Eski dostlar ile hayata dair her şey

cel daaaaaaaaa hem sende gelin olunca sonu görünmeyen müsafir trafiğine karşı idmanlı çıkarsın

geçen gün emrahaa acabaa yemek odası almasak mı bize kimse gelmez yemek için misafirlige dedim bana bir bakışı vardı görmeliydinizzz manyaga cattım dedi heralde

valla temizlik falan bi derece de duyguşum ikram hazırlama işlleri pek bana göre deil sanırım, ne o kadar çok çeşit düşünebiliyorum ne dee onları yapacak beceriye sahibim nasıl olacak bu işler hiç bilmiyorum

alırsın ınsaallah canım yakında.

fıkır edınınce bana da soyler mısın

oglusun cevabından emındım. senı de tanıyorum demekkkkkkkkkkkk sadece baban aklıma gelmemıstı

Yaa evet ben de şaşırdım Duyguşun cevabına, oğlum ve eşim cevabını bekliyordum ben

canım ınsaallah en kısa zamanda gorumce ve hala olursunnnnnnnn. bana sanırım hıc nasıp olmayacak herkese nasıp olsun ınsaallah

Aaa neden öyle diyorsun kuşum, hiç belli olmaz o işler

bende neslinin sesini duymak istiyoruummmmmm :84: :84: beni de sesiyle büyülesin istiyoruummmmm :84: :84:

Nurdancım beklentini yükseltme bence Hem Duygunun hem Doğanın enerjisi yüksek, benim sesime de yansıyor demek ki En kısa zamanda seninle de konuşalım ama Ben de merak ediyorum seni:44:

Ha ha bak bak, canım benim senin de enerjin çok yüksek inan, bana da yansıyor Yoksa cadı hallerim de vardır ki evlerden ırak

olsuunn benm de enerjim yüksek eminim ben de çok severim sesiniii

Kolay gelsin canım, sen çok beceriklisin maşallah eminim çok güzel şeyler hazırlayacaksın Fazla yorma kendini, evin zaten tertemiz, temizlik işini abartma, şöyle üstünden yap yeter Ben akrabalardan uzak olduğum için bu şekilde fazla gelen olmamıştı, senin kaçınılmaz Ayrıca biz de geleceğiz daha ben mercimek köftesi istiyorum sadece, başka bir şey istemem

gecen haftasonu ben de aynısını yaptım bır suru gıyılmeyen sey cıktı. hepsını toparladım ben durumu olmayan komsularıma verıyorum dolaplar rahatlıyor valla.
iyi yapmışssın

cano ben yumurtayı bile kabuklu kırardım yemekde değişik şeylerde iddialıyım mezelerde iddialıyım birde pasta tatlıda ama börek anam babam usulu yemeklerde iddialı değilim sende olursun emin ol

bu yoruma cevap vermeme hakkımı kullanıyorum

Ben de senin eşin diye cevap vermeyeceğinden emindim Kesinlikle tanımışız birbirimizi

ya sevıyorum hele amelıyat , dusme olunca ıcım burkuldu benım sefkatım daha fazla ona karsı sevgımden cunku ben asık olarak evlenmedım bır de malum gel gıtlerı olan bır ılıskımız var en sevdıgım ınsan olması bıraz zor bu durumda.

Nurdancım yemek masası lazım, hem siz kullanırsınız, hem misafir gelince kolaylık olur, eee sizin de tüm akrabalar aynı şehirde, yatılı misafirin az olur ama yemeğe, çaya gelen çok olur İkramlıkları hazır alırsın olur, iyi bir pastane bul yeter Öğrendikçe de istersen kendin yaparsın

yaaaaaaaaa canım offffffffff ben de hıc sevmıyorum valla mısafır. cunku mısafırı once hazırlıgı sonra agırlaması derken ne konustugunu anlıyorsun ne ozlem gıderıyorsun bu acıdan da sevmıyorum bır de tertemız ev kırlenıyorrrrrrrr yaaaaaa sonra.

yorgunum bıtkınım ama olmedım yardıma gelıyorum hemennnnnnnnnnnnnnnnnnnn

aminnn canım sizinde bol bereketli olsunn ..

aboooo battın deseneeee

ya sorma canım, ıkı tane de ev hedıyem var ustelık hem bebısler hem evler yıllandı resmen. malum herkesın dedıgıne cok kopuk yasıyormusum ıkı yıldırrrrrrrrr yogunluk ve dıyetı bozacagım korkusuyla gıtmıyorum malummm akraba vs kolay kolay.

genel istek üzerine yarınki menüde mercimek köftesi var

rus salatası
mercimek köftesi+ marul+limon
portakallı kurabiye
kırpık(peynirli)
baklava yufkasından patatesli börek
profeterol
ev yapımı limonota
çay+kahve+nescafe

yaaa benim içim rahat etmez kör olasıca tozlar geliyor birde malum oğlan ben sdiliyorum o elliyor parmak izi camlarda dolaplarda

eveettt bu pastane fikrini çok sevdimm baya bi işime yarar kesin

yemek masası lazım tabi canımm, ben emrahın o kadar ciddiye alacagını düşünmeden söyledim o bildigin şoka girdi yanii yoksaa kesinliklee misafir olur bzimm, herkes ben evleneyim de onlara hizmet edeyim diye bekliyorr

ay neslim sen bi gel ben sana neler yaparım kızlar topikçe gelin banaaa

ayyyyyyyyy bu nasıl bır becerıdır yaaaaaaa maasallah canım. ben cok guzel uydurma yemekler yaparım yemeklerımde lezzet de vardır ama pasta borek ısını hıc denemedım dıyecek kadar az tecrubem var maasallah ellerıne saglık canımmm

gozlerını kapatsak mı acaba senınnnnnnnn

canım menulerını cok ıyı ınceleyemedım ılk fırsatta daha detaylı ınceleyecegım ama herzamankı gıbı kalem gıbı mektup gıbı yazmıssın valla.

haftaso boyu yogun gecmıs yorulmussun ama eglencelıymıs anladıgım kadarıyla. bu hafta hepımız dınlenmeye calısalım kızlar. haftaya guzel baslayabılmek ıcın.

canım ya o ne oyle. ben de neslıye katılıyorum cam dedıgın oyle detaylı temızlıkte olur bence de, o ne oyle yaaaaaaa sureklı temızlık. valla calısmıyor olsam da oyle olmazdım ama sunu da farkettım kı uc dort gun evde durunca bıle sureklı gozume bırseyler takıldı ıs yaptım normalde gozume takılmıyordu ısten gelınce ya da usenıyordum ama yorgunluktan canım cıkmıs olsa da esımle ılgılendıgım gunlerın hepsınde fır fır dolandım evın ıcınde. cok sasma ama bakacak olursan ısteeeeeeeee

cemrecıgım gozunuzaydın ALLAH hayırlı bır omur versın ınsaalla bebıse. en kısa zamanda senden de haberler alacagız ınsaallah ve benım ıcımden de aynı sey gecıyor duygu gıbı. kızın olacak dıye dusunuyorum bızlerı haberdar et ınsaallah hakkınızda hayırlısı olsun canım, aklımdasın duamdasın su an senı ıyı anladıgım ıcın.

Bayıldım menüye bayıldımmmm biraz fazla çeşit var bence ama hepsi harika şeyler şimdiden ellerine sağlık canım

gel gellllll bi köşede otur ama yakınımda ol yeterki uazakda değil
gelmesi ayrı yorgunluk gitmesi ayrı bakalım ev cuma akşamı ne durumda olcak

bir gün bnde bu hallerimi görebilirim inşallahh

görürsün en kötü aç kalmamak için birşeyler yaparsın benim gibi seversen döktürürsün ben mutfağı seviyorum hele şimdiki mutfağımla yemek hazırlamak çok zevkli evini seversen yemek yapmayıda seversen oldu bu iş

sağ ol canımm seviyorum böyle şeyler yapmayı yaaa şöyle gitsek 8 yıl öncesine annem senden birşey olmaz derdi şimdi şokda hatun hele arkadaşlarım ben böyle evde ev hanımı modunda müsafir ağırlıyorum hepsi şoktalarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…