Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Aralıktaydı dimi senin doğum burçak..Aralığın kaçı olcak bende aralık doğumluyum..

aman azmı temızledım o klozetlerı kaydirigubbakcemile3 sende sims 2mı vardı ömürcüm?cok zevklı ama yaa

31 aralık gösteriyo şimdi canım yılbaşı bebeği olucak böyle giderse benim kız ömür teyzesine benziycek sanırım :) aylar hreketler aynı valla

Sim2 vardı gülşahcım..

Burçak 21 den önce doğum yapabilsen yay burcu olur..Tam ben olur..Şimdi oğlak olcak..kaydirigubbakcemile3

annende kalsın canım sende ıyı olur hem yardımcı olur bir muddet sana.oğlak burcu olucak desene yaren ınatcıda olur o şimdikaydirigubbakcemile3

burçakcım heralde bugune kadar aldıgın en güzel yılbaşı hediyesi olucak yaren sanakaydirigubbakcemile3

sezaryan olursa 38. haftada alıyolar genelde 21 den önce olur ozaman ben kesin sezaryan yapıcam ya tamamdır ömürcüm burcuda tutturuyoruz :) aman gülşahcım inatçı olmasın ben inat babası inat bari o olmasın

Yay burcuda inatçıdır burçak pek kaçarın yok canım..

ınatçı bi kızın olcakkaydirigubbakcemile3

Ay ben yerim onu ya ömür teyzesiyle aynı olcak..kaydirigubbakcemile3

Yandın Burçakcım...kaydirigubbakcemile3

Aman sağlık olsunda inatçı olsunkaydirigubbakcemile3

öyle canım neyse kızlar size doyum olmaz benim kociş gelir birazdan yemek hazırlıyım ona emel inş bu gün hayırlı haberlerle gelir dua ediyorum yarende teyzelerini öpüyo kocaman

Tamam burçakcım..Kendine iyi bak görüşürüzopuyorumnanaktan

tamam canım yorma kendını ama olurmu bende öpüyorum hem senı hemde yarenıopuyorumnanaktanbu arada tanıstıgımızada cok memnun oldum canım görusmek uzere

Gülşah başbaşa kaldık..Senin işin yok mu bugün?

Ben çıkcam birazdan dışarı bi alışveriş merkezine gitcez..

kesın yükselenden dolayıdır ınatlarınız birınızde akrep bırınızde boga etkısı varsa yandı mıllet zatenkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…