Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Ben iyiyim burçakcım..

Sende sezeryanmı yapıcan doğumu?Heyecanda başlamıştır şimdiden..

Hareketliyse yandın hiç durmaz o şimdi doğuncadakaydirigubbakcemile3

Annem benim için hep sana hamileyken sen nerdeyse ağzımdan çıkıverecektin der..Hiç durmazmışım doğuncada hiç susmamışım yürümeye başlayıncada hep kudurmuşumakannehir

teşekkür ederim canım bende ıyıyım memnun oldum burçakcım gülşah bende yeni baş belanızkaydirigubbakcemile3

yaa bu topık ne ugurlu bir yer herkez hamile yada hamiş adayı bende sizemi sürtünsem nekaydirigubbakcemile3 hııııı bu arada koca için hangi topiğe gidiliyor:roflol::roflol::roflol:

Koca içinde burda bulunabilirsin canım bi deniyelim bakalım belki uğurlu gelir sende koca bulursun bi ilk olur sonra tüm bekarlar buraya gelirkaydirigubbakcemile3

saol gülşahcım ömürcüm ben normal doğumdan tırsıyorum ayıptır söylemesi sezaryan istiyorum ama doktoruma bağlı elazığdaki ne diicek bakalım hem günü felanda belli olur kocişim rahat gelir annen tabiri aynen bendede geçerli canım ağzımdan çıkıcak gibi karnım dalgalanıyo resmen

Tırsıyosan sezeryan olsun..Dediğin gibi doktor ne diycek bakalım..Hayırlısıyla gelsin yarenimiz..kaydirigubbakcemile3

burçakcım sen merak etme canım biz hepimiz bakarız ona bırazcık yaramaz bebişde iyi oluyor yaakaydirigubbakcemile3

Öyle deme gülşah yaramaz bebiş çok zor oluyo..Benim bi arkadaşım tuvalete bile gidemiyodu bebişten..

annemi çağırıcam bende çok yaramaz olursa artık e teyzeleride var bak bakıyolar idare etcez artık bi sağ salim doğsunda bu son günler çok zor oluyo yuvarlak bişe oldm hareket etmekte bile zorlanıyorum çoraplarımı bile kocişim giydiriyo

benim sims diye bır pc oyunum var belkı duymussunuzdur ordada böyle aıle hayatı var ben orda ıkız yada az aralıklarla ıkı tane cocuk yapıyorum ayyy bıde felaket yaramazlar dertlerıde hıc bıtmıyor sagolsun ama çok tatlı oluyorlar yaw hele boyle aynı anda agladıklarında kafayı yıyıyorum:roflol::roflol:

Zordur tabi son ayları burçakcım..

Annen yardımcı olur sen de mi kalcak?

Gülşah biliyorum o oyunu bende de vardı..Çok komik bi şey hamile kalınıyo nasıl klozete kusuyodukaydirigubbakcemile3

annem 1 aydır bende zaten şimdi birlikte elazığa dönücez şubat tatilene kadar orda kalıcam yarende büyür biraz sonra duruma göre belki annemide tekrar alır dönerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…