Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

amin canımmmmmm edıyorum vallahı elifcim sızınkılerıde göreyım bır tane çocuk yuvası acıcam zaten:roflol:

Hale normal doğum benide korkutuyo:sinifsinif:

Ordan çıkmasını düşünemiyorum bileakannehir

aynen yaa...
orası açılana kadar saatler geçene kadar sezeryanla alıversinlerr.. ay ben dayanamam herhaldee..
akannehir

kız çıkmıcak olsa ordan normal doğum derler miydi kaydirigubbakcemile3

neresi normali kız bunun.. 10 cm açılmasını beklemek nedemek..kafamçokkarıştı
bence normal olmayan bi doğum buu
:eek:lmaz: kaydirigubbakcemile3

kız benım hıkayemde öyle gelısmıs ne tesadüf kaydirigubbakcemile3bu arada senin diğer ismin ne merak ettım ben sımdı:jeyyar:

Özlem canım..:1rolleyes:pek kullanmıyorum..Eşim bazen öyle seslenir..Bi de okulda öğretmenler söylerdi..Genelde öyle yerlerde ilk isim kullanılır ya..

aynen yaa...
orası açılana kadar saatler geçene kadar sezeryanla alıversinlerr.. ay ben dayanamam herhaldee..
akannehir

Aynen halecim 10 cm ne demek koca bi delik akannehir

10 cm acilmasini beklerken gecen surede yasananlar filmlerde falan goruyoruzz bi hayli irkiltici gelio bide epidural var belden asagi uyusuomus

ayyy özlemde çok güzel bır ısım yaa ben cok sevıyorum vallahı ben hep gülşahı kullanıyordum ömür diyenlere bakmıyordum okuldayken nıyeyse hiç uzerıme alınmıyordum yanı:roflol:

aynen yaa...
akannehir

olsun ama hayatım Allah kadınlara ne büyük bi lutufta bulunuyo ki o doğumla beraber günahlarından arındırıyor , çektiğin sancıların karşılığını veriyo sana

tabi yaşamadan konuşmak kolay ama eğer hamile kalabilirsem inşallah normal doğum yapmak isterim

Özlem canım..:1rolleyes:pek kullanmıyorum..Eşim bazen öyle seslenir..Bi de okulda öğretmenler söylerdi..Genelde öyle yerlerde ilk isim kullanılır ya..

benim eşim bana adımla seslenmez, bende ona hiç adıyla seslenmemişimdir 7 yıldır

işyerinde mecburen seslenince çok garibime gidiyo onun ağzından adımı duymak kaydirigubbakcemile3

Ben de özlemde pek üstüme alınmıyorum:roflol:

Benim kuzenimin ismi özlem ikimiz karışmıyalım diye bana hiç kullanmamışlar o ismi onun için alışkanlığım yok..

Biz birbirimize ismimizle hitap ediyoruz gülşahcım..Eşim bazen iki ismimide kullanıyo..Bazende hatun derkaydirigubbakcemile3

X