Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

geldim ama gidiyorum eve

akşam burda mısın? enşte geç gelcekti di mi?

benim misafirim var, elinden bilgisayarı alırım ben onun kaydirigubbakcemile3

Ben burdayım dünürüm geç gelcek eniştenkaydirigubbakcemile3

Misafirin kimfisfisfisKardeşin mi?

Heeee o misafir sayılmaz zaten alıştık biz ona:roflol:

Hadi git eve gel dünürüm ben bekliyorum burdayım..Emelde gelcek..

yaptım ama site hata veriyor sinir oldum zaten gerginim
canım sıkılıyor ömür ya bu ay olmazsa aşılama yapacağız bu fikre alışamadım gergin hissediyorum mutsuzzzzmafoldumbenmafoldumben

bu ay da soldan yumurtlama olursa zaten kesin aşılama geriküldim yay gibiyim

Emelcim kendini bu kadar germe..Aşılamayla hamile kalan insanlar var..Keşke doktor bana da aşılama dese kocamda uysa gider yaptırırım bana direk tüp bebek diyolar..Tüp bebek daha zor..Üzülme canım ya..Hem çok pahalı değil..Hem de korkulacak gerilecek bi şey olduğunu zannetmiyorum..Hem belki ikizlerin bile olabilir..

parası değil ömür sorunumuz yok morfoloji vardı düzeldi gebelik elde ettik ama olmadı şimdi aşılama hazır hissetmiyorum kendimi ama olmazsa zaman da kaybedemem yaş oldu 32 bi iki ay sonra eşimin yaşı 28 benim yaşım 28 olsaydı yaptırmazdım ama yaşım offfff

image.php

parası değil ömür sorunumuz yok morfoloji vardı düzeldi gebelik elde ettik ama olmadı şimdi aşılama hazır hissetmiyorum kendimi ama olmazsa zaman da kaybedemem yaş oldu 32 bi iki ay sonra eşimin yaşı 28 benim yaşım 28 olsaydı yaptırmazdım ama yaşım offfff

Canım ben para sorununuz anlamında söylemedim onu yanlış anlaşılmak istemem. Yani demek istediğim tutmazsada hani çok bi parayı sokağa atmış sayılmıyosun tüp bebek gibi onu demek istedim..Denemeye değer yani..

İstersen biraz daha zaman tanı kendine..Yani bi daha ki ay değilde 2-3 ay daha dene..Bu klomen denilen ilaç fazla kullanılmıyomu acaba..CADIARZU

anladım canım demek istediğini
dr 3ten fazla kullandırmıyor ama sitede 5-6 kullanan var balsurat kullanmıştı sanırım vücüt artık ilaca cevap veremiyor ondan3ten fazla kullandırmıyor

ah benim şu noktalamalarımı kullanmamam
sorunumuz yok demek istemiştim parayı düşünmüyorum sorunumuz yokken aşılama yaptırmak zor geliyor demek istedimkaydirigubbakcemile3

anladım canım demek istediğini
dr 3ten fazla kullandırmıyor ama sitede 5-6 kullanan var balsurat kullanmıştı sanırım vücüt artık ilaca cevap veremiyor ondan3ten fazla kullandırmıyor

Hııı anladım canım demek ki alışkanlık yapınca yumurtalara bi etkisi olmuyoCADIARZU

X