Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

evet halecim yaa allah hayırlı insanları cıkartsın canım karsımıza önemlı olan o:Saruboceq:

bende cok korkarim acikcasi normalde koca bebegin ordan cikmasi sonra oranin toparlanmasi falan ne biliyim simdi haleyide tedirgin etmeyelimmm

yok canım tedirgin etmezsin.. :) rahat ol..
bana anlatılanların yanında sizinkileri nokta kadar kalır :)))

Aynen halecim 10 cm ne demek koca bi delik akannehir

mafoldumben

10 cm acilmasini beklerken gecen surede yasananlar filmlerde falan goruyoruzz bi hayli irkiltici gelio bide epidural var belden asagi uyusuomus

ben en çok epidural isityordum canım.. ama ilçede olduğum için burda epidural olma gibi bi şansım yok.. doktorum istifa edince izmire gittim tanıdık bi doktor vardı orda, ona gittim ama onun bulunduğu hastanede epidural yapılmıyormuş..
bizede özel hastanelerin fiyatları biraz fazla geldi ve o sırada kendi doktorum istifasını geri aldı ve hastaneye geri döndü... yani ya sezeryan yada normal doğum olucak hayırlısıyla.. mesafe uzak olmasa kesin epidural derdim bende..

yok canım tedirgin etmezsin.. :) rahat ol..
bana anlatılanların yanında sizinkileri nokta kadar kalır :)))

mafoldumben

ben en çok epidural isityordum canım.. ama ilçede olduğum için burda epidural olma gibi bi şansım yok.. doktorum istifa edince izmire gittim tanıdık bi doktor vardı orda, ona gittim ama onun bulunduğu hastanede epidural yapılmıyormuş..
bizede özel hastanelerin fiyatları biraz fazla geldi ve o sırada kendi doktorum istifasını geri aldı ve hastaneye geri döndü... yani ya sezeryan yada normal doğum olucak hayırlısıyla.. mesafe uzak olmasa kesin epidural derdim bende..

canim allah dogumununda hayirlisini nasip etsin senin icin en sagliklisi hangisi ise o olsun tatlim bi avazda insallah derler

Biz birbirimize ismimizle hitap ediyoruz gülşahcım..Eşim bazen iki ismimide kullanıyo..Bazende hatun derkaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol:

bazen benimki de yavrım der :roflol: :roflol:

allah muhabbetinizi hic bozmasin tatlim kac senelik evlisiniz

sağol canım 1,5 yıllık evliyiz ama öncesinde de 6 yıl sevgiliydik

alışkanlık olmuş ama hiç adımızla seslenmeyiz birbirimize

aşkım bizde isim yerine geçti artık kaydirigubbakcemile3

ayyy ne güzel yaaa ben ne zaman evlenicem yaaamafoldumben

2012 gelmeden evlenin kaydirigubbakcemile3

hayırlısı olsun halecım dualarımız senınle canım:Saruboceq:bu arada epidural ne kızlar:uhm:

:roflol: :roflol:

bazen benimki de yavrım der :roflol: :roflol:

sağol canım 1,5 yıllık evliyiz ama öncesinde de 6 yıl sevgiliydik

alışkanlık olmuş ama hiç adımızla seslenmeyiz birbirimize

aşkım bizde isim yerine geçti artık kaydirigubbakcemile3

2012 gelmeden evlenin kaydirigubbakcemile3

harikasiniz canim koskoca yedibucuk senelik hayati birlikte paylasmissiniz allahh daha nice nice yillar nasip etsinn gecirecek guzelimm mutlulugunuz daim olsun canim

hayırlısı olsun halecım dualarımız senınle canım:Saruboceq:bu arada epidural ne kızlar:uhm:

yine aynı yerden çıkıyo kaydirigubbakcemile3 ama belinden iğne yapıp uyuşturdukları için hissetmiyosun

uyanık oluyosun bebeğinin çıkışını da görüyosun

bildiğim kadarıyla bu fisfisfis

O çok enteresan şeyler söylüyo severken söylemiyim şimdi:roflol:

ne diyo ya merak ettim :roflol:

harikasiniz canim koskoca yedibucuk senelik hayati birlikte paylasmissiniz allahh daha nice nice yillar nasip etsinn gecirecek guzelimm mutlulugunuz daim olsun canim

amin canım sağol darısı sizin başınıza

kaç yaşındaydın sorması ayıp :kedi:

çıkış hep aynı yerden anladıgım kadarıyla elıfcım:roflol::roflol:hımm o daha ıyı gıbı sankı yaa ne güzel bebegınıde göruyorsun

Söylemiyim kızlar banlanırım:roflol:

Bak arkadaşınızdan uzun süre uzak kalırsınız:roflol:

allah bırlıkte nıce mutlu seneler gecırmeyı nasıp etsın tum evlı arkadaslarıma agzınızın tadı hiç bozulmasın kızlaropuyorumnanaktan

X