Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Bi de amutta bayram yapmayı denemek lazımCADIARZU

Benim 20 lik dişlerim çıkarken ağzımı açamıyodum ateşim çıkmıştı ayyy ne zordu ya..Şimdi de çürüdü hemen gidip çektirmem lazım..Halsizlik yaparmış 20 yaş dişi çürük oldu mu..

ama bebek kokusu kdar güzel bir koku onun yüzü kadar güzel bir yüz olabilir mi
bebeğimizin kesesini gördüğümüzde duyduğum heyecanı mutluluğu hayranlığı size anlatamam
hamile olunca hemen alışıyor insan hatta saçma korumalar mesela bacaklarımı karnıma doğru getridiğim zaman acaba bebeğim rahatsız olur mu diye düşünüyordum bunun saçma olduğunu biliyorsun ama anne oluyorsun o iyi olsun yeterki diye uğraş veriyorsun
herşey elinde değil tabi ama keşke olmasın içimde diye yapıyorsun
duygulandım kızlar boğazım düğümlendi :sinifsinif:

bebeğimizin kesesini gördüğümüzde duyduğum heyecanı mutluluğu hayranlığı size anlatamam
hamile olunca hemen alışıyor insan hatta saçma korumalar mesela bacaklarımı karnıma doğru getridiğim zaman acaba bebeğim rahatsız olur mu diye düşünüyordum bunun saçma olduğunu biliyorsun ama anne oluyorsun o iyi olsun yeterki diye uğraş veriyorsun

:teselli:eek:lur yine canım merak etme..

geçen sene diğer yirmiliği çektirdi pazar bir kalktı yüzü şiş burda dr gitti yirmilik apse yapmış dedi adanada kendi dr gitti

hala zor geliyor yokluğu hale ile aynı zamanda hamile kalmıştık kalsaydı sağlıkla halenin bebeğiyle yaşıt olacaktı kısmet değilmiş olur ollmaz bilemem ömürcüm ama olacaksa sağlıklı ve hayırlı olsun olacaksa beni biırakmasın acısını yaşamak isteimiyorum

:teselli: :teselli: :teselli: mafoldumben mafoldumben mafoldumben

inşallah üçümüzde anne olcaz :Saruboceq: :Saruboceq:

Hayırlısı olsun tabi emelcim..Tabi hayırlı evlat olcaksa olsun bi de..

Yarın günüm var kızlar..Menümü sayıyım..Kıymalı ve peynirli börek, patates salatası, vişneli kakaolu bi tatlı..Yeter heralde..Çok kalabalık değiliz..

bende kalın çoraplar var kaydirigubbakcemile2 bi de spor ayakkabılar ohh sıcacık

hala yazlık ayakkabı giyenler var, ayaklarım donar benim

Yarın günüm var kızlar..Menümü sayıyım..Kıymalı ve peynirli börek, patates salatası, vişneli kakaolu bi tatlı..Yeter heralde..Çok kalabalık değiliz..

bizi hiç çağırıyo mu bak :mymeka: :mymeka:

topik sahibesi bi çay demle, kurabiye börek koy azcık gözümüz şenlensin bari

gün saati geldi mi kaydirigubbakcemile3

bizi hiç çağırıyo mu bak :mymeka: :mymeka:

topik sahibesi bi çay demle, kurabiye börek koy azcık gözümüz şenlensin bari

gün saati geldi mi kaydirigubbakcemile3

Buyrun gelin dünürüm niye çağırmıyım hadi gelkaydirigubbakcemile

Koymaya çalışıyorum bu sefer emel beğenmiyo:gitme:

Günün zamanı geldi dünürüm..Paraları ben alcam :kedi:

bi de utanmadan sayıyor
gelin siz baş davetlimsiniz demiyo da akannehir

Hadi gelin bakalım cuma günü davet ediyorum sizi evime binin uçağa gelin:dilcikar:

Hiç itiraz istemiyorum:dilcikar:

beğenmem hem menü eksik gibi
peynirli börek güzel pişmişse severim ağız tadıma uygunsa yerim
vişneli kakaolu tatlı güzel olabilir vişne ekşi kakao acı bilmiyorum deneyeceğiz göreceğiz
patates salatası severim umarım içine yumurta koymaz yumurta varsa yemem yani
yemekteyiz

valla bilmem masada çiçek mum süs görmezsem kırarım puanı
beni nasıl karşılayacak o da önemli kılığı kıyafeti önemli

X