Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

üşütmüş ateşi 39 olmuş dün akşam hastanedelermiş serum takmışlar gülşahçım geçen sene kalp krizi geçirdi ameliyat oldu korkuyoruz bu yüzden grip üst solunum yolu enfeksiyonu geçirmememli ihmal etmiş babam dr gitmemiş üşütünce geçmemiş tabii
off uzakta olmak böyle zamanlarda zor geliyor ya

Eğer leke yeni oluşmuşsa:

. Herhangi bir şey yapmadan önce tuz döküp bir süre bekleyin. Daha sonra tuzu süpürgeyle çektirin ve ıslaklık geçene kadar devam edin.
. Tuz işe yaramadıysa, lekenin üzerine biraz beyaz şarap dökün. Sonrasında kuru bir bezle lekeyi kurutmaya çalışın. Elinizdeki beze hiç leke çıkmayana dek işleme devam edin.

Şarap dökülmüş leke de kurumuşsa:

. Çözülmesi için lekenin üzerine soda dökün. Daha sonra kuru ve temiz bir bezi lekenin üzerine yavaşca bastırın. Ve bezin üzerine hiç leke gelmeyinceye kadar işlemi tekrarlayın.
. Soda ve şaraptan kalan artığı, ılık su ve biraz deterjan karışımıyla temizleyin.
. Lekenin hiç kalmadığına emin olduktan sonra kumaşın üzerine kağıt havlu bastırtarak bir gece bekletin.

çok gecmıs olsun emelcım inşallah biran önce ıyılesır baban benımde annemın astımı var bızde dıkkat etmeye calısıyoruz

off ben napıyım bu adamı ya pis kocam benim

millet daga geçer oldu benimle artık gömlek taşıyorum sürekli kocama akannehir

size de geçmiş olsun gülşahçım insan korkuyor bişey olacak dşye allah korusun

Dünürüm bence de üstüne hemen kosla dökmelisin..Tazeyken hemen çıkarıyo

Arielinkini dene..Ben arielden pek memnun kalmadım..:Yine kosla aldım

ben koslanın halı lekelerini çıkarmak için bi deterjanı vardı onu almıştım hiç beğenmedim

internetten yorumlara falan baktım memnun olmayan çok kişi var

arieli aldım denemek için çıkardı lekeleri çamaşırlarda

Benimde çamaşırlardaki lekeleri ariel hiç çıkarmadı..Bende o yüzden tekrar koslaya döndüm..Koslada bana yarıyo..Halıda hiç denemedim..Leke oldumu genelde direk yıkamaya veriyorum..Onlar çıkarıyo lekeleri...

X