Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

021.gif

burdada sabah göz gözü görmüyordu ama şimdi açıldı pırıl pırıl güneş var canım ben burdan sizede yollıyım bıraz güneş o zamankaydirigubbakcemile3keyifler iyi tatlım sende nasıl peki?bu arada kızlar nerde?

burdada sabah göz gözü görmüyordu ama şimdi açıldı pırıl pırıl güneş var canım ben burdan sizede yollıyım bıraz güneş o zamankaydirigubbakcemile3keyifler iyi tatlım sende nasıl peki?bu arada kızlar nerde?

cok sevindimmm gunesli hava insanin icini acio kuzum valla simdi biraz carpintim var gecmesini bekliorum birazda midem bulanio kuzum kizlar uyuyo sanirimmm :

çok geçmiş olsun canım düşünmezsen belkı gecer çarpıntın :çok üzgünüm: insan kendını dınleyınce daha çok kötü oluyor eeee bugun neler yapıcaksın bakalım?evet canım güneşlı havaları bende cok sevıyorum gercekten ınsanın içi açılıyor

çok geçmiş olsun canım düşünmezsen belkı gecer çarpıntın :çok üzgünüm: insan kendını dınleyınce daha çok kötü oluyor eeee bugun neler yapıcaksın bakalım?evet canım güneşlı havaları bende cok sevıyorum gercekten ınsanın içi açılıyor

canim benim dusunmemeeye calissamda kendini farkettirio cunku hizli hizli carpio kalbim ilac kesilmesinden yanetkiler olcakmis malesef 225ten 150 ye dustum sonra 75 olcak sonra 37,5 olcak boyle boyle azala azala birakiolomus guzelcim dilerim cabuk atlatirim
bugun pazara cikicam hava gunesli deil ama puslu ve sisli sen napcan

inşallah atlatırsın canım vallahi su an için bır plan yapmadım dışrı cıkmayada korkuyorum zaten herkez grıp evde olurum belkı:uhm:

X