Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

bilmiyorumki ömürcüm hiç daha önce ölçme gereği duymamıştım ama sanırım öncede vardı çünkü hiç yükselmyo o kadar ilaç kullandım dozajı artırdık bide tek demir değil beyaz kan hücreleri bi kaç bişey daha düşün önceden gelen bişey elifcim geç bile kaldın

Bi de kara üzüm pekmez gibi şeylerle takviyede yap burçakcım..

Hadi dünürüm sana güveniyoruz:jeyyar:

CADIARZU CADIARZU CADIARZU

nasıl yapçam bu işi, adam demicek mi paketler niye açık :roflol: :roflol:

merak ettim baktım mı dicem :roflol: :roflol:

Allah yardımcın olsun burçakçım, inşallah yükselmiştir değerlerin

yaptım canım yaptım hergün bir avuç aç kanında kuru üzüm yedim hemde çekirdekli elazığım pekmezi meşurdur ordan özel karışık pekmez geldi yedim bunun yanındada günde 6 tane kan hapı içtim 1 birim ancak arttı

kızlar çıkmam lazım eşim aradı sevkle ilgili sorun varmış adanaya gidiyom

Hoşgeldin halecim..Sen nasılsın? Tahliller nasılmış?

hoşgeldin halecim nasılsın bebiş nasıl elifcim sende paketi açmadan batır iğneyi nereyeki denk geldiyse artık bende ne şeytan oldum ya :)

Dünürüm paket kısmını ben hiç düşünmemiştimfisfisfis

size doyum olmuyo ama ben kaçıyorum kızlar malum acil beni bekler bekletmiyim hemşireciklerimi gerçi damarlarımı patlatıyolar ama öptüm hepinizi yarende teyzelerini öpmüş kib

Girmiş verilere göre sikluslarınız yaklaşık gün sürüyor
Bir sonraki adetiniz tahminen 14/11/2009 tarihinde başlayacak.

--------------------------------------------------------------------------------

Hamile kalmanız için şansınızın en yüksek olduğu günler: 26/10/2009 - 31/10/2009 tarihleri arasıdır.

haftaya girişeyim ben bu olaya en iyisi kaydirigubbakcemile3

Biz de seni ve Yareni öpüyoruz..Görüşürüz Burçakcım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…