Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Ateşim aynı emelcim 36.0..Ben hiç bi şey anlamadım gelmiyo da..

iki gün gecikti değil mi ömür kan testi yaptırsana eğer hamileysen erkenden kontrol olursun değilsen kist var mı yokmu baktırırsın

Daha erken canım ya test için..Şu döllenme olupta yerleşemeyen bebişten yaşıyo olabilirim..Biraz daha bekliyim..CADIARZU

gçe döllenme olabilir ya da kist kist olursa ateş ne olur onu bilmiyom işte
düşmüyo ya sen ona bak

slm kızlar ben geldim emeliim üzülma canımya inş en kısa zamanda bebişini alıcan kucağına ben inanıyorum hataya gelince kızıma arkadaşlık yapıcak bebişin unutma tubişim yakışıklı kuzeyi gördüm rabbim nazarlardan saklasın size bağışlasın mis o mis kokla benim içinde ömürcüm 2 gün geçmiş bak ben heycanlandım 8. aımdayım heycan bana i değil doğururum allahıma test yap heycanlandırma beni elifcim sen nasılsın çok ölzedim hepinizi annem geldide yanıma ondan giremiyorum uzun zamandır ama haberlerini alıyorum hepinizi öptüm yarende öptü teyzelerini

gçe döllenme olabilir ya da kist kist olursa ateş ne olur onu bilmiyom işte
düşmüyo ya sen ona bak

Kist dediğin şu yumurtanın çatlamaması mı? Öyle olunca adet gelmiyo dimi..Ay inşallah öyle bi şey değildir uğraşamam..:sinifsinif:

Hoşgeldin Burçakcım..opuyorumnanaktan

Yapmıycam canım test ya..Biraz daha bekliyim belki teşrif ederler..Sen boşa heycanlanma canım yoktur bi şey heralde..

off çok işim var bugün ya :nazar:

emelişkom annemler iyi çok şükür

dünürüm valla meraktan öldürcen bizi, ne zaman yapçan test ?

burçakçım maşallah bişey kalmadı seninde, hayırlı doğumlar inşallah

dünürüm bak bizi düşünmüyosan şu hamile arkadaşın burçağı heyecanlandırmamak için test yap bari , di mi burçak kaydirigubbakcemile3

Dünürüm ateşim yükselse yapıcam testte yükselmediği için yapmıyorum yoktur bi şey diye..Emel kötü alıştırdı beni ateş işinekaydirigubbakcemile3

Doktoru aradım kızlar..Test için erken dedi..Mevsimsel değişikliklerden olabilir dedi..Perşembeye kadar gelmezse yaparsın dedi.Ateş işine de fazla takılma o birden birede yükselebilir dedi..

X