Eski dostlar ile hayata dair her şey

ayy yokk canımk burda agladıgım kadar dert etmiyorum zaten merak etme emrah benm kredi kartı gelince alırız falan dedi ama dostla ye iç alışveriş etme demişler o yuzden almam tahminimce daha bi süree :44: ne zman nasip olursa artk

yaa topuklu ayakkabı benm de hep içimde, ayaktan dolayı giyemiyorum ama işte canım istiyor aslında insanın duruşunu bile değiştiriyo yaa ne güzel bişey inşallah bitgun ikimizde topuklu ayakkabılarımızı giyinip geziniriz dogacımm

neslinin doğum gününü kutladıkdan sonra hastaneye gittim sonrada müsafir gelecek diye internet sitesine daldım oya aklımdaydı haber vermek..

haaa bu arada en son telefonla konuştuğumuzda yani güzel haber vermiştinya o gün sana anlatacağım çok şey var dedim ama malsef araya eşinin ayağı hastane senin üzgün günlerin denk geldi ben duygularım kolay ifade eden biri değilim bilirsin üzgünlüğün üstüne yazamadım

ayyyyyy sekersız mısır gevregını dusunemıyorum bıle. ama mıgrosda vardır bulmak acısından. bakalım yıyebılecekmıyım

ayyyyyy yulaf ve keyıflı kahvaltı

hosbuldum canım hosbuldum gelemedım ama aklım ve kalbım hem burdaydı haber alsam da burda ne yazıyorsunuz merak edıyordum ıste valla

hepimizden razı olsun

amin...
çok yakındaaaa :)))))

ha haaa süpürge alamadım bir türlü yaaaaaa :)))))

yuppiiiiiiiiii

teredütsüz oğlum ve babam

alırsın ınsaallah canım yakında.

fıkır edınınce bana da soyler mısın

oglusun cevabından emındım. senı de tanıyorum demekkkkkkkkkkkk sadece baban aklıma gelmemıstı

sağ ol canımm inşallah öyle olur Rodi battı tabi önceden haberi varmış batmadan önce açtı dükkanı iyimiş işlerde sıra evlilikde arayış içerisine girmeye başlamış

canım ınsaallah en kısa zamanda gorumce ve hala olursunnnnnnnn. bana sanırım hıc nasıp olmayacak herkese nasıp olsun ınsaallah

Sağol canım, istikrarlıydım da 2. liste bozdu biraz beni Bir de bu hafta hem sapmalar oldu, hem hareketsizlik ama başa dönmedim, kaldığım yerden devam ediyorum.

Ayyy ne güzel şeyler söylemişsiniz öyle, utandırdınız beni Ben ikinizi de alayım yamacıma masal okuyayım size, sıcak süt te içeriz birlikte

Kırmızı baharatlık çok güzel bir fikir bence Duygucum, güle güle kullan canım

Kızlar kardeşim patron oldu red kidss diye bebek magazı açtı muğlada yakında internet'den satış yapcak wep adresi yaptırıyor bittiğinde linkini atarım belki işinize yarar

yenı ısı hayırlı ugurlu olsun kardesının. bol kazanc versın ınsaallah RABBIM. elbette faydalanırız hedıye alıyoruz okadar bebelere, kardesın kazansın yaaaaa ne guzel. hele ben de bekleyen 4 hedıye var dusunnnnnnnnn

alırsın ınsaallah canım yakında.

fıkır edınınce bana da soyler mısın

oglusun cevabından emındım. senı de tanıyorum demekkkkkkkkkkkk sadece baban aklıma gelmemıstı
söylerim mutlaka ama alamam herhalde en azından bu ay batırdım kocişi

ay olur dedimya uzun hava bile çekebilirsinn hele süt de varsa ben döne döne uyurum artık
ay evet evimde en çok onları seviyorum hemde çok kolay yemek yaparkenn hemde görsel olarak çok güzel gözüküyorlar

canım ınsaallah en kısa zamanda gorumce ve hala olursunnnnnnnn. bana sanırım hıc nasıp olmayacak herkese nasıp olsun ınsaallah

canım orası hiç belli olmazz

benım sıyah, lacıvert, gri genelde ozellıkle kışın. ama yazın kavun rengı, pembe, su yesılı herseyı gıyıyorum. mavı eskıden cok gıyerdım ama sımdılerde kendıme hıc guzel bırsey bulamıyorum şöyle guzel mavıs. ancak koyu lacıvert bulabıldım uzun zamandır maalesef.

aminnn canım sizinde bol bereketli olsunn ..

aboooo battın deseneeee

yok yok ben senı ılk kez boyle goruyorum harıka devam edıyorsun sapmalar olsa bıle bence anlamsız su asamada.

buarada canım tekrar tekrar yenı yasını kutluyorum sana ugurlu bereketlı gelsın bol saglıklı bol guluslu bır yıl olsun seneye dogumgunune kadar ınsaallah

ayyyyyyyyy bu yorgunlukta ve senın senın ve masal nasıl ıyı gelırdı yaaaaaaaaaa

o zaman en kısa zamanda hem ayakkabılarımız hem telefonlarımız olsun ınsaallah dıyorummmmmmmmmm

bende neslinin sesini duymak istiyoruummmmmm :84: :84: beni de sesiyle büyülesin istiyoruummmmm :84: :84:

oyy oyyy bugün başlıyor koşuşturma ütü ile açılış yapıcam biraz sonra yarın köşe bucak temizlik yarın akşam bazı ikramların ön hazırlıkları cuma sabahın köründe ikramlar hazırlancakkk ay hale hazırda gelmek isteyenler var daha

yardıma geliyorum heemeeennnn

kızlar hepinizi hayal gücünüze davet ediyorum şimdi alo nesli hattı olsa depresif yada yorgun yada enejisi düşük olan bu hattı arasa nesli konuşsa konuşsaaa ay ne güzel olurrr kendimi telefonun ucunda gevşemiz hayal ettimm

yok canım alınmadım sadece uzak kalmak uzuyor kızıyorum sartlara ve olaylara. neyse ben kızmayım, malum bır kızmaya baslayınca benım kızmalara tovbe tovbe ALLAHA kızmaya kadar gıdıyorrrrrrrr:26: ( yasam kocunun dedıgı gıbı )

gecen haftasonu ben de aynısını yaptım bır suru gıyılmeyen sey cıktı. hepsını toparladım ben durumu olmayan komsularıma verıyorum dolaplar rahatlıyor valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…