Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

hoşgeldın elifcim hiç ne yapalım takılıyoruz öyle sen nerdeydn bakıyım dün gecede yoktun bir ara girdin cıktın yakaladık senıkaydirigubbakcemile3bizim tembel tenekeler uyuyor heralde halenkaydirigubbakcemile3

inşallah atlatırsın canım vallahi su an için bır plan yapmadım dışrı cıkmayada korkuyorum zaten herkez grıp evde olurum belkı:uhm:

saolasin tatlim evdeysen film izlemeyi dusunuresen tavsiye ederim harika bi film

kz9EN4BuS4.jpg

akşam film bitince baktım biara gülşahçım da geç olmuştu zaten kalkıp yemek hazırladım kocişime kaydirigubbakcemile3

sandra bullock çok tatlı bi kadın ya

aaa bizede bırak elif ne yapıcaksın o kadar bebişikaydirigubbakcemile3

istemem zaten bu kadar bebek kafamçokkarıştı

eger romantik film seviosan bayilirsin buna ben iki uc kere izledim

bende izlemiştim ama tam hatırlayamadım şimdi filmi

geçenlerde teklif diye bi filmini izledim , 2 defa izledim onuda

güzel oluyo romantik komediler

istemem zaten bu kadar bebek kafamçokkarıştı

bende izlemiştim ama tam hatırlayamadım şimdi filmi

geçenlerde teklif diye bi filmini izledim , 2 defa izledim onuda

güzel oluyo romantik komediler

Bekar bir kadın olan Lucy, yakışıklı Peter'la her sabah metroda karşılaşır ve uzaktan uzağa hayran olmayı sürdürür. Peter bir gün raylara düştüğünde müdahale eden kişi Lucy'dir. Komaya giren genç adamı hastanede ziyaret ettiğinde ailesiyle de tanışır ve onlara oğullarının hiç tanımadıkları nişanlısı olduğunu söyler.Peter'ın koma durumu sürerken Lucy ailenin bir parçası olur ve yalanını sürdürür. Ama Peter'ın erkek kardeşi Jack ortaya çıktığında işler karışır. Çünkü Lucy'yle birbirlerine aşık oluverirler. Genç kadın, hiç tanımadığı komadaki bir adamın sevgilisi rolü yapmakla gerçekten bulduğu aşkı yaşama arasında ikileme düşer.Jim Turteltaub'un, gişede çok iyi iş yapan Büyük Hazine'den 10 yıl önce çektiği Sen Uyurken, hem iyi bir romantik komedi izlemek isteyenlere hem de Sandra Bullockun hayranlarına önerilir.

images

bende size bir film tavsye edıyım o zaman kızlar buda çok güzel ve eglencelı bır fılm

gerilim filmelerini de çok severim ama kocam sevmediği için tek başıma izlemeye tırsıyorum kaydirigubbakcemile3

siz yanlız mı yaşıyosunuz kızlar? çalışıyo musunuz?

bende macera filmlerini çok severım canım ben ailemle yasıyorum elifcim ve calısmıyorum

X