30dan fazla hit korku filmi sayayımm hepsi on numara benim için ama ben psikolojik gerlim daha fazla sevdiğimi anladım sonuna şaşıracağım filmler

guzel olmaması ımkansız canım sen bızım modacımızsın senın elınde kotu sey cıkar mı ya ,,,,,, murdum mutfak mı okudum bır araaaaaa bak bayıldım bılıyorum ben cok sevıyorummmmmmm

ben de ılerde bu esyaların hepsını atıp neslınınkı gıbı az sade ve oz dusunuyorum valla kesınlıkle......

hatuna asık mı olduk neeeeee sesıne bayılıyoruzzzz gulusune bayılıyoruzzzzzz menulerıne bayılıyoruzzzzz cızgısıne bayılıyoruzzz

ıyı geldı mı bakem sanaaaaaaaaaaaaaaaa buuuuuuuuuu bana cok ıyı geldıııııııııı, beraber oturmusuz sohbet etmısız kadarrrrrrrrrr

hatunlaarrrr, aranızda sevgililer günü kutlayacak olan var mııı yada eskiden kutladıysanız bana fikir verebilir misiniz ben bu adama ne yapsam sevgililer günündeeee :44::44:

psikolojik filmlere bayılırımm, hatta enn favori filmim bile bir psikolojik filmdir ama gerilime gelemiyorum sanırım :18::18: hele 3 harfliler falaann amaaann benden uzakkkk :18::18::18: gerçi korku filmi tavsiyesi alırım senden, emrah la izlerim belki tatile gittigimizde

ayyyyyyyyyyy nasıl ozlemısım burda sızınle sohbet etmeyııııııııııııııııııııı

Ben deeee Çok güzel oluyor böyle, çamaşır yıkandı asmadım bile, beklesinler, ayaklanıp bir yere gidemezler nasılsa Daha sık toplaşırız bundan sonra inşallah

Ben de Nurdan'a katılıyorum, biraz heyecan, gerilim iyi ama ben de çok etkileniyorum, rüyamda korku dolu anlar yaşıyorum sonra

ya ben senı anlıyorum mısafır gelecek olsa kafayı yıyen bır tıpımdır mesela ben. oyuzden sen yakın olacaksın dıye boyle dusunuyorun kaynanan anlayıslı ıyı bırı olursa hıc sıkıntın olmaz sana ogretır bıle. benım kaynanam boyle. arkadasımınkı de. emrah a gelınce ıste yeme alıskanlıgı sorun olabılıyor bıraz sen ona uyacaksın bıraz o eskı duzenını bırakacak oyle oyle bır yeme duzenınız olacak

ay cok guldurdun valla benııııııııı son cumlenleeeeeeeeeee

aynen gerılım ya da korku ben de ızleyemıyorummmm

aynı durum bende de var. hasta kocayı da yatırdım yarımyamalak. :44:

iyi fikir

geldimmmmmmmmmmmmmm

herşeyin yeri farklı ben en çok spy özlüyorum

kırpık bu neslim, profiterolüde kendim yapıyorum hazır sevmiyorum ben

cadıııı
valla aşk değilde benimkisi hayranlık banyom mürdüm mutfakğıda kırmızı detaylar almaya başladım

hatunlaarrrr, aranızda sevgililer günü kutlayacak olan var mııı yada eskiden kutladıysanız bana fikir verebilir misiniz ben bu adama ne yapsam sevgililer günündeeee :44::44:
yok canımm eskidendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…