Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Uzundu dünürüm 3,5 saat bana 30 saat gibi geldikafamçokkarıştı

ben ilk uçağa bindiğimde ölücem sanmışştım kızlar bide arkamdaki adam kalp hastası çıkmazmı erdeyse zorunlu iniş yapıyoduk kötü deneyimdi ilk uçuş için

benim çok hoşuma gitti ya Allah Allah anormal miyim kaydirigubbakcemile3

otobüsten nefret eden biri olarak, uçak bana çok kısa ve rahat gelmişti

istanbuldan izmire dönüşte pilot bi alemdi

şimdi en iyi kalkışımızı yapıyoruz dedi kalkarken kaydirigubbakcemile3

inerken de arkadaşlar iniyoruz dedi :roflol: sanki kankasıyız :roflol:

Rahatlığına rahat tabi Burçak sürekli binilince alışılır aslında..

:roflol::roflol:Komik adammış..

Bizimki de oraya inerken ilk önce yabancı dil söyledi..Eşime dedim ki ne diyo düşüyomuyuz:roflol:Sonra arkadan Türkçeyi söyleyince rahatladımsırnaşık şey

bi de beni hep rus zannettiler kaydirigubbakcemile3

uçakta hostes rusça konuşuyo benimle, orda da hep rusça bişeyler soruyolardı kaydirigubbakcemile3

alışveriş yaparken ben eşimle konuşuyorum adam anladı Türk'üm

hemen Türkçeye geçti abla gel anlaşırız , daha iyi fiyat bulamazsın kaydirigubbakcemile3

hemen abla oldum yani kaydirigubbakcemile3

Niye dünürüm sen ruslara mı benziyomuşsun..kaydirigubbakcemile3Beyaz tenlimisinkaydirigubbakcemile3Bana çok beyaz gelmedin ama:hulya:

biara rusça öğreniyodum ne güzel eşimden

sonra ben tembellik edip dersime çalışmayınca kızdı bana, dersten vazgeçti :sinifsinif:

Niye dünürüm sen ruslara mı benziyomuşsun..kaydirigubbakcemile3Beyaz tenlimisinkaydirigubbakcemile3Bana çok beyaz gelmedin ama:hulya:

çok beyaz değilim ama azeriye de benzemiyorum dünürüm ya kaydirigubbakcemile3

yine de beyaz tenli sayılırım kaydirigubbakcemile3

ben yine eşimin aklına sokayım bari öğretsein bana

hem o zaman üniversitedeydik, bi sürü ders bi de rusça olmadı

şimdi çalışırım kaydirigubbakcemile3

Evde boşken çalışırsın öğretcek biri varken öğren dünürüm ne güzel..kaydirigubbakcemile3

selam kızlar kk açık kalmış işlerimi yaptım banyomu yaptım kahvaltımı ettim sağlık ocağına ilaç yazdırdım geldim ne haber durun bi taraftan geçmişi okuyayım sınav yaparsınız çakmayayım dimi yA

Hoşgeldin hamarat arkadaşım emelopuyorumnanaktan

Ateşimi yazdım oku hadi..

Sonra da kaçmış bana söyle böylece geçmişi okumuşmusun anlarız..kaydirigubbakcemile3

36.1 ATEŞıN ÖMÜR ne zaman ölçtün
güzel dimi ruhumu yansıtıyor içimdeki canavar:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…