Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Derincim hoşgeldin nerelerdesin ya

Benim saçım zaten koyu renk
ders çalışmaya başladımm evin işi de bitmiyooo!!!:1no2:
akşamları da koşuyorummm hihoyyytbaygın bi şekildee yatıyorumm yanii!!akannehir
zaman yetmiyoo!!!
hımm ben açık renk sanıyodum saçlarınıı!a.skumrallarr hoşuma gidiyoo benimm altın kumrall falan!!!
kuaför saçımıönce çikolataya sonra sarı balyaj atıcak bayrama doğru yaptırmam lazım
diş protezlerimi yaptırmam lazım
ooooo seninn çok işin varr emell!!kaydirigubbakcemile2
protezz falann!kolay gelsin!:teselli:

ılk önceleri hep saçımı çikolata kahveye boyatıyodum sonra bi gün kendim boyadım koyu kahveye herkes kızdı bana önceki daha güzeldi diye şimdi aktı gitti zaten saçımdan bari dedim rengi hazır açılmışken yine çikolataya döniyim.

Kaşlarımıda aldırıyım süsleneyim azcık..Kalın pijamalarıda atıyım bi kenara:roflol:

İlk önceleri hep saçımı çikolata kahveye boyatıyodum sonra bi gün kendim boyadım koyu kahveye herkes kızdı bana önceki daha güzeldi diye şimdi aktı gitti zaten saçımdan bari dedim rengi hazır açılmışken yine çikolataya döniyim.
esmer misin sen ömür???çikolata kahve lorealin amonyaksızında varr güzel tutuyoo ama çok akıyoo!!parlak oluyo çok!a.s

esmer misin sen ömür???çikolata kahve lorealin amonyaksızında varr güzel tutuyoo ama çok akıyoo!!parlak oluyo çok!a.s

Esmer değilim..Buğday tenliyim canım..Koyu renk daha çok yakışıyo bana kaşlarımda kara zatenkaydirigubbakcemile3

bana yakışmıyoo koyu renk!!:1no2:
ya da ben yakıştıramıyorumm!!
kaşlarımm açık kalıyoo benim de!!!

X