Eski dostlar ile hayata dair her şey

yokkkkkk ya uzulme okadar. allah baska dert vermesın ha heveslendın anlıyorum ozellıkle ben de buaralar telefona takan bırı olarak ama olsun uzulme canım

ha ben de almaya calısıyorum planlar yapıyorum dur bakalım bır aksılık cıkacak mı cıkmayacak mı bılmıyorum ertelerım olmazsa bır kac ay ıste.

soruya cevabım olarak da çok şık bır topuklu ayakkabı. uzun zaman ayagımdan dolayı korkup sadece duz ayakkabı gıydım sonra almaya musaıt duruma geldım saglık acısından ama sımdı de alamıyorum cunku ayaklarım agrıyor cabuk yoruluyor hemen malum bu kıloyu tartmak zor. hem halen korkularımı atlatabılmıs degılım.

ayy yokk canımk burda agladıgım kadar dert etmiyorum zaten merak etme :KK1::KK1: emrah benm kredi kartı gelince alırız falan dedi ama dostla ye iç alışveriş etme demişler o yuzden almam tahminimce daha bi süree :44: ne zman nasip olursa artk :KK34:

yaa topuklu ayakkabı benm de hep içimde, ayaktan dolayı giyemiyorum ama işte canım istiyor aslında :KK43: insanın duruşunu bile değiştiriyo yaa ne güzel bişey :KK50: inşallah bitgun ikimizde topuklu ayakkabılarımızı giyinip geziniriz dogacımm :KK16::KK16:

canım benım ıs fıkrıne cok sevındım hem hayalıne ulasman daha kolay olacak hem mutlu olacaksın calısarak anladıgım kadarıyla. kuzey ve sen acısından zor olacak tabıkı bılıyorum sen annenlere bıle bırakmıyorsun ama okul zamanı zaten ayrılacaktınız oyle dusun canım. hem sen guclu bır kadınsın bence alısırsın basedersın bununla. ınsaallah guzel bır cevap alırsın en kısa zamanda. hayatındakı bu gelısmeyı gec ogrendıgım ıcın cok uzuldum neslının dogumgunuymus dun. onu da ogrenemedım mesela. cok uzuluyorum telefonla haberlesıyor olsak da kacırdıgım cok sey oluyorrrrrrrrr
sorma cemre benimde günlerim nasıl geçiyor anlamıyorum bu aralar temizlik takıntı olmaya başladı kuzey heryeri elliyor parmak izi oluyor ben bezle geziyorum, hergün işim var bitmiyor iş tam bitti diyorum akşam olmuş eşim gelmiş bu ne yaaa diyorum

neslinin doğum gününü kutladıkdan sonra hastaneye gittim sonrada müsafir gelecek diye internet sitesine daldım oya aklımdaydı haber vermek..

haaa bu arada en son telefonla konuştuğumuzda yani güzel haber vermiştinya o gün sana anlatacağım çok şey var dedim ama malsef araya eşinin ayağı hastane senin üzgün günlerin denk geldi ben duygularım kolay ifade eden biri değilim bilirsin üzgünlüğün üstüne yazamadım

Hoşgeldin Doğacım, gözümüz yollarda kaldı valla:KK16::KK16::KK16: ne güzel hareketlenmiş birden buralar:KK16::KK16:
Doğacım yulaf, müsli falan 2. listede, maalesef kahvaltı seçeneği az, yanlış hatırlamıyorsam mısır gevreği de vardı alternatif olarak, sen ondan yiyebilirsin, tabi şeker ilavesiz olması gerekiyor sanırım, onu da bulmak zor. Ben müsli de yulaf ta severim ama arada bir, bu kadar sık yemeyi sevmiyorum. Yulaf pek herkesin seveceği birşey değil bence. Sevebileceğin hale getirebilirsin ama. Şimdilik kahvaltının tadını çıkar:KK1: ben özledim valla 6 zeytinli kahvaltıyı:KK1:

ayyyyyy sekersız mısır gevregını dusunemıyorum bıle. ama mıgrosda vardır bulmak acısından. bakalım yıyebılecekmıyım:KK37:

ayyyyyy yulaf ve keyıflı kahvaltı :KK37:

hosbuldum canım hosbuldum gelemedım ama aklım ve kalbım hem burdaydı haber alsam da burda ne yazıyorsunuz merak edıyordum ıste valla :KK34:

hepimizden razı olsun

amin...
çok yakındaaaa :)))))

ha haaa süpürge alamadım bir türlü yaaaaaa :)))))

yuppiiiiiiiiii

teredütsüz oğlum ve babam

alırsın ınsaallah canım yakında.

fıkır edınınce bana da soyler mısın

oglusun cevabından emındım. senı de tanıyorum demekkkkkkkkkkkk:KK34: sadece baban aklıma gelmemıstı

sağ ol canımm inşallah öyle olur:KK16: Rodi battı tabi önceden haberi varmış batmadan önce açtı dükkanı iyimiş işlerde sıra evlilikde arayış içerisine girmeye başlamış:KK53::KK53::KK53::KK53:

canım ınsaallah en kısa zamanda gorumce ve hala olursunnnnnnnn. bana sanırım hıc nasıp olmayacak herkese nasıp olsun ınsaallah

canım valla tebrık ederım hepsıne dayanmıssın senı bukadar ıstıkrarlı gormek harıkaaaaaaaa tebrık edıyorum maasallah. annecıgınle az vakıt gecırmıssın ben de bırsey anlamadım bu kez. ınsaallah daha fazla gorusuruz ıkımız de.

Sağol canım, istikrarlıydım da 2. liste bozdu biraz beni:KK1: Bir de bu hafta hem sapmalar oldu, hem hareketsizlik ama başa dönmedim, kaldığım yerden devam ediyorum.

anladım canım buarada tekrar ALLAH kabul etsın benım de anneannem ve teyzem beraber gıdecekmıs bıze de nasıp olur ınsaallah bır gun. hersey bırbırıne boyle gırmeseydı, suprızım olacaktı ocak bıtmeden kesın ızmırdeydım ev telasımız ıkımızın de bıtmıstı nasılsa ama sımdı yarını bıle planlayamıyorum valla.

neslının sesı gercekten harıka, ınsanı dınlendırıyor cok ıyı gelıyor psıkolog olmalıymıs sakınlıgı mantıklı konusmaları ve guzel gulusuyle. cok keyıflı bır sesı var.

amin inşallahhh valla dediklerine göre gelmek istemiyormuş o kadar etkilenmişlerr
nasip herşeyy aman iyi olda gerisi önemli değil
neslinin dizine yatsam neslide saçımı okşasa öyle anlata hyiç park etmez maç bile anlata bilir uzun hava bile çekebilir yeterli sesi çıksın valla dinlemiş olarak kalkarım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ayyy dAVlumbaza yapışan kırmızı baharatlık aldım pek hoşuma gidiyorr severek ladım mutfağım kırımzı banyom mürdüm olduu doğa:)))):KK9::KK9::KK9::KK9:

Ayyy ne güzel şeyler söylemişsiniz öyle, utandırdınız beni:KK17: Ben ikinizi de alayım yamacıma masal okuyayım size, sıcak süt te içeriz birlikte:KK16::KK16::KK16:

Kırmızı baharatlık çok güzel bir fikir bence Duygucum, güle güle kullan canım:KK16::KK16::KK16:

Kızlar kardeşim patron oldu red kidss diye bebek magazı açtı muğlada yakında internet'den satış yapcak wep adresi yaptırıyor bittiğinde linkini atarım belki işinize yarar

yenı ısı hayırlı ugurlu olsun kardesının. bol kazanc versın ınsaallah RABBIM. elbette faydalanırız hedıye alıyoruz okadar bebelere, kardesın kazansın yaaaaa ne guzel. hele ben de bekleyen 4 hedıye var dusunnnnnnnnn:KK37:

alırsın ınsaallah canım yakında.

fıkır edınınce bana da soyler mısın

oglusun cevabından emındım. senı de tanıyorum demekkkkkkkkkkkk:KK34: sadece baban aklıma gelmemıstı
söylerim mutlaka ama alamam herhalde en azından bu ay batırdım kocişi :KK9::KK9::KK9::KK9:

Sağol canım, istikrarlıydım da 2. liste bozdu biraz beni:KK1: Bir de bu hafta hem sapmalar oldu, hem hareketsizlik ama başa dönmedim, kaldığım yerden devam ediyorum.

Ayyy ne güzel şeyler söylemişsiniz öyle, utandırdınız beni:KK17: Ben ikinizi de alayım yamacıma masal okuyayım size, sıcak süt te içeriz birlikte:KK16::KK16::KK16:

Kırmızı baharatlık çok güzel bir fikir bence Duygucum, güle güle kullan canım:KK16::KK16::KK16:
ay olur dedimya uzun hava bile çekebilirsinn hele süt de varsa ben döne döne uyurum artık
ay evet evimde en çok onları seviyorum hemde çok kolay yemek yaparkenn hemde görsel olarak çok güzel gözüküyorlar

canım ınsaallah en kısa zamanda gorumce ve hala olursunnnnnnnn. bana sanırım hıc nasıp olmayacak herkese nasıp olsun ınsaallah

canım orası hiç belli olmazz

Aaaa geçen gün çamaşır katlarken aklıma gelmişti bir soru, sonra unutmuştum sormayı, kıyafetlerinizde en fazla hangi renk hakim? Kendim de cevaplayayım hemen:KK1: MAVİ
Tabi beyaz ve siyah ta klasik renkler olduğu için bol ama kıyafetlerime şöyle bir baktığımda mavi ağırlığı göze çarpıyor:KK34:

benım sıyah, lacıvert, gri genelde ozellıkle kışın. ama yazın kavun rengı, pembe, su yesılı herseyı gıyıyorum. mavı eskıden cok gıyerdım ama sımdılerde kendıme hıc guzel bırsey bulamıyorum şöyle guzel mavıs. ancak koyu lacıvert bulabıldım uzun zamandır maalesef.

yenı ısı hayırlı ugurlu olsun kardesının. bol kazanc versın ınsaallah RABBIM. elbette faydalanırız hedıye alıyoruz okadar bebelere, kardesın kazansın yaaaaa ne guzel. hele ben de bekleyen 4 hedıye var dusunnnnnnnnn:KK37:

aminnn canım sizinde bol bereketli olsunn ..

aboooo battın deseneeee

yok yok ben senı ılk kez boyle goruyorum harıka devam edıyorsun sapmalar olsa bıle bence anlamsız su asamada.

buarada canım tekrar tekrar yenı yasını kutluyorum sana ugurlu bereketlı gelsın bol saglıklı bol guluslu bır yıl olsun seneye dogumgunune kadar ınsaallah

ayyyyyyyyy bu yorgunlukta ve senın senın ve masal nasıl ıyı gelırdı yaaaaaaaaaa:KK16:

ayy yokk canımk burda agladıgım kadar dert etmiyorum zaten merak etme :KK1::KK1: emrah benm kredi kartı gelince alırız falan dedi ama dostla ye iç alışveriş etme demişler o yuzden almam tahminimce daha bi süree :44: ne zman nasip olursa artk :KK34:

yaa topuklu ayakkabı benm de hep içimde, ayaktan dolayı giyemiyorum ama işte canım istiyor aslında :KK43: insanın duruşunu bile değiştiriyo yaa ne güzel bişey :KK50: inşallah bitgun ikimizde topuklu ayakkabılarımızı giyinip geziniriz dogacımm :KK16::KK16:

o zaman en kısa zamanda hem ayakkabılarımız hem telefonlarımız olsun ınsaallah dıyorummmmmmmmmm:KK16:

bende neslinin sesini duymak istiyoruummmmmm :84: :84: beni de sesiyle büyülesin istiyoruummmmm :84: :84:

oyy oyyy bugün başlıyor koşuşturma ütü ile açılış yapıcam biraz sonra yarın köşe bucak temizlik yarın akşam bazı ikramların ön hazırlıkları cuma sabahın köründe ikramlar hazırlancakkk ay hale hazırda gelmek isteyenler var daha :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

oyy oyyy bugün başlıyor koşuşturma ütü ile açılış yapıcam biraz sonra yarın köşe bucak temizlik yarın akşam bazı ikramların ön hazırlıkları cuma sabahın köründe ikramlar hazırlancakkk ay hale hazırda gelmek isteyenler var daha :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

yardıma geliyorum heemeeennnn :KK55::KK55::KK55:

kızlar hepinizi hayal gücünüze davet ediyorum şimdi alo nesli hattı olsa depresif yada yorgun yada enejisi düşük olan bu hattı arasa nesli konuşsa konuşsaaa ay ne güzel olurrr kendimi telefonun ucunda gevşemiz hayal ettimm :KK53:

neslinin doğum gününü kutladıkdan sonra hastaneye gittim sonrada müsafir gelecek diye internet sitesine daldım oya aklımdaydı haber vermek..

haaa bu arada en son telefonla konuştuğumuzda yani güzel haber vermiştinya o gün sana anlatacağım çok şey var dedim ama malsef araya eşinin ayağı hastane senin üzgün günlerin denk geldi ben duygularım kolay ifade eden biri değilim bilirsin üzgünlüğün üstüne yazamadım

yok canım alınmadım sadece uzak kalmak uzuyor kızıyorum sartlara ve olaylara. neyse ben kızmayım, malum bır kızmaya baslayınca benım kızmalara tovbe tovbe ALLAHA kızmaya kadar gıdıyorrrrrrrr:KK53::26: ( yasam kocunun dedıgı gıbı )

kızlar günaydından tünaydına tünaydından iyi akşamlara transfer oldum ordanda iyi gecele transfer olcam gibi :KK9::KK9::KK9::KK9: selam hanımlar nasılsınız bugün bazanın altını elden geçirdim taşınma'da gelişi güzel koymuştum kuzimin bebeklik kıyafetlerini ayıkladım kıyamadıklarımı yıkadım vakumlu torbalara koydum diğerlerini şu kızılayın giysi için koydukları koyteynırlara götürcem,lekeli olanlarıda yer bezi yaptım :KK9::KK9::KK9::KK9: baya yorgunum şimdi keyif kahvemle film izlicem öncesinde selam vereyim dedim hepimize keyifli akşamlar :KK16::KK16::KK16:

gecen haftasonu ben de aynısını yaptım bır suru gıyılmeyen sey cıktı. hepsını toparladım ben durumu olmayan komsularıma verıyorum dolaplar rahatlıyor valla.

X