Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

hoşbulduk hepinize kızlar...
akşam üstü randevum var bakalım, göstericem tahlillerimi doktoruma..
ne diyecek şekere çok merak ediyorum

Rakamlar çıkmamış dünürüm..Hangi günlermiş malum günler:jeyyar:

hoşbulduk hepinize kızlar...
akşam üstü randevum var bakalım, göstericem tahlillerimi doktoruma..
ne diyecek şekere çok merak ediyorum

kestin mi tatlı yemeği kaydirigubbakcemile3

Rakamlar çıkmamış dünürüm..Hangi günlermiş malum günler:jeyyar:

düzelttim dünürüm

kopyala yapıştır yaptım ama kutucukları almamış

Tatlı yeme der Hale...Hatta bu ne böyle der:mymekaüşürde gel bi dahakine dersırnaşık şey

Dünürüm bak akşama hiç anlamam yok gözüm acıdı yok yaprak dökümü var..Burda benle olcan yalnızım ben kocam yok..:çok üzgünüm:

kestin mi tatlı yemeği kaydirigubbakcemile3

kesmem mi kız... hatta dolapta bir tepsi tatlı var ama yemiyorum..
(gece yediğim 1 küçük kase pudingi saymazsak :kedi: )

Tatlı yeme der Hale...Hatta bu ne böyle der:mymekaüşürde gel bi dahakine dersırnaşık şey

kesin kızacak zaten hazırlıklıyım...
bana tatlının hiç bir fazydası yok uzak dur demişti, ama ben abarttım..
cokacimcoook

tamam dünürüm :hulya:

kızımın battaniyesini de bitiremedim kaydirigubbakcemile3 haftaya operasyon yapçam battaniyeyi bitireyim bari :roflol: :roflol:

Tatlı isteğin hiç bitmiycek galiba senin hale..Bi de bu istek gece canlanıyo galiba sendekaydirigubbakcemile3

kızımın battaniyesini de bitiremedim kaydirigubbakcemile3 haftaya operasyon yapçam battaniyeyi bitireyim bari :roflol: :roflol:

:roflol::roflol:Sen her şeye battaniyeyle başlıyosun dünürüm..Önce battaniye sonra bebiş..:roflol:

hamileliğin keyfi de yemeden , aşermeden çıkmaz ki kaydirigubbakcemile3

tuğbayı arasam diyorum kızlar, merak ediyorum napıyolar

hahahaha.... kaydirigubbakcemile3

Tatlı isteğin hiç bitmiycek galiba senin hale..Bi de bu istek gece canlanıyo galiba sendekaydirigubbakcemile3

aynen öyle..
uykumdan uyanıyorum resmen tatlı yemek için yaaaaaa
akannehir

Tuğbayı ara dünürüm ben de merak ediyorum geleni gideni vardır onun şimdi onun için giremiyodur..

Bi söyle o cadıya bana niye cevap vermemiş..Şeyi merak ediyorum acaba ismimi yazmadım..fisfisfis

evde olmanın keyfini çalışırken, çalışmanın keyfini de evde otururken anlıyorum

şimdi evde olmayı ne kadar çok isterdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…